Sárospatak
Jeśli chodzi o wrogie nastawienia słowackiej policji do polskich kierowców myślę że jest trochę przesadzone i wiąże się z tym ze nasi kierowcy mają gdzieś przepisy i jeśli jest ograniczenie do 50 a droga pusta i prosta to jadą 70 bo takich kozaków za każdym razem spotykam na tamtejszych drogach. Związku z tym ze mam na Słowację niedaleko bywam tam kilka razy w roku a były i takie okresy że co tydzień jeździłem to nigdy nie miałam do czynienia z ich policją,nawet dwa tygodnie temu jak jechałem do Sarospatak widziałem 3 patrole żaden mnie nie zatrzymał aby sprawdzić czy mam apteczke kamizelki i żarówki ;-)
Odpowiedz
Witam

Eplus ty już mieszkasz w Sarospatok ? Kurde chyba co weekend tam jesteś Uśmiech

Za tydzień w weekend baseny są normalnie czynne ? Orientuje się może ktoś bo chyba szykuje się ładna pogoda Uśmiech
Odpowiedz
Kelner też się nas pytał, gdzie mieszkamy w Sarospatak, o ile go zrozumiałem. Oczko
Mam do SP 256km, ale we wrześniu byłem tam w 3 weekendy. Oczko
Kemping formalnie od października jest nieczynny, chyba, żeby przeciągnęli o dwa dni rozpędem.
Nad górnym pływackim i szkoleniowym jest już balon, ale chyba jeszcze nie ma wody. Nie mam pojęcia, co będzie od 1.10., na stronce ostatnia informacja jest o konserwacji basenu pod kopułą.
Kiedy my szykowaliśmy się w niedzielę wieczorem do powrotu, jako ostatnia załoga na pustym kempingu, zajechał zespół spod Krosna i rozstawił dwa namioty! A więc sezon trwa!
W Acapulco woda jest zimna i pływają jakieś liście i kłaczki, ale naszym to na pewno nie przeszkodzi się wykąpać. Zapłacili, a więc im się należy! Tabliczki i tak nie zrozumieją.

[Obrazek: 5ea3052c999b56f7.jpg]

Trzeba więc wdrożyć jakieś środki przymusu i wyegzekwować porządek. Ale podłączać kabel z wysokim napięciem? Prądem? Nas, bohaterów, prądem? !

[Obrazek: 74824eb764c685f4.jpg]
Odpowiedz
Jam ma trochę bliżej bo 236 km Uśmiech) I byłem 2 razy w tym roku. Jak zamierzam się wybrać to dzieci pokaszlują tradycyjnie. Na najbliższy weekend zapowiadają 25 stopni więc jak by był czynny basen z ciepłą woda to może i bym się wybrał na niedzielę. Tylko kwestia czy będzie czynne.
Odpowiedz
3 pools will open next weekend, the thermalpool and under the tent 2 pools - info proto z Sarospataku.
Odpowiedz
Pogoda ma być i baseny czynne więc można by pojechać ....
Odpowiedz
Stara brama kempingu w Google SW (czerwiec 2013)
Google SW1
Zanim zrobiono nową:
Google SW2
Odpowiedz
11.11.2016. 06:43

[Obrazek: c72fd7bccb69d1fd.jpg]
Odpowiedz
Byłam na basenie w Sarospataku 2 listopada. Pomoczyłam się trochę w basenie pod balonem. Było cicho, ciepło, pusto. Może ze 20 osób. Potem pozwiedzałam teren ( to była moja pierwsza wizyta) i odkryłam jeden zewnętrzny basen termalny, w którym siedziało też parę osób. Basen położony jest na końcu kompleksu od strony zamkniętego wejścia. Trochę mi było szkoda, że nie zawędrowałam tam wcześniej ale już nie było na to czasu. Czekał na nas jeszcze obiad w Var Vendeglo Panzio, karczmie położonej nad Bodrogiem z fajnym widokiem na zamek. Zjadłam tam pyszny krem dyniowo - cukiniowy. Ciekawostką jest możliwość zamówienia małej porcji drugiego dania. Normalne porcje są duże i nie ma opcji żebym się z nią uporała. Dzięki temu mogłam ze smakiem zjeść sandacza i ziemniakami. Karczma jest godna polecenia, ładnie położona, klimatyczna.
Odpowiedz
A nie boi się Koleżanka, że Moderator zabierze z konta ze 20 punktów za tak późne odkrycie miasteczka, w którym było pół Polski Zdziwiony !Szeroki uśmiech
Lepiej późno niż wcale. Szeroki uśmiech Ciekawy jestem, czy te dolne baseny termalne (moje ulubione miejsce) są teraz czynne cały rok - bo dawniej mowy o tym nie było, bramy parku były na oścież otwarte, a kasa była za drzwiami przy wejściu do balonu. Widać, że kierownictwo Vegardo "wychodzi naprzeciw potrzebom"...
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,434 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,357 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,959 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,450 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 118 gości