Sárospatak
Udało mi się dziś na bookingu fajny apartamencik zaklepać na wielki weekend Uśmiech Odwiedzę Sarospatak jako 17 termalne miejsce na Węgrzech. Z kim z forumowiczów będzie okazja podegustować coś tokajskiego?
Odpowiedz
@eplus tylko gdzieś czytałem nie bylem. Ja jestem do niedzieli i myślałem wstąpić w niedzielę do Sárospatak na powrocie.
Pozdrowienia
Odpowiedz
Czy na terenie basenów można za jedzenie płacić kartą?
Odpowiedz
Tak ale nie w każdym punkcie gastronomicznym
Odpowiedz
Pozdrawiam z Vegardo Furdo. Ktoś kiedyś pisał że woda cieplejsza niż w innych miejscach /basen termalny/. Racja. Na moim zegarku....39,4 momentami. Ciekawi mnie realna wartość bo... jakaś taka czysta i nie śmierdzi Uśmiech Ale grzeje ostro. Ceny tu stosunkowo niższe w porównaniu z innymi regionami. Dziś mocno polsko. Pozdrawiam
Odpowiedz
Na kempingu dużo namiotów ? Jest miejsce żeby się rozbić ? Zastanawiam się nad wyjadem w sobotę rano.
Odpowiedz
Nie doradzę, jestem w Nyirbator. Ale jedną noc na pewno dacie radę Pewnie i tak nie pośpicie, bo impreza będzie do rana. Uśmiech
Odpowiedz
(16-08-2019, 7:14)Tomeq napisał(a): Na kempingu dużo namiotów ? Jest miejsce żeby się rozbić ? Zastanawiam się nad wyjadem w sobotę rano.

długi weekend w Polsce... zawsze o tej porze jest ciężko...
Ale takiego najazdu na camping w Egerze to ja jeszcze nie widziałem, w S. zapewne nie lepiej...
pzdr.
Odpowiedz
(16-08-2019, 9:38)eplus napisał(a): Nie doradzę, jestem w Nyirbator. Ale jedną noc na pewno dacie radę Pewnie i tak nie pośpicie, bo impreza będzie do rana. Uśmiech
Chyba podejmę ryzyko Uśmiech
Odpowiedz
Zza płota to wygląda na gęsto.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,444 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,367 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,992 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,457 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości