Kempingi przy basenach termalnych (alfabetycznie)
#41
Na recepci stoją lodówki zgłaszasz ze będziesz korzystać i doliczja Ci jedno euro za dzień są to lodówki ogólnodostepne i każdy z kemingu ma do nich dostęp. Własnie wróciłem z tygodniowego pobytu na tym kempingu i kożystałem tych lodówek niestety 3 browary i 4 opakowania salami zniknęły Smutek Dodam że ludzi jest sporo w piątek i sobote cieżko było o miejsce niektórzy cały dzień czekali az się coś zwolni
Odpowiedz
#42
a to pech, mi tam nigdy nic nie zniknęło a trzymam tam zawsze jakieś jedzenie no i Drehery xD,
Odpowiedz
#43
Myślę, że jak by zedrzeć nalepki i etykiety z piwa albo zalepić etykietę sera taśmą, to nikt nie zaryzykuje kradzieży ze wspólnej lodówki - piwo może okazać się jakąś lurą o smaku owocowym, a ser może być pleśniowy albo spleśniały. Poza tym znaczony towar łatwiej wypatrzeć u kogoś na stoliku czy przy grillu.
Odpowiedz
#44
Posuwając się dalej można by zainstalować w lodówce kamerkę, a do jedzenia podłączyć atrapę alarmu - jakieś kabelki i bateryjki - w najgorszym razie saperzy zdetonują karkówkę i boczek gdzieś na środku puszty.
BombaBombaBombaSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech
Odpowiedz
#45
Powiem wam że zaskoczony byłem zniknięciem mojego salami i piwka no ale cóż zrobić czasami tak bywa, znajomej kieydyś ktoś zaiwanił klapki wyszła z basenu i nie było już co na nogi załozyć Uśmiech Kuzyn też miał niespodzianke ale to już na Słowacji na nartach poszedł do baru cos przekąsić i po wyjściu okazało się ze narty są ale kijków już nie ma Uśmiech
Odpowiedz
#46
Na klapkach pisze się UWAGA ZARAŻONE ŚWIERZBEM (może ktoś przetłumaczy). Na kijki nie ma rady, chyba, żeby zostawiać po jednym, każdy w innym miejscu - głupi by kradł jeden kijek (choć głupich siać nie trzeba).

EDIT: chyba bardziej grzybica pasuje.
Odpowiedz
#47
(27-07-2016, 17:29)eplus napisał(a): Na klapkach pisze się UWAGA ZARAŻONE ŚWIERZBEM (może ktoś przetłumaczy)...

vigyázz rüh fertőzés ... Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#48
(21-08-2014, 21:12)Filo napisał(a): Witam,

sporo tych kempingów "termalnych" na Węgrzech i jak człowiek chce się zorientować do którego ma po drodze albo, który jest blisko to robi się problem Smutek Naniosłem je na mapkę może komuś jeszcze się przyda.

https://mapsengine.google.com/map/edit?m...ivWbT0jOWA

Pozdr, Filo.

Można dodać Romai Camping w Budapeszcze, zaraz obok Romai Furdo.
Kamping taki troche dziwny, wielki park głównie z platanami, ale lekko zapyziały. Tzn. łazienki są nowe, duże i czyste, ale np. nie ma kuchni publicznej, dużo jakis nieczynnych budyneczków i dobudówek Oczko No i wyraźnie droższy od kampingów "na prowincji". Do zalet mozna zaliczyć bliskosc kolejki H8 którą dojeżdza się do samego centrum (Bethany Ter).
pzdr.
Odpowiedz
#49
(22-08-2017, 11:29)ember napisał(a): ... Do zalet mozna zaliczyć bliskosc kolejki H8 którą dojeżdza się do samego centrum (Bethany Ter).

Bethany Ter ... pewnie masz na myśli Batthyányi tér, tylko kolejka do tego miejsca to połączenie pomiędzy Szentendre - Batthyányi tér, linia o numerze H5.
Linia H8 kursuje pomiędzy Gödöllő i Örs vezér tér.
Odpowiedz
#50
Oczywiście że H5 Uśmiech
A co do ortografii to cóż, nem magyarul beszelek, lubię wegierski ale on mnie nie lubi Uśmiech Uśmiech
pzdr.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pełna lista basenów termalnych na Węgrzech fvg 75 257,206 29-04-2022, 14:06
Ostatni post: kowcio
  Tanie noclegi przy basenach termalnych Aga23 3 7,006 07-08-2017, 15:32
Ostatni post: maj0nez
  Tanie kempingi przy termach - nocleg w kamperze ali navy 0 3,756 14-07-2017, 15:24
Ostatni post: ali navy
Information książki/przewodniki/czasopisma/literatura naukowa na temat basenów termalnych klutka 0 2,264 24-09-2015, 11:57
Ostatni post: klutka
  Jak spędzacie czas po basenach? Kamjon 5 5,731 08-04-2014, 16:13
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości