Baseny + pole namiotowe - gdzie jechać
#21
(05-08-2024, 13:46)Pompa@ napisał(a): To zależy jakie duże te dzieci ponieważ od pewnego wzrostu dopiero wpuszczają na duże zjeżdżalnie w aquaparku 
Może Nireghaza z co prawda jest kawałeczek drogi z camping do basenów ale jest ciekawie zoo do zobaczenia.

11 i 15 lat wiec już stare konie.Dzieki za pomoc .
Odpowiedz
#22
(05-08-2024, 14:15)Johan napisał(a): 11 i 15 lat wiec już stare konie.Dzieki za pomoc .

No to już stare czyli by pasowało kilka zjeżdżalni 
To jeszcze zależy skąd jedziesz i czy dlakeo chcesz jechać
Odpowiedz
#23
Hajduszoboszlo. Tam jest na czym zjeżdzać Szeroki uśmiech
Aquapark i kemping w jedynym.
Jak ktoś nie był to raz w życiu warto odwiedzić Uśmiech
Odpowiedz
#24
(05-08-2024, 14:22)TomekM napisał(a): Hajduszoboszlo. Tam jest na czym zjeżdzać Szeroki uśmiech
Aquapark i kemping w jedynym.
Jak ktoś nie był to raz w życiu warto odwiedzić Uśmiech

Tak ale trzeba dwa razy płacić za wstęp a później za aquapark.
W Berekfurdo też były jakieś zjeżdżalnie ale nie pamiętam jak dużo ale mój syn był zadowolony kilka lat temu.
Odpowiedz
#25
(05-08-2024, 14:20)Pompa@ napisał(a): No to już stare czyli by pasowało kilka zjeżdżalni 
To jeszcze zależy skąd jedziesz i czy dlakeo chcesz jechać

Górny Ślonsk ale odległość nie robi mi specjalnego problemu.Ważne żeby dzieci miały co robić.Hajduszoboszlo raczej odpada właśnie ze względów finansowych.Pare lat temu zaliczyłem Zsory,Eger i Miskolc ale z normalnym noclegiem.Teraz w gre wchodzi namiot bo sporo zainwestowaliśmy w wyposazenie.
Odpowiedz
#26
(05-08-2024, 15:13)Johan napisał(a): Górny Ślonsk ale odległość nie robi mi specjalnego problemu.Ważne żeby dzieci miały co robić.Hajduszoboszlo raczej odpada właśnie ze względów finansowych.Pare lat temu zaliczyłem Zsory,Eger i Miskolc ale z normalnym noclegiem.Teraz w gre wchodzi namiot bo sporo zainwestowaliśmy w wyposazenie.
To jeszcze opcja Bogacs jako camping i baseny a także baza wypadowa ponieważ jest kilka ośrodków w okolicy i campingu z basenami nie przedziela żaden płot ani brama.
Odpowiedz
#27
Od rana siedze, przeglądam i już mi czacha paruje.Kisverda wydaje sie bardzo ładna.Jeszcze wyszperałem https://zsorycamping.hu/pl/pole-namiotowe i też z tego można zaliczyć Eger,Miskolc czy Bogacs.Pole wyglada na w miare nowe i dobrze utrzymane.Ktoś tam może stacjonował?
Odpowiedz
#28
(05-08-2024, 16:30)Johan napisał(a): Od rana siedze, przeglądam i już mi czacha paruje.Kisverda wydaje sie bardzo ładna.Jeszcze wyszperałem https://zsorycamping.hu/pl/pole-namiotowe i też z tego można zaliczyć Eger,Miskolc czy Bogacs.Pole wyglada na w miare nowe i dobrze utrzymane.Ktoś tam może stacjonował?

Wydaje mi się że w Zsury pole namiotowe nie przynależy do basenów i trzeba podejść kawałek i jakoś mało drzew na tych zdjęciach a ma być upał w przyszłym tygodniu.
Odpowiedz
#29
(05-08-2024, 16:34)Pompa@ napisał(a): Wydaje mi się że w Zsury pole namiotowe nie przynależy do basenów i trzeba podejść kawałek i jakoś mało drzew na tych zdjęciach a ma być upał w przyszłym tygodniu.

W sumie masz racje.Raczej padnie na Bogacs .Pisze że dostep do pradu jest na polu namiotowym a na tym w Zsory bez pradu.Odległośc ta sama.W cenie wejscie na baseny.
Odpowiedz
#30
(05-08-2024, 19:04)Johan napisał(a): W sumie masz racje.Raczej padnie na Bogacs .Pisze że dostep do pradu jest na polu namiotowym a na tym w Zsory bez pradu.Odległośc ta sama.W cenie wejscie na baseny.

Byłeś w Tiszajuvaros?   Strona startowa (tujvaros.hu) Kilka lat temu byłem z dziećmi, były zadowolone. Uśmiech
Bliżej do zoo w Nyiregyhazie, byliśmy też na wycieczce w Demjen.
<p><br></p>
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe andrasz 103 219,965 09-09-2024, 12:09
Ostatni post: maj0nez
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 2,396 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 4,499 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,829 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Baseny w Tiszaujvaros eliza1385 171 197,570 22-08-2021, 8:07
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości