Baseny w Tiszaujvaros
#21
(18-07-2013, 11:30)tomekrz napisał(a): Nie wiem czy ktoś tu nie kasuje postów z namiarami.

Piszę tak bo :

1. Dostałem kiedyś powiadomienie o nowej odpowiedzi w wątku - wchodzę na forum nie ma nic.
2. Forum działa kilka lat a namiarów tyle co kot napłakał.

Rekomendacje noclegów (od osób, które faktycznie odwiedziły dane miejsce) nie są usuwane. Zwykłe reklamy natomiast tak. Nie jest to miejsce na reklamę.

Forum działa mniej więcej połtora roku Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#22
Chciałam zapytać jak wygląda kwestia noclegu na polu namiotowym, ile kosztuje doba? Bo właśnie słyszałam, że połączenie noclegu na polu namiotowym z wejściem na basen jest w atrakcyjniejszej cenie?
Odpowiedz
#23
Czy zanjduje się w mieście jakiś "bazar" owocowo-warzywny gdzie rano można podejść-podjechać po świeże owoce? Będąc w Hajduszoboszlo bardzo lubiałem chodzić po słodziutkie arbuzy Uśmiech
Zakupy codzienne z tego co czytałem to można zrobić w sieciówkach.
Odpowiedz
#24
T-ujvaros to niestety miasto zbudowane od zera za komuny (pod nazwą Leninvaros Oczko ). W centralnym punkcie ma rondo (jak Nowa Huta). Nie rzucają się w oczy tradycyjne rynki ani kościoły. Ale spokojnie - mamy teraz gospodarkę rynkową, i gdzie jest popyt, tam zaraz pojawi się podaż. Na pewno sezonowe stragany z owocami (i pomidorami?) można znaleźć przy szosie Miskolc-T-ujvaros, bo nieraz sam korzystałem. Więc tym bardziej w mieście. A Tesco w T. znajduje się również przy szosie na Miskolc.
Odpowiedz
#25
Witam wszystkichUśmiech
mam prośbę o rozkminienie tego cennika
http://www.szallodak.tszolg.hu/images/st...zlovak.pdf
Interesuje mnie kamping.Teoretycznie wszystko proste ale ... no właśnie nic nie rozumiem z tych kolumn "STANOVACIE MIESTO" i "KARAVAN,OBYT,AUTO". No i ten "Daň z turizmu" co to znaczy? Cięzki ten węgierski nawet translete Google nie pomoże.

Albo inaczej ile kosztuje nocleg dla dwóch osób w namiocie i czy dodatkowo płaci się za samochód na kempingu czy można go gdzieś zostawić na parkingu obok.

PozdrawiamUśmiech
Odpowiedz
#26
Tlumacze z wegierskiej strony kempingu: za 2 osoby miejsce namiotowe 5 500 HUF. Do tego sie placi 250 HUF IFA za noc od osoby. Czyli za jedna noc za dwie osoby cuzamen do kupy: 5 500+500= 6 000 HUFUśmiech
Acha, w te cene jest wliczone wejscie na baseny.
Znalazlam cennik po polsku
O parkowaniu samochodu nie pisza, ale mozna sie dowiedziec wysylajac e-mail.
Odpowiedz
#27
Dziekuje za odpoeiwdź.
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#28
Byliśmy dziś i powiem tak - w porównaniu z Nyigerhazą dramat, kolejka na zjazdy okropna , same baseny szału nie ma. Ja osobiście jestem wielce rozczarowany -warto zapłacić więcej i mieć więcej atrakcji jak w Nyireghazie.
Odpowiedz
#29
Ostatnio w T-ujvaros byłem rok temu, ale wspominam dobrze.
Odpowiedz
#30
Witam. Czy ktoś posiada informacje na temat noclegu w Tiszaujvaros dla dwóch osób (pary) blisko basenów? Oczko Cena jaka mnie interesuje to max 35 zł/os. na dobę.

Chciałabym się jeszcze dowiedzieć, czy za bilety na baseny można płacić kartą?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tiszaújváros eliza1385 16 5,045 21-10-2023, 7:38
Ostatni post: -piotr-
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe andrasz 97 214,635 02-07-2023, 21:41
Ostatni post: jolciaa171
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 1 1,942 28-04-2021, 13:37
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości