Sárospatak
Decyduje i tak sytuacja we wodzie. Chyba, że ktoś jedzie popić i pogrillować. Uśmiech
Odpowiedz
Dokładnie jak piszesz Uśmiech Byłem i zobaczyłem Uśmiech Więc tak. Camping był na ful i w sobotę rano jedno auto wyjeżdżało i jedno wjeżdżało na zmianę. Nie wiem czy wszyscy wjechali ale kolejka była spora. Mi się udało zarezerwować w piątek pokój w Vegado Szalas ale namiot miałem w zapasie. Na basenach nie było tłoku jak nieraz ponieważ na campingu dużo ludzi biesiadowało i jak eplus napisał " ktoś jedzie popić i pogrillować". 
Odpowiedz
No i super. Gratuluję. Pogoda chyba jak na zamówienie - słońce z chmurkami (ja przynajmniej taką miałem, ale i tak trochę mnie spaliło). A n0cleg pod dachem to naprawdę dobra karta w tej grze. Oczko
Odpowiedz
W sobotę było słońce a w niedziele na zmianę - raz słońce a raz zachmurzenie - dopiero po 15:00 zaczęło grzać.
Odpowiedz
Czy gdzieś jest dostępny skład wody bo na stronie tylko opis że dobra na to i tamto?. No i dziwi mnie że to jedyne miejsce na Węgrzech gdzie do termalnego basenu 36-38 stopni mogą wchodzić dzieci...nawet takie malutkie.
Aha i polecam w Grill Terasz grilowany boczek??
Odpowiedz
Mogą jak siwa czapla (ktoś na forum nazwał tak tą Panią) nie widzi Uśmiech
Odpowiedz
Kowcio, słabo szukałeś: Oczko

https://forum.wegierskie.com/S%C3%A1rosp...d#pid36599

To wisi w małym d0mku (szatnie) przy basenie pływackim:

[Obrazek: 8ed28a793a5a1366.jpg]

[Obrazek: 61d2fae42b3cd92d.jpg]
Odpowiedz
Jestem tu od dwudziestu minut i niestety muszę napisać: NIE PRZYJEŻDŻAJCIE! Kemping prawie pełny wcześniejszych gości, przed bramą stoi kolejka dzisiejszych. Jadąc liczyłem, że tydzień temu byli tu wszyscy, którzy mieli być i teraz się rozładuje. Niestety...

[Obrazek: 146e3850564dc145.jpg]
Odpowiedz
Jestem w malutkim niebiesko-żółtym namiocie obok jadalni, zapraszam koło 20-tej, jeśli jest ktoś chętny!
Odpowiedz
(24-08-2019, 7:59)eplus napisał(a): Jestem tu od dwudziestu minut i niestety muszę napisać: NIE PRZYJEŻDŻAJCIE! Kemping prawie pełny wcześniejszych gości, przed bramą stoi kolejka dzisiejszych. Jadąc liczyłem, że tydzień temu byli tu wszyscy, którzy mieli być i teraz się rozładuje. Niestety...

[Obrazek: 146e3850564dc145.jpg]


Tak samo wygladał Tulipan w Egerze tydzień temu, wygląda mi na to, że popularnosc Węgier rośnie, my juz postanowiliśmy o wycofaniu się w przyszłym roku, z tego powodu, głebiej w góry Oczko
pzdr.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,367 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,277 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,846 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,405 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości