Baseny termalne na Węgrzech
#1
Witam.
Jestem z Podkarpacia i poszukuję fajnych basenów termalnych na Węgrzech w miarę blisko (wypad 2-3 dniowy). Chce się wybrać na wiosnę więc pytanie, czy kwiecień, maj będą otwarte baseny zewnętrzne. Co Państwo myślą  o Nyiregyhaza lub Kisvarda, Saraspatok -byłem.
Pozdrawiam Tomek.
Odpowiedz
#2
(14-12-2020, 14:01)Adin0 napisał(a): Witam.
Jestem z Podkarpacia i poszukuję fajnych basenów termalnych na Węgrzech w miarę blisko (wypad 2-3 dniowy). Chce się wybrać na wiosnę więc pytanie, czy kwiecień, maj będą otwarte baseny zewnętrzne. Co Państwo myślą  o Nyiregyhaza lub Kisvarda, Saraspatok -byłem.
Pozdrawiam Tomek.
Każde miejsce z basenami termalnymi jest warte odwiedzenia, pytanie tylko czego oczekujesz Zdziwiony
Jeśli bierzesz pod uwagę te dwie miejsca to Nyiregyhaza ma bardziej atrakcyjne baseny, dodam ze kwiecień to jeszcze nie sezon na, kąpiele i większość basenów zewnętrznych będzie nieczynna
Odpowiedz
#3
(14-12-2020, 15:05)wojti76 napisał(a): Każde miejsce z basenami termalnymi jest warte odwiedzenia, pytanie tylko czego oczekujesz Zdziwiony
Jeśli bierzesz pod uwagę te dwie miejsca to Nyiregyhaza ma bardziej atrakcyjne baseny, dodam ze kwiecień to jeszcze nie sezon na, kąpiele i większość basenów zewnętrznych będzie nieczynna
Odpowiedz
#4
Coś chyba nawciskałem nie tak.
A jak wygląda sytuacja z otwartymi basenami w maju? Jesli chodzi o moje wymagania to nie jestem bardzo wymagający byle były jakieś delikatne atrakcje dla syna 14 letniego, oraz by po południu można było coś pozwiedzać lub pospacerować.
Odpowiedz
#5
Poznaję, że przyszedłeś z fejsbuka. Witam!
Na forum masz detalicznie opisane baseny w wielu miejscowościach, ze zdjęciami i praktycznymi wskazówkami. Wątek Sarospataku jest dość długi. Uśmiech
Co do działalności w 2021 - może być różnie. Trzeba obserwować strony poszczególnych kąpielisk.
Odpowiedz
#6
(14-12-2020, 17:59)eplus napisał(a): Poznaję, że przyszedłeś z fejsbuka. Witam!
Na forum masz detalicznie opisane baseny w wielu miejscowościach, ze zdjęciami i praktycznymi wskazówkami. Wątek Sarospataku jest dość długi. Uśmiech
Co do działalności w 2021 - może być różnie. Trzeba obserwować strony poszczególnych kąpielisk.
podziwiam cierpliwość ,-)
Odpowiedz
#7
(14-12-2020, 17:59)eplus napisał(a): Poznaję, że przyszedłeś z fejsbuka. Witam!
Na forum masz detalicznie opisane baseny w wielu miejscowościach, ze zdjęciami i praktycznymi wskazówkami. Wątek Sarospataku jest dość długi. Uśmiech
Co do działalności w 2021 - może być różnie. Trzeba obserwować strony poszczególnych kąpielisk.
Trochę poczytałem i sam już nie wiem. Pewnie po raz 3 odwiedzę Sarospatak - tylko pytanie czy np. na weekend majowy 2021 baseny będą otwarte (zakładając że będzie normalnie).
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
W normalnym roku 1 maja zawsze są otwarte.
Odpowiedz
#9
(14-12-2020, 23:46)eplus napisał(a): W normalnym roku 1 maja zawsze są otwarte.
Ciekawe czy czy coś się tam dzieje ? Ja raczej na razie nie pojadę bo kwit ze szczepienia chyba nie szybką będę miał.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strandok éjszakája, czyli nocne kąpiele na Węgrzech kowcio 13 14,507 09-11-2023, 14:58
Ostatni post: au-iv-385223
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,568 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Dojazd na kąpieliska z podkarpackiego fvg 10 10,233 22-08-2023, 18:26
Ostatni post: eplus
  Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe andrasz 97 214,641 02-07-2023, 21:41
Ostatni post: jolciaa171
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości