Zdjęcie związane z Węgrami
#31
On chyba nie bardzo... natomiast ta panienka pierwsza od prawej zdecydowanie tak... zapytasz, skad jestem taki pewien - ano w czasie moich "amerykańskich podróży polskiego biedaka" skonstatowałem, ze Murzynki mają bardzo specyficzną budowę pupy i takową tutaj stwierdzam bez dwóch zdań! Przyjmuję.

Przepraszam za zwłokę, zasypało mnie...
Odpowiedz
#32
Wielkie dzięki, za przyjęcie zdjęcia.Szeroki uśmiech
Tak, ta Murzynka jest ewidentna (ja po karnacji, no... pupa teżSzeroki uśmiech), ale miał być Murzyn! Tym bardziej ukłony za akceptację.

Wbrew pozorom szukanie zdjęcia na określony temat jest zadaniem trudnym, trzeba troszkę pogłówkować, mi przyszło z pomocą hasło "Michael Jackson", ale to już był akt desperacjiOczko.

Poproszę o zdjęcie z udekorowanym flagami mostem budapesztańskim.
Dekoracja niech będzie związana z wizytą głowy państwa francuskiego.
Odpowiedz
#33
Chyba nie przejdzie... poszukam jeszcze... uff...

[Obrazek: 19990910.jpg]
Odpowiedz
#34
Przejdzie... przejdzie...
Co prawda flagi są węgierskie, ale wizyta jest głowy państwa francuskiego.Oczko
Doceniam trud.
Zaliczam!
Odpowiedz
#35
Jasny kiciu... alem si tyk flagów łosukoł, ze hej!... co to był za szatański pomysł... no to ja znakiem tego poproszę może o zdjęcie, na którym czikosz w stroju ludowym stoi obok konia wykonującego klasyczne, psie "siad!" Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#36
To nie było trudne.
[Obrazek: 124eov6.jpg]

Ten stoi NA koniu, ale żeby nie było:

[Obrazek: 2e51cg2.jpg]
Cześć i czołem
Odpowiedz
#37
Ranyjulek napisał(a):To nie było trudne.
A co - myślisz, ze miałbym sie tak znęcać nad chętnymi do szukania, jak julka nad "mła" JęzykSzeroki uśmiech

Oczywiście zaliczone - strzelaj!
Odpowiedz
#38
Strzelaj mówisz.
Zatem niech będzie współczesny jeździec (oczywiscie na koniu) uprawiający pradawny węgierski sport: strzelanie z łuku.
Cześć i czołem
Odpowiedz
#39
(31-01-2013, 18:59)Ranyjulek napisał(a): Zatem niech będzie współczesny jeździec (oczywiscie na koniu) uprawiający pradawny węgierski sport: strzelanie z łuku.

Jeździec, jeździec - ja tam polecam apetyczną Węgiereczkę:

[Obrazek: DSC_1490.jpg]
Odpowiedz
#40
(31-01-2013, 11:09)mordimer napisał(a):
Ranyjulek napisał(a):To nie było trudne.
A co - myślisz, ze miałbym sie tak znęcać nad chętnymi do szukania, jak julka nad "mła" JęzykSzeroki uśmiech

oj, tam.. oj, tam... trochę wydumek nie zaszkodziOczko nie ma lekko...Język


czikosz w stroju ludowym stoi obok konia wykonującego klasyczne, psie "siad!" - pomysł przedni!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie wykonano to zdjęcie? Kamjon 2 3,235 06-04-2013, 9:54
Ostatni post: benyovszky



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości