Sárospatak
Adamus, nie spotkamy się niestety, jestem już w domu. Gdy wyjeżdżałem o 19-tej w niedzielę, wolne było 2/3 kempingu, jak nie 3/4. Tak, że jedź śmiało. Na basenach dziś Słowaków i tak było znacznie więcej niż Polaków. Na kempingu jakieś pół na pół, Węgrów niewielu. Kemping Tengerszem chyba jest czynny, stały samochody.
Odpowiedz
Jestem już od 8.00 i coraz mnie ludzi trochę gorąco ale pusto. Tak do piątku a potem znikam trzeba zahaczyc o Tokaj i zrobić zapasy na dluuuuga zimę ?
Odpowiedz
Potwierdzam kamping Tengerszem czynny ale jak zwykle frekwencja marna.
Najlepszy dowód to przeniesienie sklepu ABC bliżej skrzyżowania w miejscu dawnej knajpki.
Na basenach ruch większy wiadomo weekend się zbliża inwazja Słowaków dużo Romów.
Wczoraj było chlorowanie rano jak już były czynne baseny i chmura się nad ludźmi unosiła koszmar.
Jutro rano koniec pobytu  komfort w weekend  jest  niski i nie ma po co się tu pchać.
Odpowiedz
No jestem już. Złapałem pokój 2-osobowy w d0mku przy bramie. Wpadnij na chwilę!
Odpowiedz
Eplus dużo ludu ?
Odpowiedz
(31-08-2019, 7:57)eplus napisał(a): No jestem już. Złapałem pokój 2-osobowy w domku przy bramie. Wpadnij na chwilę!
O kurcze ale pech ja wyjechałem rano o 6.00 w sobotę do Tokaja. Tam po drodze nocowałem nad jeziorem 5 km. przed miasem piekna miejscówka i cudowne widoki zwiedzanie miasta i piwnic Szeroki uśmiech obowiązkowe.Oczywiście zapasy winka tanio nie jest Smutek
Obecnie jestem już w domku w Krakowie od kilku godzin.
Tam się zaczął horror blokowali miejsca rozwieszali siatki do siatkówki, a w nocy jak na jarmarku.No i to chlorowanie wody o którym pisałem. Dodgy
Odpowiedz
W sobotę wieczorem zajechałem do centrum, aby wymienić wiązankę z Biedronki. Tymczasem ubiegło mnie Jasło. Pod tablicą leżała wiązanka permanentna, ale niewątpliwie świeża, z szarfą "POWIAT JASIELSKI". To miasteczko było również odnotowane z datą 28.08. w pamiątkowej księdze bazyliki. Tak czy owak w poczcie z asystą dwóch osób powiesiłem nowe kwiatki, te sprzed dwóch tygodni dawno się ususzyły. Brawo RJS!

[Obrazek: d0d3ab7a5f0abade.jpg]
Odpowiedz
Przepraszam, Wifi w sobotę rano jeszcze dychało, potem klapa i teraz uzupełniam zaległości.
No to jednak tym razem nie było szansy na spotkanie.
Ludzi na kempingu było w sobotę zaledwie 50-60% z tego, co tydzień temu. A my byliśmy w d0mku, niepotrzebnie taszczyłem namiot i kołdry, tak bywa. A w basenach tak samo, jak tydzień temu, tłumy. Kemping może zmieścić 200-300 osób, może trochę więcej? Na basenach tyle luda znikłoby w krzakach i różnych zakamarkach, liczbę robią turyści biletowi. W samym Acapulco widywałem po 400 osób, oczywiście nie liczyłem nigdy wszystkich, ale obejmuję wzrokiem ćwiartkę ćwiartki basenu i w takim obszarze jest lekko 30 ludzi.
Odpowiedz
Przez tydzień niemiłosierny upał codzień po 33 stopnie a dziś komfort termiczy 20 stopni! zawsze tak jest jak tam jestem.
Wifi? jaka sieć i jakie hasełko bo ja korzystam ze swoich kart ale limit 2.43Gb to nie wiele Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Hasło jest na drzwiach portierni, WiFi sieć StrandGuest czy StrandFurdo, hasło Pataqua2019. Ale ledwie to zipie.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,395 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,325 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,906 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,425 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości