Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe
#21
Czy jest gdzieś jakaś informacja w jakimś zachodnim języku dot.cennika w 2015 roku zamiast http://www.barlangfurdo.hu/barlangfurdo/artablazat zupełnie niezrozumiałym dla większości.
Odpowiedz
#22
Cennik EN

Wskazówka: Keresses=szukaj, i dałem szukaj "price" - pierwsza zgłosiła się sauna i wellness, dalej po nitce do kłębka. Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#23
(23-04-2015, 19:05)eplus napisał(a): Cennik EN

Wskazówka: Keresses=szukaj, i dałem szukaj "price" - pierwsza zgłosiła się sauna i wellness, dalej po nitce do kłębka. Szeroki uśmiech

Serdeczne dzięki, bo na Majówkę wybieramy się w kilka osób, więc informacje bardzo przydatneUśmiech
Odpowiedz
#24
Jest jeszcze prostszy sposób > przetłumaczyć stronę w Google.
Odpowiedz
#25
No to kicha - te ceny są do 30.04., w sezonie nawet dziadki w programie elżbietańskim płacą 2200,- a zwykły dorosły to raczej kupi bilet na 4 godziny, a za dalszy czas - dopłata. [smutny]
Odpowiedz
#26
Czy nowy cennik od 1-go maja 2015 jest już dostępny?
Odpowiedz
#27
(24-04-2015, 8:03)Burbon napisał(a): Czy nowy cennik od 1-go maja 2015 jest już dostępny?

Po wysłaniu zapytania do "Info Barlangfürdő" otrzymałem odpowiedź.
Nowy cennik dostępny jest na: http://postimg.org/image/ff27v9nz9/
Odpowiedz
#28
Ceny parkingu "na monety" - na końcu dogi dojazdowej, z dnia 2015-08-03 wynoszą:
220,- Huf/godzinę
880,- za 1/2 dnia ale max 5 godzin
1.760,-/dzień
Potrzeba mieć monety - dużo, nie przyjmuje kart ani banknotów!

Szafki w przebieralni - pojawiło się sporo nowych szafek, obsługiwanych przez zakodowany w "zegarku" chip, czyli coś jak zegarek, na opasce na rękę. Tam zakodowano: czas/dostęp do basenu i jego poszczególnych stref. Problem w tym, że jak się kupuje bilet i dostaje "zegarek", to nie informują (nam nic nie powiedziano), do jakiego typu szafek mamy dostęp a są 2 możliwości:
do starych szafek, na kluczyk + 100 HUF - zegarek jest zbędny
do nowych, zamykanych poprzez zegarek, bez opłaty monetą ale aktywowanych zegarkiem.

Można to sprawdzić szukając na ścianach przy wejściach do szatni, małych czytników (jak w marketach). Przykładasz do czytnika zegarek, beeep, jak pojawi się na czytniku numer szafki - masz szafkę na zegarek, jak jakieś bla, bla po węgiersku - tylko kluczyk. Czyli, przebierasz się w kabinie, szukasz czytnika, przykładasz zegarek. Jak widzisz numer - szukasz szafki o tym numerze, jak ..... - szukasz starych drewnianych szafek na klucz. Uff

Sam obiekt, wg nas można sobie spokojnie darować, zwłaszcza za te pieniądze (jak na Węgry).
Jaskinie to niby "strefa ciszy" a wrzask "dzieciaków" i nie tylko, jest taki, że nas wymiotło na zewnątrz, po ~ 20 minutach. Uszy bolały, oczy od fleszów również - totalnie bez sensu.
No i generalna uwaga, jest to kąpielisko termalne, ale bez wskazanych gdziekolwiek walorów zdrowotnych = leczniczych, czyli rekreacja, zero "siarki" i 36 st.C ale za to mnóstwo dzieci.
Odpowiedz
#29
Jest duży parking, DARMOWY, jakieś 1 km przed.

Te jaskinie: myślałem, że tego jest z 10 razy więcej/dłużej.
Po Demjen to nie robi wrażenia. Chociaż ma swój urok.
Ceny (standardem jest dla mnie Bogacs) wysokie.
Odpowiedz
#30
@bartoszb a możesz podać jakiś konkretny namiar na ten parking? Nazwa albo ulica, cokolwiek?
Czy chodzi Ci może o to miejsce? 48.062800, 20.744876
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,564 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Baseny w Tiszaujvaros eliza1385 171 191,983 22-08-2021, 8:07
Ostatni post: eplus
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 1 1,941 28-04-2021, 13:37
Ostatni post: maj0nez
  Baseny termalne na Węgrzech Adin0 8 3,377 08-04-2021, 12:50
Ostatni post: Tomeq



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości