Covid-19 na Węgrzech
ludzie śmiertelność nie wzrosła względem ostatnich lat nie daje wam to nic do myślenia,w 2018 była dużo wieksza nawet. Zniknęły statyski grypy nagle czy chorób płucnych. Ludzie zdrowi są uwazani za chorych(choroba bezobjawowa)  .Robienie testów górnikom itp masowo bez wskazan chorobych wkrótce zamkną te kopalnie że nie rentowne a znam górników co są wscielki bo chcą pracować a tu ktoś ich testuje wszystkich i zdrowym ludziom wychodzi 
+ i wszyscy na kwarantanne,ktoś tu chyba zgarnął kase a węgiel płynie z innych krajów masowo i to odległych i się opłaci. Wegry nie stosują sie do niczego i kiedyś mieli 0 zachorowań w jeden dzień. Szwecja się nie stosowała i nic sie nie stało wychodzą z wirusa. A unas chyba komuś zalezy zeby masowo testować ludzi,kasa . Sam twórca tych testów twierdzi ze nie nadaja sie do diagnozowania choroby. Znajomej dziecko dostało gorączki biegunki i chciała do lekarza aby dać cos nawadniającego itp (wiadomo wirus pewno rota) przez telefon stwierdzonoi koronawirusa i kazali robić test.nie zgodziła sie bo jak tu czekać jak dziecko męczy(za 4 dni wyzdrowiało  w domu) Kolegi syn miał gorączke tez kazali robić testy na covid ze to napewno to. Nie zrobili za 2 dni wyzdrowiał.To jest paranoja ile ludzi umiera przez to covidowe szalenstwo chorych na inne poważne choroby i nie zostaje im udzielona pomoc bo covid wazniejszy u 95%społeczenstwa nie grozny.
Odpowiedz
(21-08-2020, 22:52)Misiek76 napisał(a):
(21-08-2020, 22:43)josef.svejk napisał(a):
(20-08-2020, 11:13)Bartek napisał(a): Z tego co czytam, wynika, że tyczy się to obywateli Węgier a nie osób przyjezdnych. Tak czy inaczej trzeba czekać. Mam zaplanowany wyjazd na 6września i mam nadzieje że mi sie uda.
Myślę że 6 września nikt z Polski na Węgry nie wjedzie. Obostrzenia wchodzą prawdopodobnie 1 września.

Svejk Ty już lepiej nie myśl . Bo sam za przeproszeniem g*** wiesz a wprowadzasz tylko zamęt . Poczekaj do przyszłego tygodnia a nie się tu wymądrzasz i ludzi wkurzasz swoimi bezsensownymi wypowiedziami które powinieneś zachować dla siebie 
Ja tobie mówie. Ty jedź na Węgry 1 września. Potem natychmiast wrzuć fotkę zdziwionej facjaty np. z Saturlaujhely że granica zamknięta i twoja osobę nie wpuścili.
Odpowiedz
(21-08-2020, 22:20)Misiek76 napisał(a):
(21-08-2020, 21:29)LK1 napisał(a): Tutaj bardziej zależy co będzie u nas bo tak się zdaje że jesteśmy na krawędzi i jest szansa że po prostu nas 'zbanują' bo cały czas rośnie. Obserwuj sytuacje bo może się tak zdarzyć, że wjechać się będzie dało, ale będziesz miał gruby problem by wrócić. Bo jak pójdzie 'ban' w trakcie Twojej bytności na Węgrzech, to Flixbus nie przyjedzie, by zabrać Was z powrotem.
Na szczęście z powrotem nie wracam Flixbusem tylko Regiojetem przez Brno do Bohumina i potem via Katowice do Krakowa . Także jak dla mnie może nie przyjeżdżać Oczko Ważne by mnie zawiózł i żeby w trakcie pobytu bratankowie nie poczęstowali mnie kwarantanną bo wtedy będzie słabiutko (ja tam chętnie bym został ale podejrzewam że mój szef nie byłby z tego zadowolony Szeroki uśmiech) Inna sprawa że według wcześniejszych zapowiedzi lista krajów ma być aktualizowana co dwa tygodnie a nie co miesiąc jak jest obecnie więc z racji że to wyjazd tygodniowy więc nie ma większego ryzyka ... Zresztą poczekajmy ... 
Tak analizowałem te wypowiedzi z ostatnich dni i odnoszę wrażenie że bardziej problemów z dostaniem się na Węgry będą mieli mieszkańcy południa Europy a nie północy ale to tylko moje dywagacje ...
Jak już wjedziesz, to Węgrzy żadnej kwarantanny Ci nie wrzucą, kiedy będziesz wracał, byleś miał czym wrócić.
Odpowiedz
Sami znawcy i mędrcy tutaj .
Potomkowie Wróżbity Macieja i cholera wie jeszcze kogo .
Nie ma jeszcze żadnych decyzji , nic nie wiadomo ale Komisja Zdrowia Forum Węgierskie.com już ustaliła w osobie svejka i LK1 już ustaliła ponad wszelką wątpliwość że Węgrzy granice zamkną będzie kwarantanna i nie wiadomo co jeszcze . Weźcie sobie sami zróbcie kwarantannę od internetu bo Wam na te puste łby zwyczajnie jebie
Odpowiedz
(21-08-2020, 23:10)josef.svejk napisał(a): .......  Ja tobie mówie. Ty jedź na Węgry 1 września. Potem natychmiast wrzuć fotkę zdziwionej facjaty np. z Saturlaujhely że granica zamknięta i twoja osobę nie wpuścili.

Czy ty rozumiesz co piszesz Uśmiech 
Po pierwsze. Jeżeli po 1 września będziesz mógł wjechać na Węgry, to również będziesz mógł z tych Węgier wyjechać, bo to są zalecenia EU, i dotyczą całej wspólnoty.
Po drugie. Czy wjedziesz bez problemu (kwarantanna, badanie na covid) do Polski, Czech, Słowacji, Austrii, to już jest inna "bajka" i tym wyjeżdżający do Węgier muszą się bardziej interesować.
Odpowiedz
Jestem w Berekfurdo, na razie wszystko toczy się jakby wirusa nie było. W basenach tłok, głowa przy głowie. Są tabliczki by zachować odstęp 1,5m ale nikt tego nie przestrzega. Podobnie jest w knajpach i sklepach.
Odpowiedz
[Obrazek: 532626.jpg]
Odpowiedz
(22-08-2020, 7:29)Misiek76 napisał(a): Sami znawcy i mędrcy tutaj .
Potomkowie Wróżbity Macieja i cholera wie jeszcze kogo .
Nie ma jeszcze żadnych decyzji , nic nie wiadomo ale Komisja Zdrowia Forum Węgierskie.com już ustaliła w osobie svejka i LK1 już ustaliła ponad wszelką wątpliwość że Węgrzy granice zamkną będzie kwarantanna i nie wiadomo co jeszcze . Weźcie sobie sami zróbcie kwarantannę od internetu bo Wam na te puste łby zwyczajnie jebie

Meliski sobie zaparz dzbanie.
Zapomniałeś już jak było kilka miesięcy temu?. Nie wiem co złego ze zwykłej dyskusji ,która ma pomóc a nie zaszkodzić. Ja tam wole mieć jakąś wiedzę czy przypuszczenia, niż utknąć gdzieś. 14 dniową kwarantanne przerabiałem i nie życze jej nikomu, tak jak stać 9h na granicy, gdzie 'korek' miał może z 500 metrów.
Odpowiedz
Info dla tych którzy dodatkowo pragnęli odwiedzić Słowenię.

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-...Id,4686855
Odpowiedz
Dotarłem dziś do Hajduszoboszlo, maseczki tylko w sklepie widać, na basenie ze sztuczna fala wypuszczają tylko 154 osoby, wcześniej wchodziło kilkaset na raz, to jedyne ograniczenie jakie zauważyłem.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bieżące wydarzenia na Węgrzech fvg 1,230 724,862 11-05-2024, 18:56
Ostatni post: Slavekk
  Węgrzy nie oszczędzaja na paszportach dyplomatycznych Waldek 0 232 13-10-2023, 11:53
Ostatni post: Waldek
  Orban nie zaprosił Morawieckiego na święto Węgier. "Upadek tradycyjnie dobrych stosun mariusz 1 328 31-08-2023, 10:05
Ostatni post: ember
  Przepadła Fundacja Uniwersytetu Fudan na Węgrzech Waldek 0 184 10-07-2023, 23:30
Ostatni post: Waldek
  Ile czasu czekają Węgrzy na operacje w państwowej służbie zdrowia. Waldek 0 508 12-04-2023, 14:43
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości