Mezőkövesd - Zsóry
W basenach? Chyba maski do nurkowania?
Odpowiedz
(27-07-2020, 16:31)eplus napisał(a): W basenach? Chyba maski do nurkowania?
eplus... żartowniś...   Język
Może nie wyraziłem się do końca "gramatycznie"... Chodziło mi o to, czy na terenie kompleksu rekreacyjnego, zwanego popularnie basenami termalnymi jest obowiązek (nawet na świeżym powietrzu) noszenia maseczek.  Jeżeli napisał , że do reżimu obsługa podchodzi dość rygorystycznie to jestem ciekawy gdzie trzeba nosić . Jak się domyślasz - też nie uśmiechałaby mi się kąpiel w maseczce...  Zmieszany
pozdrawiam
Paweł
Odpowiedz
(27-07-2020, 15:03)schibcia napisał(a):
(20-07-2020, 17:58)Tony-snk napisał(a): "rezim sanitarny dosc mocno przestrzegany obsluga nas gonila zeby zakladac maski .."

Czy na basenach też każą nosić maski? Czy tylko w pomieszczeniach zamkniętych?
generalnie w szatni i w pomieszczeniach gdzie byly baseny lecznicze
Odpowiedz
Dobry wieczór.Był ktoś może w ostatnich dniach w Mezokovesd? Możecie napisać czy otwarte są wszystkie baseny? Głównie zależy mi na zjeżdżalniach i wszelkich basenach rekreacyjnych ;-) Możecie jeszcze mi wyjaśnić o co chodzi z tym biletem na aquapark? Rozumiem, że jak chce korzystać z tych dużych zjeżdżalni to dodatkowo dokupuję ten bilet? Byłam w Mezokovesd lata temu i chętnie sprawdzę jak wielkie są zmiany ;-)
Odpowiedz
W tej chwili masz nawet promocję na te nowe, duże zjeżdżalnie odkryte - 1000ft. Środek z normalnymi wodami gdzie też są małe zjeżdżalnie jest również na dodatkowym bilecie.
A tak na marginesie, dwa tyg temu w Mezo było ognisko wirusa. 42 osoby trafiły do szpitali. Nie wiem ile jest na kwarantannach. Rozmawiałem dwa dni temu ze znajomą która tam pracuje.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Tongue Mezokovesd asanek236 5 6,645 23-04-2016, 13:04
Ostatni post: emberUżytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości