Mezőkövesd - Zsóry
W basenach? Chyba maski do nurkowania?
Odpowiedz
(27-07-2020, 16:31)eplus napisał(a): W basenach? Chyba maski do nurkowania?
eplus... żartowniś...   Język
Może nie wyraziłem się do końca "gramatycznie"... Chodziło mi o to, czy na terenie kompleksu rekreacyjnego, zwanego popularnie basenami termalnymi jest obowiązek (nawet na świeżym powietrzu) noszenia maseczek.  Jeżeli napisał , że do reżimu obsługa podchodzi dość rygorystycznie to jestem ciekawy gdzie trzeba nosić . Jak się domyślasz - też nie uśmiechałaby mi się kąpiel w maseczce...  Zmieszany
pozdrawiam
Paweł
Odpowiedz
(27-07-2020, 15:03)schibcia napisał(a):
(20-07-2020, 17:58)Tony-snk napisał(a): "rezim sanitarny dosc mocno przestrzegany obsluga nas gonila zeby zakladac maski .."

Czy na basenach też każą nosić maski? Czy tylko w pomieszczeniach zamkniętych?
generalnie w szatni i w pomieszczeniach gdzie byly baseny lecznicze
Odpowiedz
Dobry wieczór.Był ktoś może w ostatnich dniach w Mezokovesd? Możecie napisać czy otwarte są wszystkie baseny? Głównie zależy mi na zjeżdżalniach i wszelkich basenach rekreacyjnych ;-) Możecie jeszcze mi wyjaśnić o co chodzi z tym biletem na aquapark? Rozumiem, że jak chce korzystać z tych dużych zjeżdżalni to dodatkowo dokupuję ten bilet? Byłam w Mezokovesd lata temu i chętnie sprawdzę jak wielkie są zmiany ;-)
Odpowiedz
W tej chwili masz nawet promocję na te nowe, duże zjeżdżalnie odkryte - 1000ft. Środek z normalnymi wodami gdzie też są małe zjeżdżalnie jest również na dodatkowym bilecie.
A tak na marginesie, dwa tyg temu w Mezo było ognisko wirusa. 42 osoby trafiły do szpitali. Nie wiem ile jest na kwarantannach. Rozmawiałem dwa dni temu ze znajomą która tam pracuje.
Odpowiedz
Coś zaczyna się dziać na Węgrzech. Mam info że ZSORY mają otworzyć 4 maja. Ile w tym prawdy? Za kilka dni się dowiemy.
Odpowiedz
https://zsory-furdo.hu/hirek-aktualitaso...zemszunet/

OTWORZYLIŚMY!
Pragniemy poinformować naszych drogich gości, że zgodnie z obowiązującym prawem uzdrowiska mogą ponownie przyjmować gości.
Otwarte : codziennie 8.30-17.30 (kąpiel do 17.00)
Uwaga! Dostęp jest możliwy tylko w kasach krytego spa , do których można się dostać ze zjeżdżalni przez główne wejście lub przez Bramy Drzewa Oliwnego przez plażę.
Nadal zaleca się używanie maski na usta w kolejce do kas, szatni i restauracji .
Aktualna lista naszych basenów operacyjnych : https://zsory-furdo.hu/hirek-aktualitaso...-medencek/

Zgodnie z dekretem rządowym 194/2021 (IV.26.), Wstęp do uzdrowiska mają wyłącznie osoby chronione przed koronawirusem oraz małoletni pozostający pod ich opieką .
Dowodem ochrony w naszych funduszach jest wspólne przedstawienie karty ochronnej i wskazanego na niej dokumentu tożsamości (dowód osobisty / paszport). W przypadku osób niepełnoletnich poniżej 18 roku życia, jeżeli fakt małoletniego nie jest oczywisty, dokument potwierdzający wiek wraz z wymaganą legitymacją studencką / dowodem osobistym / paszportem / prawem jazdy. Jeśli gość nie będzie w stanie lub nie będzie chciał udowodnić ochrony / wieku, odmówimy wstępu do spa i żaden bilet nie zostanie sprzedany. Nie akceptujemy negatywnych testów wirusowych ani papierowych kart szczepień!

[Obrazek: igazolvany.jpg]
Odpowiedz
Mam w planie po kilku latach przerwy powrócić do Mezokovesd ,ale jak Węgrzy na wakacje nie poluzują nieco tych obostrzeń w stosunku do dzieci (my z żoną zaszczepieni) to chyba do Albani pojadę Oczko
Odpowiedz
Przecież wszędzie piszą, że dzieci towarzyszące dorosłym nie muszą być zaszczepione! Tutaj w tłumaczeniu też tak stoi.
Odpowiedz
No ale muszą mieć test. Tak przynajmniej to zrozumiałem,ale może i faktycznie coś nad interpretowałem...
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Tongue Mezokovesd asanek236 5 10,028 23-04-2016, 13:04
Ostatni post: ember



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości