GRA: Co to za miejsce?
Podpowiedź już niepotrzebna Uśmiech

To jest Muzeum Sztuki Azji Wschodniej - Ferenc Hopp Muzeum w Budapeszcie, przy Andrassy utca.

To od razu zamieszczam swoją zagadkę. Tym razem bardzo łatwa, ale gdy znalazłem tę fotografię w internecie, to odżyły wspomnienia, gdy pomieszkując w B-cie jeździłem tam kupić na przykład kasety z muzyką, których nie można było normalnie nabyc w Polsce.

PS. Foto z internetu. Zamazałem nazwę, ale osoby, które mieszkały w B-cie na pewno odgadną.

[Obrazek: zagadka4.jpg]
Odpowiedz
(11-08-2012, 13:47)andrasz napisał(a): Podpowiedź już niepotrzebna Uśmiech

To jest Muzeum Sztuki Azji Wschodniej - Ferenc Hopp Muzeum w Budapeszcie, przy Andrassy utca.

To od razu zamieszczam swoją zagadkę. Tym razem bardzo łatwa, ale gdy znalazłem tę fotografię w internecie, to odżyły wspomnienia, gdy pomieszkując w B-cie jeździłem tam kupić na przykład kasety z muzyką, których nie można było normalnie nabyc w Polsce.

PS. Foto z internetu. Zamazałem nazwę, ale osoby, które mieszkały w B-cie na pewno odgadną.

[Obrazek: zagadka4.jpg]

SUGÁR Üzletközpont (Centrum Handlowe Promień) w XIV dzielnicy. Działa od 07.listopada 1980 roku.
(pierwotnie ściany miały jasny kolor prawie biały(?)).
Odpowiedz
Moja zagadka
[Obrazek: 2vllm5d.jpg]
Odpowiedz
(12-08-2012, 21:59)Waldek napisał(a): Moja zagadka
[Obrazek: 2vllm5d.jpg]

dawna Skala, na miejscu ktorej stoi teraz Allee, przy Október 23. utca Uśmiech
jak trafilam, to dajcie cos w moim imieniu Oczko
Odpowiedz
(13-08-2012, 15:48)ania napisał(a): jak trafilam, to dajcie cos w moim imieniu Oczko

Zgodnie z prośbą, po poprawnej odpowiedzi:


[Obrazek: 30b047d.jpg]
Odpowiedz
Wyspa Małgorzaty?
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Niestety nie
Odpowiedz
Baseny termalne Harkany [Obrazek: pecs6.jpg]

A poniżej kolejna zagadka Szeroki uśmiech Tym razem coś prostego...
[Obrazek: gdzies.jpg]
Odpowiedz
Nie znam odpowiedzi (chociaż drąży mnie dziwne deja vu, że to miejsce już gdzieś, na żywo lub na fotografii, widziałem), ale tak aby trochę rozruszać jakiś mały antrakt w tym wątku podam - a może ogród botaniczny, bo takie zadaszenie kojarzy mi się z takim miejscem.
Odpowiedz
Okazuje się, że nie jest to jednak takie proste. százszorszép, podpowiesz nam coś?
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gra w kolory Klimaty Węgierskie 23 22,637 20-06-2017, 14:47
Ostatni post: biler27
  GRA: Co to za osoba? fvg 150 96,754 31-12-2012, 21:21
Ostatni post: Woreczko Jan
  Za co lubisz Węgry? domekurenaty 24 32,553 04-10-2012, 17:22
Ostatni post: Brak



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości