Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe
#61
Było sporo ludzi.... generalnie fajne zobaczyć i tak jak tu wszyscy piszą, już tam nie wracac. srednio zadowolona jestem. Natomiast Eger zrobil na mnie super wrażenie,  miasto i baseny. Wrócimy tam Uśmiech a Miskolc "zaliczony" i już nam wystarczy.
Odpowiedz
#62
ooo, przepraszam, nie wszyscy Zmieszany . Mojej Córce się podoba, więc wróciliśmy i planujemy dalej powroty Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#63
No i kolejny powrót nastąpi od 18 do 21.08.2021 r.  Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech
Miłe jest to, że nie było miejsc, a "moja" znajoma Pani coś po smsie znalazła, przynajmniej na te trzy dni.
Gorsze w tej podróży jest to, że w związku z różnego rodzaju wypadkami i kolejami losu po raz pierwszy od dawna mam niewiele czasu  Zmieszany
ale to niewiele też można zagospodarować, tak więc w poniedziałek do środy nawiedzam Budapeszt.
Fajne jest to, że dzisiaj już niedziela, a ja do końca nie wiem, w którym miejscu będę (chociaż zarys jest), ale jakby ktoś pił kawę czy coś tam w centrum w tych dniach, to chętnie z Córką dołączę   Uśmiech

Co do jaskini, wiem że nie na każdym robi wrażenie, na mnie może też nie do końca, ale na razie rządzi Córka  Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech no i zgodziła się na Lillafured  Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#64
Witam 
Miał być saraspatok Ale padło na Miskolc Tapolca
Raz na 10 lat można odwiedzić. Ludzi mało ale nie ma się co dziwic  pogoda słaba i środek tygodnia baseny zewnętrzne zamknięte. 
Chciałem wkleić zdjęcie ale z racji że jestem Nowy to coś poszło nie tak.
Odpowiedz
#65
Zdjęcia musisz wrzucić na obcy serwer, a na forum węgierskim zamieszczasz tylko link poprzedzony i zakończony tagiem img w kwadratowych nawiasach (kończący z backslashem).
https://forum.wegierskie.com/PORADNIK-Ja...k-na-forum
Odpowiedz
#66
Wystarczy używać narzędzi widocznych na pasku okna "nowa odpowiedź".
Klikamy ikonę "telewizorka" vel "obrazka" i otwiera się okno z miejscem do wstawienia adresu obrazka.
Odpowiedz
#67
[img]<a href=[/img][Obrazek: a271d66065f2cbddmed.jpg]" />
Odpowiedz
#68
Miskolc nie tylko groty. [img]<a href=[/img][Obrazek: 1fb3efb16e448825med.jpg]" />[img]<a href=[/img][Obrazek: 0c660c887e5b15d7med.jpg]" />[img]<a href=[/img][Obrazek: 0b7eae9dcff6550amed.jpg]" />
Odpowiedz
#69
Przejeżdżałem miesiąc temu obok tych basenów.
Fajnie położone, bo rzut beretem od jaskini, ściany przeszklone, więc było wiadomo co jest w środku.
Odpowiedz
#70
W październiku nastąpiło czasowe zawieszenie działalności basenów na czas nieokreślony: Ellipsum od 3.10. z powodu napraw gwarancyjnych i renowacji sauny na podczerwień. Od 10 października Kąpieliska Jaskiniowego Miskolctapolca oraz Selyemréti. Podobno jest to reakcja miasta na kryzys energetyczny. Mówi się też o zmniejszeniu liczby pracowników.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Baseny w Tiszaujvaros eliza1385 171 191,998 22-08-2021, 8:07
Ostatni post: eplus
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 1 1,942 28-04-2021, 13:37
Ostatni post: maj0nez
  Baseny termalne na Węgrzech Adin0 8 3,379 08-04-2021, 12:50
Ostatni post: Tomeq



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości