Nocleg na ThermalCampingu w Hajduszoboszlo - wątpliwości
#1
Witajcie Uśmiech

Wybieram się w piątek do Hajduszoboszlo, a mam pewien problem ze skontaktowaniem się z właścicielami Thermal Campingu (brak odpowiedzi na wysyłane mailem wiadomości), dlatego szukam innego sposobu, by znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Przepraszam, że zawracam głowę Uśmiech

Jeżeli ktoś z czytających forum pamięta, czy mógłby odpowiedzieć na moje poniższe pytania? Każda drobna podpowiedź będzie na wagę złota :]

1. Na campingu widzę opłatę za namiot, za pobyt poszczególnych osób, i jeszcze opłatę klimatyczną, ale nigdzie nie widzę opłaty za samochód - czy parkuje się za darmo?

2. Wiem, że nocując na Thermal Campingu można wchodzić za darmo na teren kąpieliska i na basen zamknięty oraz baseny lecznicze. Dopłata jest tylko za wejście do tzw. aquaparku, czyli tam, gdzie są głównie zjeżdżalnie.
Zastanawiam się jednak: jeśli przyjeżdżam w piątek, nocuję z piątku na sobotę i wyjeżdżam w sobotę wieczorem - czy z darmowych wejść będę mógł korzystać tylko w piątek, a w sobotę należy kupić już wejście w standardowej cenie? A może darmowe wejścia będą możliwe i w piątek i w sobotę? Podobnie zastanawiam się, czy samochód i namiot będą mogły stać na terenie Campingu tylko w piątek, czy w sobotę do wieczora również?

Z góry bardzo dziękuję za każdą podpowiedź Uśmiech
Odpowiedz
#2
Wejście na baseny bedziesz miał darmowe w piątek i w sobote za auto nie jest naliczana opłata
Odpowiedz
#3
Dziękuję Ci bardzo - czy jesteś tego naprawdę pewien? Bo wydaje mi się to aż za fajne Uśmiech

Myślisz, że auto również można tam trzymać do późnego wieczora, przed odjazdem? A może jest darmowy parking przed kurortem i wystarczy przestawić tam auto drugiego dnia?

Wojtku, a czy myślisz, że teraz trzeba tam dzwonić, by dokonać rezerwacji? Wydaje się, że to wrzesień, więc tłumów być nie powinno...
Odpowiedz
#4
Jestem pewien mam kolege co juz od kilku lat nocuje na kampingu i rozmawiałem ostatnio z nim własnie na ten temat, zawsze wyjezdza popołudniu siedzi na basenach do16 godziny a z campingu wyjedza dopiero 17-18godz. i mowił mi ze ma liczone tylko za nocki jak był ostanio od 7 rano w środe do 17 w piątek miał policzone za 2 doby.A co do rezerwacji to nie ma sensu w wrześniu tam bedzie wiele wolnego miejsca
Odpowiedz
#5
Jeszcze raz bardzo, bardzo Ci dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#6
Najprawdopodobniej proszę już o zbyt dużo (bo to bardzo szczegółowe pytanie), ale spróbuję: czy ktoś - może Ty, Wojtku - orientuje się, ile mogłoby kosztować podciągnięcie przedłużacza z prądem do namiotu? Jest cena dla przyczepy kempingowej, ale niestety, podana wraz z opłatą za miejsce dla niej.

Chciałbym wiedzieć wcześniej, by zdecydować, czy np. wziąć sobie lampkę do oświetlenia namiotu, przy której moglibyśmy pograć w jakieś gry planszowe po zamknięciu kąpieliska (które następuje, moim zdaniem, dość wcześnie) Uśmiech
Odpowiedz
#7
Za podłaczenie do prądu nie ma dodatkowych opłat
Odpowiedz
#8
A w jaki sposób to wygląda? Podciągają do namiotu przedłużacz z jednym/większą ilością gniazdek? Czy warto wziąć swój (3-metrowy) przedłużacz? A może trzeba wziąć swój, długi (mam taki rozwijany, 30-metrowy)?
Odpowiedz
#9
Smile 
Trzeba mieć swój przedłużacz i myślę ze 3 metry to troszke zamało,chyba ze rozbijesz namiot przy samej skrzynce Uśmiech
Odpowiedz
#10
W takim razie wezmę 10, myślę, że wystarczy (6,5 metrów kabla z jednym gniazdkiem + 3-metrowy przedłużacz z 5 gniazdkami). Nie chciałbym ciągnąć szpulowego, ze względu na jego rozmiar Uśmiech
Nikt z uczestników wyjazdu nie chce mi wierzyć, że prąd jest w cenie noclegu, no ale cóż, przekonają się :]

Wojti76, widzę, że tak jak ja, jesteś z Krosna - czy na forum jest gdzieś dostępna trasa, którą obierasz, jadąc do Hajdu? Właściwie chodzi mi jedynie o samą część węgierską, bo byłem na Sylwestra w Budapeszcie i o ile będę przekraczał granicę w Sátoraljaújhely, to trasę na części Słowackiej znam Uśmiech
Nie wiem tylko, czy coś może mnie zaskoczyć dalej - jakieś płatne drogi, a może sprytniejsza trasa... Chyba, że nie jeździłeś przez Sátoraljaújhely, ale wtedy też chętnie posłucham :]
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,821 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Strandok éjszakája, czyli nocne kąpiele na Węgrzech kowcio 13 14,506 09-11-2023, 14:58
Ostatni post: au-iv-385223
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,567 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Dojazd na kąpieliska z podkarpackiego fvg 10 10,233 22-08-2023, 18:26
Ostatni post: eplus
  Pełna lista basenów termalnych na Węgrzech fvg 75 257,789 29-04-2022, 14:06
Ostatni post: kowcio



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości