Zakładanie konta w węgierskim banku - jak i w jakim?
#5
(13-01-2014, 0:34)Sztasek napisał(a): Slavekk - wyluzuj... i bez politiki. Czy ty też chcesz mieć konto na Węgrzech, jak forumowicz kurczakimp?

a jeśli nie chcę mieć, tylko ciekawski jestem to już nie mogę wiedzieć?
Jeśli założenie jest możliwe, koszty utrzymania bliskie zera i daje jakieś korzyści to może bym zechciał, ale jak na razie niczego się nie dowiedziałem, więc nie wiem czy chcę...

Cytat:Pracodawca - płacąc wszystkim swoim zatrudnionym - ma umowę z konkretnym bankiem. Z ekonomicznego punktu widzenia to najodpowiedniejsze rozwiązanie dla niego. Jeśli pracownikowi nie odpowiada, zakłada sobie konto w "innym" banku, ale i tak przez bank pracodawcy przechodzi kasa na konto w tym innym banku, a to już dodatkowy wydatek dla odbiorcy.

Nie wiem czy piszesz o Polsce czy o Węgrzech.
U nasz ostatnią rzeczą jaką należy się kierować przy wyborze banku dla siebie jest bank pracodawcy.
Na Węgrzech jest inaczej?
Pracodawca ma jakieś argumenty finansowe lub formalne by ci wskazać wygodny dla siebie bank?
Nie pytałem o to co pracodawca lubi tylko czy może swoje preferencje przerzucić na pracownika.

Cytat:Opłaty potrącane z pensji... nie do końca rozumiem o co idzie,

No czy pracodawca może obciążyć cię kosztami przelewu jeśli wybierzesz "niewłaściwy" bank?

Cytat:
Ten dobry bank to >[...]

To czysto węgierski bank, bez obcego kapitału.

Info że "to czysto węgierski bank" to twoim zdaniem zaleta?
Bez polityki proszę...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zakładanie konta w węgierskim banku - jak i w jakim? - przez Slavekk - 13-01-2014, 8:46

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mandat z Węgier - brak numeru konta camel7771 5 2,294 06-12-2021, 10:50
Ostatni post: ex-komar
  Jak adresować korespondencję na Węgry? Węgierskie adresy rozszyfrowane! Arw 15 29,733 22-04-2020, 9:31
Ostatni post: Kalina123
  Jak wygląda nocne życie na Węgrzech? stopeer 7 5,383 13-07-2018, 23:59
Ostatni post: LukaszRK
  Kempingi - jak to ogarnąć? seeksoul 11 7,824 02-07-2018, 23:38
Ostatni post: Pudelek
  jak najlepiej płacić na węgrzech lysywolf 2 9,033 29-06-2017, 23:43
Ostatni post: allegrosch



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości