Mandat od EPC
Witajcie!
No i udało się mi dostać kopię mojej winiety z ub.r. Winietka wykupiona na miesiąc, więc ważna, nr rejestracyjny się zgadza, ale.... No właśnie jest ALE w postaci nie zgadzającego się kraju zarejestrowania samochodu. Sprzedająca zamiast PL wpisała mi SK. Będę się odwoływał, więc kara będzie może mniejsza. Dziwi mnie tylko, że system zarejestrował mnie po ponad 2 tygodniach od wykupienia i dostałem zdjęcie/mandat, gdy wracałem. No chyba, że coś jeszcze przyjdzie?
WNIOSEK - sprawdzajcie sprawdzajcie sprawdzajcie, aby uniknąć kłopotów jak ja Uśmiech

Pzdr
Odpowiedz
Ja w tym roku zarejestrowałem się na e-matrica, gdzie przechowywane są informacje o moich winietkowych zakupach. Problem na przyszłość wydaje się być z głowy, a przy okazji bezstresowy zakup przed wyjazdem po kursie Revolutowym.
Odpowiedz
(18-08-2020, 21:27)bastus2 napisał(a): Witajcie!
No i udało się mi dostać kopię mojej winiety z ub.r. Winietka wykupiona na miesiąc, więc ważna, nr rejestracyjny się zgadza, ale.... No właśnie jest ALE w postaci nie zgadzającego się kraju zarejestrowania samochodu. Sprzedająca zamiast PL wpisała mi SK. Będę się odwoływał, więc kara będzie może mniejsza. Dziwi mnie tylko, że system zarejestrował mnie po ponad 2 tygodniach od wykupienia i dostałem zdjęcie/mandat, gdy wracałem. No chyba, że coś jeszcze przyjdzie?
WNIOSEK - sprawdzajcie sprawdzajcie sprawdzajcie, aby uniknąć kłopotów jak ja Uśmiech

Pzdr
Witajcie!
Sprawa zamknięta, po korespondencji z EPC mandat w wysokości 186 zł, zapłacony. To opłata administracyjna oraz koszt winiety prawidłowej. Normalnie gdybym nie miał wieniety kwota byłaby ponad 2-krotnie wyższa. Mam nadzieję, że sprawa zamknięta, pozostaje czekać tylko na otwarcie granic Wino
Odpowiedz