GRA: Co to za miejsce?
(20-07-2012, 18:26)Tudós napisał(a): Jako, że wiem iż miałem rację (skromniacha) to wrzucę coś trudniejszego, jak odgadniecie jesteście nieźli :-)

[Obrazek: fnsff8.jpg]

Powodzenia!

Kościół Ewangelicki w Ocsa, kilka kilometrów na południe od Budapesztu.

Nie wiem, czy czekać na potwierdzenie, czy zamieszczać swoją?

Jeszcze a propos Bartoka, mówiąc szczerze myślałem, że to już rozwiązane.
Odpowiedz
(20-07-2012, 22:57)varpho napisał(a): Uniwersytet Pázmánya?
a ja przypominam o Bartóku... Oczko

Punkt! Odnośnie Bartóka - brak pomysłów Smutek
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
(20-07-2012, 22:59)andrasz napisał(a): Nie wiem, czy czekać na potwierdzenie, czy zamieszczać swoją?

Jako że obecnie tylko Bartok czeka w kolejce myślę, że można coś dorzucić Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
(20-07-2012, 22:59)andrasz napisał(a): Kościół Ewangelicki w Ocsa, kilka kilometrów na południe od Budapesztu.

a dokładniej reformowany. Uśmiech

(20-07-2012, 22:59)andrasz napisał(a): Jeszcze a propos Bartoka, mówiąc szczerze myślałem, że to już rozwiązane.

OK, w sumie chyba masz rację - odgadnięto, że to Bartók, a to najważniejsze. a replika, której zrobiłem zdjęcie, stoi w Győr.
: Ɔ(X)И4M :
Odpowiedz
(20-07-2012, 23:31)varpho napisał(a):
(20-07-2012, 22:59)andrasz napisał(a): Kościół Ewangelicki w Ocsa, kilka kilometrów na południe od Budapesztu.

a dokładniej reformowany. Uśmiech

(20-07-2012, 22:59)andrasz napisał(a): Jeszcze a propos Bartoka, mówiąc szczerze myślałem, że to już rozwiązane.

OK, w sumie chyba masz rację - odgadnięto, że to Bartók, a to najważniejsze. a replika, której zrobiłem zdjęcie, stoi w Győr.

Przyznam, że nie jestem dobrze zorientowany w religijnych niuansach, ale mam nadzieję, że Jurorzy zaliczyli odpowiedź Uśmiech

Czyli w takim razie, rozumiem, że ktoś podrzuci jakąś zagadkę (to już Admin rozstrzyga), jako kontynuację "Bartoka", a ja daję swoją i bawimy się x 2.
Tym razem daję łatwą, bo już mi ciężko coś znaleźć. Dodam, że zdjęcie zrobiłem głównie z racji tej ślubnej pary, która mi się tak ładnie komponowała z ..., no właśnie z czym? Uśmiech

[Obrazek: dsc01783wz.jpg]
Odpowiedz
(20-07-2012, 23:45)andrasz napisał(a): (...)Tym razem daję łatwą, bo już mi ciężko coś znaleźć. Dodam, że zdjęcie zrobiłem głównie z racji tej ślubnej pary, która mi się tak ładnie komponowała z ..., no właśnie z czym? Uśmiech

[img][Obrazek: dsc01783wz.jpg][/img]

Dawno tam nie byłem ale przypomina mi to Bécsi Kapu tér na Wzgórzu Zamkowym.
Odpowiedz
(21-07-2012, 0:07)Waldek napisał(a):
(20-07-2012, 23:45)andrasz napisał(a): (...)Tym razem daję łatwą, bo już mi ciężko coś znaleźć. Dodam, że zdjęcie zrobiłem głównie z racji tej ślubnej pary, która mi się tak ładnie komponowała z ..., no właśnie z czym? Uśmiech

[img][Obrazek: dsc01783wz.jpg][/img]

Dawno tam nie byłem ale przypomina mi to Bécsi Kapu tér na Wzgórzu Zamkowym.

Bingo. Teraz Twoja kolej Uśmiech
Odpowiedz
Andrasz, przepraszam za pytanie techniczne: czy wstawiając obrazek do wpisu, nie klikasz przypadkiem dwa razy w ikonkę pomocniczą do wstawiania?
Odpowiedz
(21-07-2012, 0:26)moziba napisał(a): Andrasz, przepraszam za pytanie techniczne: czy wstawiając obrazek do wpisu, nie klikasz przypadkiem dwa razy w ikonkę pomocniczą do wstawiania?

Zaraz sprawdzę na drugim laptopie, bo rzeczywiście coś mi się na tym też nie wyświetla.

No, rzeczywiście na drugim laptopie to samo. Nie chcą się wyświetlać obrazy, a były, najlepszy dowód, że Waldek odgadł, więc musiał widzieć.

Przepraszam, być może ja coś pomieszałem, ale mówiąc szcze, nie wiem, co bo w sprawach technicznych biegły aż tak nie jestem.
Mam prośbę o ewentualne sugestie i pomoc na PM, tak aby nie przeszkadzać innym przeglądającym forum, wydłużając ten OT w wątku.
Odpowiedz
[Obrazek: 2lbl3er.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gra w kolory Klimaty Węgierskie 23 22,631 20-06-2017, 14:47
Ostatni post: biler27
  GRA: Co to za osoba? fvg 150 96,737 31-12-2012, 21:21
Ostatni post: Woreczko Jan
  Za co lubisz Węgry? domekurenaty 24 32,546 04-10-2012, 17:22
Ostatni post: Brak



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości