Sárospatak
Cytat:niewiem co o tym myśleć.
to proste - służby na Słowacji mają takie same braki kadrowe jak w Polsce i w mundur ubiera się byle kogo, nawet osobników którzy nie zadają sobie trudu poznać przepisów.



Cytat:to pewnie lepiej od razu podać Szirawę, Michalovce albo wujka w Humennem
Ja jeżdżę do Rużomberka, tam mają fajną knajpę z koncertami Oczko
Odpowiedz
Ale do Rużomberka to właśnie na Koszyce byłoby rozsądniej. Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
(14-07-2021, 21:48)eplus napisał(a): No i prawidłowo, a żeby nie wdawać się w w dyskusje, to pewnie lepiej od razu podać Szirawę, Michalovce albo wujka w Humennem. Uśmiech Jakbyś ustąpił, to nabiłbyś ze 60 km więcej na darmo.

A hasło to było Pataqua2019.  Wino
W obecnej wersji formularza nei wpisuje się adresu na Słowacji. Nie ma takiego pola do wypełnienia.
Odpowiedz
Fajna promocja na wina w Tesco przy granicy. 6 sztuk wina i -25% rabatu. Za 12 sztuk wyszło mi coś 4500 forintów.

[img]<a href=[/img][Obrazek: 8249239ac15aa847med.jpg]" />
Odpowiedz
Oczko Wino
Odpowiedz
(14-07-2021, 22:59)eplus napisał(a): Ale do Rużomberka to właśnie na Koszyce byłoby rozsądniej. Uśmiech Uśmiech

Ja tam lubię pokręcić się bocznymi drogami Szeroki uśmiech
Odpowiedz
(15-07-2021, 9:04)Tomeq napisał(a): Fajna promocja na wina w Tesco przy granicy. 6 sztuk wina i -25% rabatu. Za 12 sztuk wyszło mi coś 4500 forintów.

[img]<a href=[/img][Obrazek: 8249239ac15aa847med.jpg]" />
ooo widzę Danko Szeroki uśmiech kiedyś też dostałam je w lidlu w PL Uśmiech
Odpowiedz
(14-07-2021, 21:26)Tomeq napisał(a): Na powrocie Na granicy policja mnie zatrzymała i pytała gdzie jadę więc mówię że do Polski a oni Na to że tranzyt to na Koszyce i mam zawracać. Mówię mu że mam wszystkie papiery i pozwolenia i mogę pokazać a on na to że nie ma żadnych papierów na przejazd i mnie nie wpuści i żebym zawracał. Podsunąłem mu pod nos ten formularz i pyta jaki adres i gdzie jadę a ja mu mówię że teraz w formularzu nie ma adresu. Poczytał popatrzył i kazał jechać.... niewiem co o tym myśleć.
No właśnie i to są te słowackie szykany gdzie już buntują się właściciele knajp że upadają.Komu oni robią na złość ? Tego nigdzie nie ma.
Odpowiedz
Mam pytanie do stałych bywalców w Sarospatak, gdzie można coś zjeść i w rozsądnych cenach poza terenem kąpieliska?
Jakie knajpki rekomendujecie, bo rozumiem że langosza i zupę gulaszową zjem na kąpielisku.
Czy mogę płacić kartą lub blikiem?
Odpowiedz
Var Vendeglo Panzio - Arpad utca za mostem na Bodrogu. W centrum masz Rakoczi Panzio z restauracją, blisko kąpieliska jest Husszar Panzio.
https://forum.wegierskie.com/S%C3%A1rosp...r#pid28902
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,434 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,357 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,958 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,450 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 146 gości