Zaręczyny w Budapeszcie
#1
Hej wszystkim! Pod koniec maja planuje jechac z dziewczyna do Budapesztu. Chcialem prosic o namiary jakiegos dobrego hotelu z dobrym widokiem a najlepiej dachem. Myslalem nad Opera Garden Hotel ale chetnie skorzystam z innych proppzycji.

Chce sie oswiadczyc korzystajac z dobrego widoku, gdzie nie bedzie zbyt tloczno stad taki wybor.
Odpowiedz
#2
Opera Garden Hotel ... z tego miejsca to tylko romantyczny widok na dachy ...
Odpowiedz
#3
na dachu to moze niekoniecznie
moze apartamenty z tarasami na dunaj czy parlament
znam art'otel na bem rkp jest bardzo ok
lanhid19 jest jeszcze bardziej ok ale ceny ma zabojcze

Tapniete z xperii
Odpowiedz
#4
W Lanchid faktycznie ciekawe widoki, spodobal mi sie ten hotel. Na booking.com pokazali mi 1000 zl na dwie noce, oszczedzam 77% bo pierwotnie kosztuje 4000.. Nie wiem czy faktycznie takie ceny czy to tylko chwyt?

Jakies inne propozycje?
Odpowiedz
#5
Mati - nie myślałeś o jakimś hotelu SPA? Jest sporo możliwości i zniżek... my często korzystamy z podobnych ofert.

PS. Zastanawiamy się nad propozycją spędzenia kilku dni w Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel w miejscowości Szeleste. Miejsca do zwiedzania to: Kőszeg, Fertőd, Sopron... Wiedeń 120km, Graz 150km, Bratysława 120km.
Cena za pobyt w Kastélyszálló pokój standard: 68.940 Ft/2 osoby/4 noce / dwa posiłki dziennie.
Odpowiedz
#6
Sztasek myslalem nad jakims SPA ale jakby bylo w Budapeszcie. W Lanchid 19 zawolali mi 704 euro za dwie noce w widokiem na Parlament, przyznam ze cena losmiczna ald widoki niesamowite. W koncu to jedyny taki dzien, zastanawiam sie powaznie nad tym.

Ktos cos jeszcze?

Jakbym rezerwowal to raczej przez oficjalna strone, jakos boje sie tych pobocznych stron, jakie macie opinie?
Odpowiedz
#7
(19-02-2016, 17:24)Mati napisał(a): Sztasek myslalem nad jakims SPA ale jakby bylo w Budapeszcie. W Lanchid 19 zawolali mi 704 euro za dwie noce w widokiem na Parlament, przyznam ze cena losmiczna ald widoki niesamowite. W koncu to jedyny taki dzien, zastanawiam sie powaznie nad tym.

Ktos cos jeszcze?

Jakbym rezerwowal to raczej przez oficjalna strone, jakos boje sie tych pobocznych stron, jakie macie opinie?

Nie lubie pośredników, na mnie nie zarobią. Wszystkie sprawy załatwiam sam.
Odpoczynek i rozrywka dla nas to nie Budapeszt. Wolimy małe miejscowości z dala od miejskiego gwaru, ruchu, pośpiechu, itp. Oferowane usługi na prowincji nie ustępują tym w Budapeszcie, a i ceny są dużo...dużo mniejsze. Przed rokiem (wiosna) byliśmy w nieiwielkim miasteczku Kalocsa i było OK. Wcześniej zaliczyliśmy Debreczyn, Hajduszoboszló, Eger, Sopron...(3-4 dni)... i tylko hotel spa ze śniadaniem + obiadokolacja.
Wiosna jest atrakcyjną tylko na prowincji.
PS. Na początku marca będę w Budapeszcie, ale śpię na prowincji ... dojazd kolejką HÉV to 25-30 minut.
Odpowiedz
#8
(19-02-2016, 17:24)Mati napisał(a): Sztasek myslalem nad jakims SPA ale jakby bylo w Budapeszcie....
W Budapeszcie jest podobno ~100 basenów termalnychSzeroki uśmiech więc masz SPA do wyboruSzeroki uśmiech
Odpowiedz
#9
(19-02-2016, 17:24)Mati napisał(a): Jakbym rezerwowal to raczej przez oficjalna strone, jakos boje sie tych pobocznych stron, jakie macie opinie?

(19-02-2016, 19:21)Sztasek napisał(a): Nie lubie pośredników, na mnie nie zarobią. Wszystkie sprawy załatwiam sam.

Mało mądre podejście, często w hotelu lepiej traktuje się rezerwujących przez np. booking.com, bo mogą zostawić opinię na podstawie której inni wybiorą ten hotel albo też się zniechęcą. A booking.com to największa strona do rezerwacji, w pozasieciowych hotelach napędza ogromną większość rezerwacji, w innych też spory procent. Dodatkowo ceny mają niższe niż bezpośrednio z powodu ogromnej konkurencji. W sieciach warto rezerwować bezpośrednio jedynie jak się ma status dający dodatkowe przywileje.

Co do hotelu, to może widok na Dunaj i zamek z Sofitelu (sieć Accor)? Sam się wybieram jak się ociepli. Ew. poczytaj tutaj: http://www.hotelspotter.pl/search/label/budapeszt

A na lunch (taniej) bądź kolację (drożej) możesz ją zabrać do Tanti* (http://www.tanti.hu/en/) Na pewno będzie zadowolona.
Odpowiedz
#10
(19-02-2016, 19:21)Sztasek napisał(a): ...Nie lubie pośredników, na mnie nie zarobią. Wszystkie sprawy załatwiam sam. ...
Mam pozytywną opinię o rezerwacji pobytu przez Booking.com. Szczególnie interesujące są oferty "last minute". Można "złapać okazję" nawet za połowę wyjściowej ceny. Dodatkowo w wielu wypadkach rezerwacja może być anulowana bez ponoszenia dodatkowych kosztów i przedpłat.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 253 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 551,852 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,261 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 282 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek
  Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie fvg 389 521,566 20-04-2023, 13:32
Ostatni post: czupur_n



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości