GRA: Co to za miejsce?
(11-07-2012, 19:51)fvg napisał(a): Podpowiesz coś? Oczko

Ej, chyba trochę dałem zagadkę rzeczywiście trudną. A prawdopodobnie wszystko przez to, że trudno mi było o obiektywizm, bo ów obiekt położony jest w dzielnicy, która jest mi najbliższa (o czym pisałem w innym wątku).
Panie i Panowie, teraz zapewne będzie Wam łatwiej odgadnąć, gdy już wiecie, że jest to X dzielnica, czyli Kobanya Uśmiech
Odpowiedz
Chyba znalazłem: Centrum Kulturalne Sándora Csomy w Kamieniołomie?
Odpowiedz
(12-07-2012, 10:50)moziba napisał(a): Chyba znalazłem: Centrum Kulturalne Sándora Csomy w Kamieniołomie?

No jak zwykle moziba jesteś niezawodny, dla Ciebie nie ma trudnych miejsc Uśmiech
Teraz Twoja zagadka.
Odpowiedz
Mam nadzieję, że moziba się nie pogniewa.

[Obrazek: 10xbuvb.jpg]
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Budapeszt, Szent Gellert ter.

[Obrazek: 34dmplc.jpg]
Odpowiedz
Rynek w Szentendre Uśmiech

Szukam teraz dla Was.

Mam Uśmiech Co to za miejsce? Dodam, że na ślub trafiliśmy tam zupełnie przypadkowo.

[img][Obrazek: dsc01867kk.jpg][/img]
Odpowiedz
ambasada Jugosławii widziana z placu Bohaterów?
: Ɔ(X)И4M :
Odpowiedz
Powiem szczerze varpho, że mi zaimponowałeś.
Nawet nie wiedziałem, że ten budynek, to ambasada Jugosławii, a oczywiście chodziło mi o plac Bohaterów. Myślałem, że będzie to trudne, bo ten plac jest pokazywany zazwyczaj z innej strony.
Gratulacje!
Odpowiedz
dzięki. Uśmiech chociaż szczerze mówiąc teraz jak się przyglądam tym budynkom i zdjęciom ambasady, to wydaje mi się, że jednak ambasada jest poza kadrem... Oczko ale jakoś tak kojarzyłem to miejsce z Jugosławią właśnie.

kolejna zagadka:

[Obrazek: ftqz8.jpg]

[w regułach nic nie było o zakazie zdjęć z wnętrz, a to jest dość znane wnętrze, więc chyba może być.]
: Ɔ(X)И4M :
Odpowiedz
(13-07-2012, 2:25)varpho napisał(a): [w regułach nic nie było o zakazie zdjęć z wnętrz, a to jest dość znane wnętrze, więc chyba może być.]

Pewno! Żadnych zakazów nie ma Uśmiech Mnie kojarzy się tylko Képes krónika, także nie mam pojęcia, gdzie to może być.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gra w kolory Klimaty Węgierskie 23 22,636 20-06-2017, 14:47
Ostatni post: biler27
  GRA: Co to za osoba? fvg 150 96,749 31-12-2012, 21:21
Ostatni post: Woreczko Jan
  Za co lubisz Węgry? domekurenaty 24 32,552 04-10-2012, 17:22
Ostatni post: Brak



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości