Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Cześć, jestem Milena mam 21 lat Uśmiech W sierpniu odbędę swoją pierwszą podróż do Budapesztu. Odliczam dni do wyjazdu!

A to forum to dla mnie ratunek, dzięki niemu jeszcze jako niezarejestrowany użytkownik dowiedziałam się mnóstwa przydatnych informacji.
Odpowiedz
Podejrzewam że zaraz po powrocie zaczniesz planować kolejny wyjazd na Węgry Uśmiech
Odpowiedz
Mileno, witaj na forum. Twoje uwagi i informacje po powrocie będą mile widziane i zapewne też pomogą innym Uśmiech
Odpowiedz
Serdecznie Wszystkich witam
Nie wiem, jak szukając w necie wątków dotyczących wszystkiego co związane z Węgrami, nie wpadłam wcześniej na Wasze forum, ale cieszę się, że Was znalazłam i z miłą chęcią dołączam się. Jestem Marta, mam 37 lat. Od razu przyznam rację Butek-owi, że po powrocie z Węgier zaraz planuje się kolejny wyjazd. W maju z synkiem byłam w Hajduszoboszlo, powędrowaliśmy także do pobliskiego Debreczyna i obydwoje wróciliśmy z przekonaniem, że nie był to nasz ostatni wyjazd na Węgry. I jak się rzekło, tak jest - za parę tygodni będziemy odkrywać nadbalatońskie miasteczka Uśmiech
Odpowiedz
Wakacyjne pozdrowienia dla wszystkich nowych forumowiczów! Zapraszamy do dyskusji. Piszcie o wszystkim, co przytrafiło Wam się na Węgrzech. Już teraz forum jest potężną bazą informacji, ale dzięki wspólnemu wysiłkowi możemy zrobić jeszcze znacznie więcej Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witajcie nazywam się Mariusz! Jak sie uda w sierpniu odbędę swoja 1 wyprawę na Węgry Uśmiech a ta strona jest po prostu dla mnie cudowna tyle rad Uśmiech Dziekuje że taki dobrze jest prowadzona Uśmiech
Odpowiedz
Witam!
Nazywam się Maciej! Węgry to miejsce dla mnie absolutnie magiczne! Jeżdżę tam od 2004 r. Jestem zakochany w Węgrzech ich kulturze, historii, kuchni. Poznałem również znakomite pozostałości bytności Węgier a znajdujące się poza ich obecnymi granicami. A jest to imponujący dorobek! Zawsze i wszędzie polecać będę wszystkim Węgry i nie chodzi tu tylko o tak znane miejsca jak Balaton. Mnie osobiście najbardziej użekły prowincjonalne Węgry, winnice-piwnice, źródła geotermalne i piękna wieś węgierska!

Pozdrawiam
Odpowiedz
Cześć! Witamy wszystkich nowych forumowiczów!

(25-07-2013, 9:54)karniewek1 napisał(a): Jestem zakochany w Węgrzech ich kulturze, historii, kuchni.

W takim razie na pewno znajdziesz tu kompanów do rozmowy Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam wszystkich nowych forumowiczow a jednoczesnie zwracam sie z uprzejma prosba o wypelnianie prostej trzyslowiowej ankiety: skad, kobieta/mezczyzna, wegierski: tak, nie. Pomoze to przy wymianie postow i ich adresowaniu. Byly pytania, jak dojechac bez podania skad sie wyrusza. Jesli ktos nie chce z jakiegos powodu podac miejscowosci zamieszkania, to niech przynajmniej napisze Pomorze, Centralna Polska, Malopolska czy cos w tym rodzaju. Nie rozumiem, dlaczego tez jest problem z podaniem plci, gdyz sa tylko dwie mozliwosci. Wielokrotnie mi sie zdarzylo, ze odpowiadajac na jakis post zwracalam sie do mezczyzny a pozniej okazalo sie ze byla to kobieta. W jezyku polskim to jest wazna rzecz! Apelowalabym rowniez o poprawna pisownie wegierskich nazw miejscowosci, nazwisk i innych slow.
Pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz
(25-07-2013, 11:25)Ribizli napisał(a): ...Nie rozumiem, dlaczego tez jest problem z podaniem plci, gdyz sa tylko dwie mozliwosci...

- Może właśnie dlatego jest ten problem - bo są tylko dwie możliwości Uśmiech Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,968 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 464 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości