Z 9 msc szkrabem do Hajduszoboszlo???
#1
Witam,

Może ktoś??
Może coś wie??

Mam pytanie czy woda w Hajduszoboszlo w basenach jest chlorowana??
Mam 9 miesięczną córeczkę chcemy ją zabrać na baseny termalne do Hajduszoboszlo. Generalnie młoda pływa od 5 miesiąca, ale nie wiem jak z tą wodą. Czy tam są napisane przy basenach informacje czy taki maluch może wchodzić i na ile?? Znalazłam tylko skład tej wody i to że jest schładzana. Nie daje mi to spokoju czy będziemy mogły się pluskać razem. Czy wszystkie baseny są lecznicze i mają ten sam skład wody?


Bardzo proszę o odpowiedź jeśli ktoś coś wie :-)

Pozdrawiam Nina
Odpowiedz
#2
Czesc Nina

Z tego co pamiętam przy basenach są tabliczki w jakim wieku dzieci mogą się kąpać.
ile czasu? takie tabliczki są tylko przy basenach pod dachem tych typowo leczniczych gdzie temperatura jest 38 st.

Dla dzieci w 2 brodzikach i 1 basenie do 150 cm jest woda hmmm "brązowa" (termiczna) ciepła która wydaje mi się nie chlorowana.
Rwąca rzeka i basen do niej przyległy, kąpielisko śródziemnomorskie i basen "olimpijski" posiadają wodę przeźroczystą która może być chlorowana lub ozonowana.

Piszę wyłącznie o basenach do pływania bo reszta jest basenami siedzącymi nie licząc "sztucznej fali" która od czasu do czasu staje się basenem skaczącym Oczko
Odpowiedz
#3
Są baseneny dla dzieci i śmiało tam możesz się pluskać mój młodszy synek w tamtym roku miał 6 tygodni jak zażywał kąpieli w Hajduszoboszlo teraz też tu jesteśmy i wczoraj połowę dnia przesiedzieli w wodzie tylko do basenów z najcieplejszą wodą można wchodź od 14 roku życia i przy takim basenie jest tabliczka informująca
Odpowiedz
#4
Shocked 
Ślicznie wam dziekuje za rozwianie mych wątpliwości:-)
pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,585 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,299 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,643 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,761 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości