poszukuję osobę chętną do pomocy
#1
Witam serdecznie,
W poszukiwaniu pomocy znalazłem się na tym forum.
Zbieram figurki Dunkin Shockys z lat '90

Znalazłem takowe na węgierskim odpowiedniku naszej tablicy/olx,
niestety, aby móc tam cokolwiek zdziałać potrzebny jest węgierski nr tel potwierdzający rejestrację (zaczynający się od +36...) - tego nie jestem w stanie przeskoczyć.

Poszukuję osobę dysponującą aktywnym kontem na stronie http://www.jofogas.hu lub węgierskim nr telefonu, która zechciałaby mi pomóc nabyć te figurki (jeśli są jeszcze dostępne).
Naturalnie zwrócę wszystkie koszty związane z tą operacją Uśmiech
proszę o kontakt
pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Odpowiedz
#2
(06-01-2017, 18:38)ma100dont napisał(a): Witam serdecznie,
W poszukiwaniu pomocy znalazłem się na tym forum.
Zbieram figurki Dunkin Shockys z lat '90

Znalazłem takowe na węgierskim odpowiedniku naszej tablicy/olx,
niestety, aby móc tam cokolwiek zdziałać potrzebny jest węgierski nr tel potwierdzający rejestrację (zaczynający się od +36...) - tego nie jestem w stanie przeskoczyć.

Poszukuję osobę dysponującą aktywnym kontem na stronie http://www.jofogas.hu lub węgierskim nr telefonu, która zechciałaby mi pomóc nabyć te figurki (jeśli są jeszcze dostępne).
Naturalnie zwrócę wszystkie koszty związane z tą operacją Uśmiech
proszę o kontakt
pozdrawiam serdecznie Uśmiech

Dunkin Shockys .. na tej węgierskiej stronie nie ma namiarów na sprzedającego (Újvárosi) Smutek .
Być może jest tylko osobiste info w punkcie > Budapest VI, Váci út 1-3.
Odpowiedz
#3
(06-01-2017, 18:38)ma100dont napisał(a): (...)
niestety, aby móc tam cokolwiek zdziałać potrzebny jest węgierski nr tel potwierdzający rejestrację (zaczynający się od +36...) - tego nie jestem w stanie przeskoczyć.

Napisałem do obsługi klienta z pytaniem jak wysłać informację bez posiadania potwierdzonego numeru telefonicznego. Jak dostanę odpowiedź dam znać.

Szybko reagują.
Niestety sprawa jest patowa.
Oto odpowiedź
Flaga węgierska Szeretnénk tájékoztatni, hogy rendszerünk egy módosítást követően, csak megerősített telefonszám (magyarországi mobilszolgáltató hálózatába tartozó (20-as, 30-as, 31-es, 70-es előhívószámú) mobiltelefonszám) birtokában teszi lehetővé az üzenetküldést oldalunkon keresztül olyan felhasználó részére, aki nem rendelkezik megerősített telefonszámmal. Ha a másik felhasználó már birtokában van egy megerősített telefonszámnak, abban az esetben Önnek tud üzenetet küldeni, úgy ahogy Ön is tud a felhasználó részére

Flaga polska Chciałbym poinformować, że w wyniku modyfikacji naszego systemu, przesyłanie informacji poprzez nasze strony do użytkownika, który nie posiada potwierdzonego numeru telefonicznego jest możliwe tylko w przypadku posiadania potwierdzonego numeru telefonu (należącego do węgierskiej sieci telefonii komórkowej i zaczynających się od numeru 20, 30, 31 i 70). Jeśli drugi użytkownik już posiada potwierdzony numer telefoniczny może przesyłać do Pana informacje i i Pan też może je wysyłać do niego.

Niestety gościu od figurek nie ma potwierdzonego numeru telefonicznego.
Odpowiedz
#4
Aha, czyli generalnie nic nie da sie wskurać... szkoda wielka :/
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  uczniowskie kluby sportowe- pływanie, poszukuję namiarów Lafela 5 4,857 02-06-2015, 10:27
Ostatni post: Lafela
  Brat poszukuje brata blizniaka przez Facebooka Ribizli 0 2,084 11-06-2013, 19:59
Ostatni post: Ribizli
  Poszukuję zdjęcia dwóch węgierskich sanitariuszek Macbory 4 3,849 04-11-2012, 12:04
Ostatni post: Macbory
  Poszukuję osób... grazyna 17 14,278 04-09-2012, 19:05
Ostatni post: Orvos



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości