Bus z Budapesztu do Matrahazy
#1
Cześć!

Ogólnie wiem już prawie wszystko odnośnie majówkowego wyjazdu na Węgry, została mi tylko jedna wątpliwość.

W niedzielę 29 kwietnia będę chciał pojechać do Matrahazy w celu zdobycia najwyższego szczytu WęgierUśmiech Wyszukiwarka hmenetrendek.hu sugeruje, że są fajne, dogodne połączenia. Ale już na stronie przewoźnika volanbusz.hu/en nie mogę kupić biletu - nie wyszukuje mi w ogóle takiej miejscowości.

To jak to jest? Kursują busy na trasie Budapeszt - Matrahaza, czy jednak nie? Różne miewałem przeboje z wyszukiwarkami połączeń typu e-podróżnik, więc wolę się upewnić. Jeśli kursują, to czy można bilet kupić u kierowcy? Pytanie tylko z pozoru jest głupie, w Polsce na przykład nie u każdego przewoźnika można kupić bilet u kierowcy.

Z góry dzięki za odpowiedziUśmiech

Pozdrawiam,
Jacek
Odpowiedz
#2
Do miejscowości Mátraháza dojedziesz autobusem kursowym. Bilet na przejazd kupisz w kasie na dworcu lub u kierowcy.
Wyszukiwarka miejscowości: Mátraháza nie figuruje w zbiorze danych przewoźnika, nie kupisz biletu przez internet.
Odpowiedz
#3
Dzięki, Sztasek, w takim układzie wszystko chyba jasne Uśmiech
Odpowiedz
#4
(10-04-2018, 19:37)jacekgk napisał(a): Cześć!
(...) Jeśli kursują, to czy można bilet kupić u kierowcy? Pytanie tylko z pozoru jest głupie, w Polsce na przykład nie u każdego przewoźnika można kupić bilet u kierowcy. (...)

Pozdrawiam,
Jacek

Bilet kupisz przez internet tylko dla kursów oznaczonych symbolem biletu i znaczkiem @ oraz tekstem "Online jegyvásárlás  lehetséges" (=możliwy zakup biletu online).
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Do Budapesztu z Warszawy samochodem gerd 2 2,401 11-04-2019, 22:18
Ostatni post: gerd
  Jadę z Krakowa do Budapesztu - proszę o poradę res 5 8,361 22-04-2018, 21:13
Ostatni post: Sztasek
  PolskiBus do Budapesztu Simon 11 12,546 11-07-2016, 8:58
Ostatni post: LK1
  dojazd z Budapesztu do Siofok edika 1 3,488 26-06-2016, 14:45
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości