Chce mi się śmiać...
#61
http://www.hungaromem.net/ - dużo wąsów Oczko
Odpowiedz
#62
[Obrazek: 160uc7k.jpg]

Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#63
Polska język - trudna język... Oczko

[Obrazek: 23de30ae983d877d.jpg]
Odpowiedz
#64
(29-05-2013, 21:28)eplus napisał(a): Polska język - trudna język... Oczko

[Obrazek: 23de30ae983d877d.jpg]

Najgorsze jest to, że te poszukiwania kiedyś okażą się owocne, a nie wiadomo czy od tego nie jest gorsza świadomość, że te "owoce" kiedyś się narodzą sę i niestety znowu zasiądą w naszym sejmie...
Odpowiedz
#65
Piękne Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#66
Cytat:Najgorsze jest to, że te poszukiwania kiedyś okażą się owocne, a nie wiadomo czy od tego nie jest gorsza świadomość, że te "owoce" kiedyś się narodzą i niestety znowu zasiądą w naszym sejmie...

To jest nieuniknione. Byle nie włazili na nasze forum. Oczko
Odpowiedz
#67
(30-05-2013, 5:52)eplus napisał(a):
Cytat:Najgorsze jest to, że te poszukiwania kiedyś okażą się owocne, a nie wiadomo czy od tego nie jest gorsza świadomość, że te "owoce" kiedyś się narodzą i niestety znowu zasiądą w naszym sejmie...

To jest nieuniknione. Byle nie włazili na nasze forum. Oczko

No... w sumie tak niektórzy nie powinni... Może rzeczywiście, magistry, doktoraty, to unikaty. A jak kto UMIE na pamięć Nad Niemnem albo to Noce i Dnie to dzwioląg, no w sumie racja, świadomość konta, czyli racji bytu to najważniejsza rzecz na świecie. Woda sodowa jest w stanie wypełnić TYLKO puste naczynie. Masz może rację, może rzeczywiście nie pasuję do tego forum, jeżeli jest ono aż tak arystokratyczne jaksobie umyśliłeś. Sorki, myślałam, że znajdę tu bratnie dusze ale no cóż zawsze się można pomylić.. W tym momencie zawsze się komuś czegoś życzy ale ja nie życzę niczego. Nagoniłam ludzi na wyjazd na Węgry i nie wiem, czy nie żałuję. Ale poznałam Helkatours i tylko dlatego przyjadę. A Ty mójdrogi, kiedyś stracisz swój animusz, kiedy będzie po firmie i po ...
Odpowiedz
#68
Nie zamierzałem Cię urazić i nadal nie rozumiem, co Cię tak dotknęło - wydawało mi się, że podobnie, jak ja nie darzysz zbytnią sympatią naszych parlamentarzystów i w tym duchu była moja odpowiedź...
Odpowiedz
#69
(31-05-2013, 21:25)eplus napisał(a): Nie zamierzałem Cię urazić i nadal nie rozumiem, co Cię tak dotknęło - wydawało mi się, że podobnie, jak ja nie darzysz zbytnią sympatią naszych parlamentarzystów i w tym duchu była moja odpowiedź...

uff, to nie tak, sobie mi się przeczytało między wierszami, że tutaj to ELYTA, mąż mój jedyny który mnie zaraził miłością szczerą i jedyną do Węgrów i wszystkiego co jest z nimi związane myślał, że wszyscy "miłoścnicy" madziarów sa dla siebie mili i przyjemni. Mąż jest byłym sportowcem: bramkarz w ręcznej, ja jestem "byłą"wskakujacą w piłce wodnej i skokach do wody z 3 metrów, artystycznie...
Odpowiedz
#70
malina nie zrażaj się to forum jest jak najbardziej normalne, czytaj i rozumuj wprost a nie między wierszami!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wcale nie chce mi się śmiać ... oldman58 2 1,026 30-01-2022, 15:21
Ostatni post: oldman58
  Nowy/nowa na forum? Przedstaw się! italodisco 851 696,486 07-11-2021, 11:57
Ostatni post: Ferenc Kovál
  No i stało się Waldek 1 1,515 27-08-2018, 0:43
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości