Baseny + pole namiotowe - gdzie jechać
#31
(05-08-2024, 20:25)mariusz napisał(a): Byłeś w Tiszajuvaros?   Strona startowa (tujvaros.hu) Kilka lat temu byłem z dziećmi, były zadowolone. Uśmiech
Bliżej do zoo w Nyiregyhazie, byliśmy też na wycieczce w Demjen.

I to jest strzał w 10-tkę
Kamping jest obszerny i nie ma ciasnoty jak w Bogacs, na baseny ( w cenie kampingu) jest niedaleko , bo po drugiej stronie ulicy. 
Dostęp do prądu lez limitu i bez opłat (dziwne ? ale tak jest)
Szeroka oferta basenowa , dla młodzieży przede wszystkim fala i zjeżdżalnia na ósemkach
Jak trafi się zła pogoda to można zrobić sobie wycieczkę (ok 50 km)  do jaskiń w Miszkolcu, albo ZOO w Nyiregazie
Odpowiedz
#32
W Turkeve były zjeżdżalnie na basenach, a kemping był częścią kompleksu, więc w wszystko w jednej cenie. Nawet mi się tam podobało, ale ponieważ na mieście nie było żadnej czynnej gastronomii, więc wieczorem nie było kompletnie gdzie pójść i przenieśliśmy się już na trzeci raz do Kiskoros. Tam też kemping jest przy basenach, ale nie mają zjeżdżalni Oczko
Odpowiedz
#33
(06-08-2024, 19:50)Mamut napisał(a): I to jest strzał w 10-tkę
Kamping jest obszerny i nie ma ciasnoty jak w Bogacs, na baseny ( w cenie kampingu) jest niedaleko , bo po drugiej stronie ulicy. 
Dostęp do prądu lez limitu i bez opłat (dziwne ? ale tak jest)
Szeroka oferta basenowa , dla młodzieży przede wszystkim fala i zjeżdżalnia na ósemkach
Jak trafi się zła pogoda to można zrobić sobie wycieczkę (ok 50 km)  do jaskiń w Miszkolcu, albo ZOO w Nyiregazie
Odpowiedz
#34
(06-08-2024, 19:50)Mamut napisał(a): I to jest strzał w 10-tkę
Kamping jest obszerny i nie ma ciasnoty jak w Bogacs, na baseny ( w cenie kampingu) jest niedaleko , bo po drugiej stronie ulicy. 
Dostęp do prądu lez limitu i bez opłat (dziwne ? ale tak jest)
Szeroka oferta basenowa , dla młodzieży przede wszystkim fala i zjeżdżalnia na ósemkach
Jak trafi się zła pogoda to można zrobić sobie wycieczkę (ok 50 km)  do jaskiń w Miszkolcu, albo ZOO w Nyiregazie

Powiedz mi jak tam z cieniem bo byłem już tam wiele lat temu i z tego co pamiętam to było tam z tym problem
Odpowiedz
#35
(16-08-2024, 13:59)wojti76 napisał(a): Powiedz mi jak tam z cieniem bo byłem już tam wiele lat temu i z tego co pamiętam to było tam z tym problem

Kemping ma jakby dwie strefy, (na środku sanitariaty)
Pierwsza to taka, gdzie są wydzielone stanowiska , oddzielone krzewami , są tam małe drzewka, dające troszkę cienia, blisko do kuchni i kibelków.
Druga strefa (po lewej) to zupełna wolność , każdy biwakuje gdzie chce. Tu znajdziesz szpaler dużych drzew, pod którymi chętnie parkują się samochodami.
Chyba najbardziej oblegane są tereny przy ogrodzeniu, gdzie też rosną duże drzewa, ale jest dalej do sanitariatów i kuchni polowej
a jeszcze dalej można by wydzielić trzecią strefę , czyli łąkę w postaci patelni, (ale chętni mogą tam pobiegać za piłką nie przeszkadzając nikomu)
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe andrasz 103 219,973 09-09-2024, 12:09
Ostatni post: maj0nez
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 2,398 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 4,499 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,829 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Baseny w Tiszaujvaros eliza1385 171 197,572 22-08-2021, 8:07
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości