Ceny paliw
#11
Aczkolwiek w szycie sezonu przy stacjach autostradowych współczuję pracownik oglądanie na kamerach kto na jakiej rejestracji zatankował, ciekawe co wtedy gdy zatankuje i odjadę na parking żeby nie blokować dystrybutora bo planuje dłuższą podróż a kolejka do kasy na 10min stania. Będą cofac monitoring?
Odpowiedz
#12
Trzeba pokazać dowód rejestracyjny.
Bardzo proste rozwiązanie.
Odpowiedz
#13
Po cenie 480ft zatankujecie najprawdopodobniej na wszystkich stacjach Oranges Oil (automaty) Ja próbowałem z powodzeniem w Nagykanizsa (przy M7), jest niestety tylko limit 5 litrów na tankowanie, który oczywiście można ominąć tankując wielokrotnie. Płatność gotówką. Nie wiadomo jak długo potrwa ta promocja Uśmiech
Odpowiedz
#14
(06-06-2022, 20:13)mladnowski napisał(a): Ja planując wyjazd do Chorwacji  chciałem na pierwszej i ostatniej węgierskiej stacji zalać na full, w pierwszą i drugą stronę. Ale niestety ich rząd mi zepsuł plan wakacyjnych oszczędności ? chyba że my jako cudowny i przebiegły naród znajdziemy sposób na ominięcie tego ich przepisu, stąd moje pytanie o stacje samoobsługowe ale tutaj Węgrzy przemyśleli ten temat
Zadzwoń do obajdka, żeby i on poszedł w ślady Węgier i dla swoich zrobił paliwo po 5.5zl a dla cudzoziemców po 8zl. Patrząc po cenach paliw w Polsce oszczędnością i tak będzie tankowanie na Węgrzech
Odpowiedz
#15
Witam. Jak w końcu jest z tymi paliwami u bratanków?
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,285...wa-do.html
Tu stoi jak byk że zmiany dotyczą tylko ciężarowych
Odpowiedz
#16
(12-06-2022, 18:40)panew napisał(a): Witam. Jak w końcu jest z tymi paliwami u bratanków?
(...)Tu stoi jak byk że zmiany dotyczą tylko ciężarowych

Słabo stoi ten byk.
W artykule jest błędna informacja, że zmiany dotyczą tylko samochodów ciężarowych.
Cenę urzędową płacą wyłącznie posiadacze samochodów zarejestrowanych na Węgrzech.
Taka sytuacja obowiązuje od 27. maja br.
Odpowiedz
#17
(07-06-2022, 21:40)marcinkx92 napisał(a): Po cenie 480ft zatankujecie najprawdopodobniej na wszystkich stacjach Oranges Oil (automaty) Ja próbowałem z powodzeniem w Nagykanizsa (przy M7), jest niestety tylko limit 5 litrów na tankowanie, który oczywiście można ominąć tankując wielokrotnie. Płatność gotówką. Nie wiadomo jak długo potrwa ta promocja Uśmiech
Witam
Czy ktoś potwierdza/zaprzecza możliwość tankowania tańszego paliwa na stacjach Oranges Oil? (najbardziej interesuje mnie wspomniana stacja czyli w Nagykanizsa)
I kolejne pytanie dotyczące limitów, czy limit 5L dotyczy wszystkich czy tylko obcokrajowców (a jeśli tak to jak stacja rozpoznaje swój/obcy) i jeszcze jedno pytanie czy mogę np zatankować 10x 5L bez odjeżdżania od dystrybutora czy są jakieś kamery które to weryfikują?

Marcin
Odpowiedz
#18
Już tam nie zatankujesz, stacje Oranges Oil są zamknięte
Odpowiedz
#19
Od 21 Chorwaci podnoszą cenę paliw.
Jakby to kogoś interesowało.
Odpowiedz
#20
https://www.index.hr/vijesti/clanak/od-i...72766.aspx
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ceny energii elektrycznej na Węgrzech Slavekk 11 1,630 11-10-2022, 12:54
Ostatni post: Slavekk
  Ceny w 2022 rustin 10 2,585 05-07-2022, 9:46
Ostatni post: blackberry
  Ceny na Węgrzech 2020 eplus 31 9,557 21-07-2020, 11:07
Ostatni post: maj0nez
  Ceny na Węgrzech (2015) Sztasek 37 50,850 11-04-2020, 10:48
Ostatni post: maj0nez
  Ceny paliw na Węgrzech i w krajach tranzytowych (Czechy, Słowacja) Rafał 4 8,673 15-07-2018, 17:03
Ostatni post: Michal80



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości