Mandat z Węgier
(28-05-2024, 16:14)Waldek napisał(a): Wysłałem prywatną wiadomość.

W skrzynce odbiorczej pusto?
Odpowiedz
dziękuję, wysłałem

(28-05-2024, 16:14)Waldek napisał(a): Wysłałem prywatną wiadomość.
Odpowiedz
(27-05-2024, 18:40)eplus napisał(a): Pomyłka albo urzędnicze wymuszenie. Współrzędne GPS rzeczywiście odpowiadają adresowi Csobad Petofi 48, natomiast fotka jest z księżyca. Mój zwyczaj to oprócz zwykłego odwołania - walenie skargi wprost do przełożonych osoby, która mnie prześladuje.(...)

Nie wiem co chciał osiągnąć policjant, ale analiza Street View z okolicy potwierdza, że zmontowali chłopcy "mandat".
Albo odważny, albo głupi żeby taką grubą nicią szyć sprawę.

Droga służbowa odwołania: Komendant Policji w Budapeszcie za pośrednictwem miejscowego komendanta wojewódzkiego.
Czyli skargę pisać do Viktorka? Uśmiech
Odpowiedz
Do Sądu Ostatecznego w Straszburgu, na praworządność państwa węgierskiego! Oczko
Odpowiedz
Witam. Czy spotkali się Państwo kiedyś aby na odcinkach remontowanych na autostradzie z postawionym znakiem radaru przed remontem stał na nim fotoradar mobilny? Mijałem taki odcinek, ograniczenie prędkości do 60 km/h, miejscowi Węgrzy pełna prędkość, moja około 90 km/h i zwrócił moją uwagę taki jakby fotoradar mobilny na statywie z 3 nogami, kolor szary, błysku brak. Zastanawiam się czy to dość powszechne czy było to np jakieś urządzenie geodezyjne. Moja pierwsza podróż na Węgry stąd brak rozeznania.
Odpowiedz
Czasami podobne patrole czy urządzenia liczą TIRy celem naliczania opłat HUGO albo służą do weryfikacji opłaty za autostradę. Nie musi to oznaczać kontroli prędkości.
Odpowiedz
(31-08-2024, 18:06)marcinc92 napisał(a): Witam. Czy spotkali się Państwo kiedyś aby na odcinkach remontowanych na autostradzie z postawionym znakiem radaru przed remontem stał na nim fotoradar mobilny? Mijałem taki odcinek, ograniczenie prędkości do 60 km/h, miejscowi Węgrzy pełna prędkość, moja około 90 km/h i zwrócił moją uwagę taki jakby fotoradar mobilny na statywie z 3 nogami, kolor szary, błysku brak. Zastanawiam się czy to dość powszechne czy było to np jakieś urządzenie geodezyjne. Moja pierwsza podróż na Węgry stąd brak rozeznania.

Widziałem taki na zjeździe z M3 w kierunku Miszkolca.
Odpowiedz
(02-09-2024, 11:44)maj0nez napisał(a): Widziałem taki na zjeździe z M3 w kierunku Miszkolca.

Widziałem go także i na moje oko był to fotoradar. Jest tam ograniczenie do 60 ze względu na remont i był znak kontroli.
Przejechałem tamtędy ok. 60 km/h bo tyle jechał miejscowy przede mną Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Dokładnie, droga M3 przed zjazdem w kierunku Miszkolca, jednakże mam nadzieję ze względu na brak błysku iż nie był to mobilny fotoradar.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mandat nowego właściciela Trybal1 1 1,433 19-06-2023, 15:56
Ostatni post: Waldek
  Mandat za brak winiety od niemieckiej firmy? nikodem977 12 12,004 07-06-2023, 9:55
Ostatni post: ex-komar
  Mandat od EPC ndja 44 30,493 30-06-2021, 22:01
Ostatni post: bastus2
  mandat z epc szymaj1 0 2,487 19-05-2020, 17:32
Ostatni post: szymaj1
  Mandat miron13 1 4,686 26-08-2017, 16:18
Ostatni post: OldMan



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości