Kraj, do którego nie pojechalibyście za żadne skarby
#31
(24-10-2014, 21:42)Simon napisał(a): To zamieść relację, Węgry blisko Zakarpacia Uśmiech

Czołem,

posprzątałem torchę temat - relacja Sztaska do znalezienia tutaj.

Pozdrawiam Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#32
Co do Ukrainy - byłem na sylwestra, widziałem, pięknie, tylko drogi słabe, ale to jest klimat, podobało mi się Uśmiech
Odpowiedz
#33
1.Reżimy
2.Tam gdzie Islam rządzi.
3.Tam gdzie nie mam poczucia bezpieczeństwa
Trzeci podpunkt najbardziej subiektywny - ogólnie ponad połowa świata odpadaOczko
Odpowiedz
#34
(08-01-2015, 0:36)LK1 napisał(a): 1.Reżimy

Chodzi Ci o państwa autorytarne/totalitarne? Białoruś na przykład jest pięknym, zadbanym i bezpiecznym krajem (częściowo opiera się to na pozorach, ale nikt nie każe Ci tam żyć) Uśmiech

(08-01-2015, 0:36)LK1 napisał(a): 2.Tam gdzie Islam rządzi.

A ja wręcz przeciwnie - lubię kraje muzułmańskie, bo świat kręci się tam inaczej, jest wszystko takie delikatnie egzotyczne, 80% muzułmanów to nie są ludzie biegający z kałachami ni z gruszki, ni z pietruszki (i nie mam tu na myśli kurortów w Egipcie, bo takie miejsca mnie odrzucają). Azja Centralna na przykład - tam chciałbym jechać, większość mieszkańców jest muzułmańska Uśmiech

PS. W każdym kraju jest reżim Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#35
Kumam Twój punkt widzenia, tyle że moje priorytety są takie(i tyle miejsc do poznania) że taka Białoruś, czy Ukraina(jeszcze z przed tego całego syfu), to nie koniecznie - jakoś oglądanie takiej smutnej postkomuny, do tego ogromna korupcja.Z reżimów to bym mógł się np nad Kubą zastanowić a raczej gdybym miał możliwość, to pewnie bym tam ochoczo zawitał.Uśmiech

Co do Islamu to też masz rację.Azja środkowa to inna bajka ale i tak jestem na nie.Ich pogląd 'na kobiety', jest dla mnie nieakceptowalny.To mnie bardziej odrzuca niż kałachy i obcięcie łba bo przecież nikt nie będzie się pchał do Afganistanu,Pakistanu, Syrii czy Iraku.
Odpowiedz
#36
(09-01-2015, 0:43)LK1 napisał(a): Kumam Twój punkt widzenia, tyle że moje priorytety są takie(i tyle miejsc do poznania) że taka Białoruś, czy Ukraina(jeszcze z przed tego całego syfu), to nie koniecznie - jakoś oglądanie takiej smutnej postkomuny, do tego ogromna korupcja.Z reżimów to bym mógł się np nad Kubą zastanowić a raczej gdybym miał możliwość, to pewnie bym tam ochoczo zawitał.Uśmiech

OK, rozumiem, że ktoś może nie przepadać za "demoludami", ale Białoruś... to raczej nie jest smutna postkomuna (jak już, to Naddniestrze), czysto i bezpiecznie, pozornie raj na ziemi - ale jest tam duża korupcja, rzeczywiście... Smutek

EDIT: Jak kiedyś napisała Aattaa, "nie to ładne, co ładne, tylko to, co się komu podoba". Uśmiech
Odpowiedz
#37
(10-01-2015, 16:23)Simon napisał(a): EDIT: Jak kiedyś napisała Aattaa, "nie to ładne, co ładne, tylko to, co się komu podoba". Uśmiech

i to jest piękna myśl
Odpowiedz
#38
Igen Uśmiech
Odpowiedz
#39
Igen, igen. Ja tam bym wszędzie chciał pojechać ...
Odpowiedz
#40
(16-01-2015, 0:56)TBela napisał(a): Igen, igen. Ja tam bym wszędzie chciał pojechać ...

Me too - tylko byle nie do turystycznych kurortów w Egipcie/Tunezji/Turcji/Grecji/Chorwacji ani nie z wycieczką turystyczną i OK Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zatoka Kotorska - nie tylko Kotor powroty 0 2,591 03-09-2018, 10:25
Ostatni post: powroty



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości