Gdzie na Węgry?
#1
Co prawda do wakacji jeszcze kawałek ale trzeba już coś szukać.
W tamtym roku byłem o krok od wyjazdu do Bogacs ale niestety z powodów rodzinnych nie mogłem opuścić kraju. W tym roku mam nadzieję , że wszystko się uda.
Powiedzcie do jakiej miejscowości najlepiej pojechać i przez kogo szukać noclegu albo jakiś możecie polecić? czy przez panią Alicję Udvari czy jakoś inaczej szukacie? Interesuję mnie pokój z łazienką , wyposażona kuchnią i parkingiem ogrodzonym, miejsca aby można wyjść i poleżeć na leżaku, za nie duże pieniądze i najważniejsze aby był spokój i cisza i dojazd dobry. Czy takim miejscem jest Bogacs czy może lepiej do jakiejś innej miejscowości?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Całe domki do wynajęcia to bardzo częsta oferta na Węgrzech... ale jeśli chcesz tanio, to najlepiej oczywista załatwiać to bezpośrednio z właścicielem posesji... najprościej chyba w Hajduszoboszlo - wolno jadący polski samochód zazwyczaj pada "ofiarą" Węgra mówiącego znośnie po polsku, oferującego nocleg... a jeśli podasz mu swoje preferencje, to on juz Cię skieruje w odpowiednie miejsce... niestety, tam tanio raczej nie będzie.

Jeśli masz takie możliwości, najlepiej wybrać się przed sezonem w miejsce, gdzie chciałbyś być, zaplanować przyjazd z rana i poszukać samemu dogodnej kwatery a następnie ustalić koszt i czas, rezerwując. Niestety to wiąże się z kosztem jednorazowej wycieczki.

Bogacs to wioska w naszym pojęciu... zatem albo pokoje albo całe domki. Ale mając samochód nie musisz wynajmować tuż obok basenów i w ten sposób oszczędzisz sporo... ewentualnie np.na los szczęścia poszukaj TUTAJ, opcjonalnie w miejsce "bogacs" wklejając interesującą Cię nazwę miejscowości.
Odpowiedz
#3
Domek odpada ze względów takich , że na 2 osoby wyjdzie dużo drożej niż kwatera więc nie ma sensu. Dlatego szukam takiej jak pisałem,kuchnia itd. Druga opcja też odpada bo moim zdaniem mija się to z celem lecieć ok 900km w obie strony aby tylko coś znaleźć Uśmiech Tak samo jadąc bez zarezerwowanej i szukać czegoś na miejscu.
Hajdoszobuszlo jest dużo dalej np od Bagacs i chyba jest tam drożej? Jak piszesz, nie szukam zaraz obok basenów kwatery no i chyba w Bogacs też są jakieś baseny a miejscowość duża nie jest. Oczywiście chcę potem zwiedzić inne rzeczy i inne miejscowości.
Bogacs to najlepsze rozwiązanie w moim przypadku?
Chyba najłatwiej będzie szukać przez tą Panią ? Chyba nie trzeba się bać jakiś potem sytaucji , że dojadę na miejscu a to nie aktualne? http://wegrydlapolakow.atw.hu/
Sam chyba nie znajdę z racji tego , że nie znam Węgierskiego i nigdy tam nie byłem.
Odpowiedz
#4
W promieniu 30 kilometrów od Bogacs masz i Eger ze znanymi basenami, i Kacs i Mezokovest z dużym kompleksem basenów termalnych... tam to właściwie jakiś basen jest "co krok"... istotnie 900km to zbyt daleko, by jechać dwukrotnie lub "w ciemno"... co do tej pani, to nie mam wiedzy... ja mogę Ci pomóc w okolicach Tiszafured... niestety koło Bogacs nikogo nie znam.
Odpowiedz
#5
Poczekam może ktoś jeszcze się wypowie.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Ja niestety domku żadnego nie wynajmowałem, więc nie podpowiem. Ale może poproś Kasię z HelkaTours o pomoc? Myślę, że powinna coś znać.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#7
Witam!

Nie byłam w Bogács, ale miasteczko sympatycznie się prezentuje. Jeśli ma być cisza i spokój, to raczej trafiony wybór. Bez problemu możemy znaleźć tam nocleg. Prosiłabym tylko o określenie w przybliżeniu, co to są "nieduże pieniądze", bo dla każdego to inna kwota.

Mój mail: kociuba@helkatours.hu

Z Alicją Udvari mam tylko kontakt mailowy, do tej pory się nie spotkałyśmy osobiście. Zwróciła się do nas, by Hotel Oxigén, w którym pracuje, wciągnąć do bazy HelkaTours. Bardzo sympatyczna dziewczyna i jak stwierdził mój węgierski wspólnik, lepiej mówi po węgiersku ode mnie Smutek Ale Alicja ma męża Węgra, muszę więc widać szybko oddać komuś rękę, by podszkolić język - jakkolwiek to zabrzmi Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#8
fvg ja też domku nie szukam tylko pokoju Uśmiech
HelkaTours potrzebuję tak jak pisałem w pierwszym poście dla 2 osób ( jedno łóżko ) , prawdopodobnie w Bogacs skoro też uważacie , że to dobre miejsce. Co prawda dopiero w wakacje ale nie wiem czy potem tak w ost chwili coś się znajdzie. Jak patrzyłem to takie kwatery co bi mi pasowały są od 2000 do 3000 fiorintów czyli tak myślę ok 30-40zł jest to możliwe. Ważne łazienka, kuchnia z wyposażeniem i ogrodzony parking i gdzieś aby na piechotkę dojść do jakiejś winniczki, baru i basenu.
Odpowiedz
#9
Dziękuję za szybką odpowiedź. To jeszcze poproszę o wskazanie terminu i podanie, na ile noclegów.
Odpowiedz
#10
Poszło PW
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przepisy drogowe na Węgrzech fvg 132 152,282 15-08-2023, 13:44
Ostatni post: Waldek
  Oszustwo na Węgrzech - potrzebuję porady. badboyrts 1 605 07-08-2023, 21:28
Ostatni post: Waldek
  Wysyłka na adres na Węgrzech Jawa125 17 901 11-07-2023, 15:37
Ostatni post: eplus
  Ceny energii elektrycznej na Węgrzech Slavekk 11 1,568 11-10-2022, 12:54
Ostatni post: Slavekk
  Gdzie z dziećmi? misia90 3 868 06-07-2022, 14:22
Ostatni post: bastus2



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości