Covid-19 na Węgrzech
(27-06-2021, 10:13)nerwik_ns napisał(a): Dzisiaj napisała mi Pani z Węgier (z Hajduszoboszlo),do której się wybieram jutro. Pisała, że rozmawiała z posłem (może jakiś urzędnik), który powiedział "Polacy mogą bez problemu przyjechać"?
Pozdrawiam

"Polacy mogą bez problemu przejechać" przez Węgry tranzytem, zatrzymując się w wyznaczonych miejscach ... coś o tym wiem  Smutek
Odpowiedz
(27-06-2021, 10:22)Sztasek napisał(a):
(27-06-2021, 10:13)nerwik_ns napisał(a): Dzisiaj napisała mi Pani z Węgier (z Hajduszoboszlo),do której się wybieram jutro. Pisała, że rozmawiała z posłem (może jakiś urzędnik), który powiedział "Polacy mogą bez problemu przyjechać"?
Pozdrawiam

"Polacy mogą bez problemu przejechać" przez Węgry tranzytem, zatrzymując się w wyznaczonych miejscach ... coś o tym wiem  Smutek
Czyli Pani mnie okłamała?
Odpowiedz
Ja też rozmawiałem ze znajomą z Hajduszo i narazie brak możliwości. Jak byś jednak pojechał to napisz jak to wygląda bo tutaj na forum mamy tylko "papierowe informacje".
Odpowiedz
(27-06-2021, 10:31)Tomeq napisał(a): Ja też rozmawiałem ze znajomą z Hajduszo i narazie brak możliwości. Jak byś jednak pojechał to napisz jak to wygląda bo tutaj na forum mamy tylko "papierowe informacje".
Ok. Zobaczymy może jutro jakieś nowe informacje się pojawia.
Znajomi od tygodnia są w Egerze. Wchodzą na baseny bez problemu.
Odpowiedz
Jedź ,przetestujesz system Uśmiech
Odpowiedz
24 czerwca dostałam taka wiadomosc od Pani u której mamy zamiar zatrzymać się w Egerze w sieprniu:
Dear Guests,its not necessary to have vaccine certificate in Hungary from july 1,in the hotels,apartments,museums,beaches and other places.

Dodam że w maju kiedy dokonywałam rezerwacji pisała do mnie że nie przyjmują gości bez certyfikatu.
Podesłałą również link, ale muszę przyznać ze nie miałam czasu czytać: http://www.police.hu/en/content/informat...r-crossing
Odpowiedz
nad balatonem chyba nikt juz nie pamieta o covid
plaza w csopak kilka minut temu, kliknij zeby powiekszyc

[Obrazek: 973151b66b63.jpg]

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
(27-06-2021, 13:21)ex-komar napisał(a): nad balatonem chyba nikt juz nie pamieta o covid
plaza w csopak kilka minut temu, kliknij zeby powiekszyc

[Obrazek: 973151b66b63.jpg]

tapatalk
brak polskich liter

Do września oczywiście Szeroki uśmiech
Aczkolwiek, chyba Węgrzy są jednak na tyle bystrzy, że zorientowali się, że "zagraniczmych" nie ma?
Odpowiedz
(27-06-2021, 10:26)nerwik_ns napisał(a): Czyli Pani mnie okłamała?

Jeśli powiedziała to bo sama nie wie jak jest, to nie, nie okłamała.
Odpowiedz
(26-06-2021, 16:54)Cz@rek napisał(a): Wszyscy mamy nadzieję że od 1 lipca już będą respektować Oczko

Ja mam całkiem inną nadzieję, że nie będą wymagać.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bieżące wydarzenia na Węgrzech fvg 1,230 724,514 11-05-2024, 18:56
Ostatni post: Slavekk
  Węgrzy nie oszczędzaja na paszportach dyplomatycznych Waldek 0 232 13-10-2023, 11:53
Ostatni post: Waldek
  Orban nie zaprosił Morawieckiego na święto Węgier. "Upadek tradycyjnie dobrych stosun mariusz 1 327 31-08-2023, 10:05
Ostatni post: ember
  Przepadła Fundacja Uniwersytetu Fudan na Węgrzech Waldek 0 184 10-07-2023, 23:30
Ostatni post: Waldek
  Ile czasu czekają Węgrzy na operacje w państwowej służbie zdrowia. Waldek 0 508 12-04-2023, 14:43
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości