Nowe połączenie autokarowe Warszawa - Kraków - Budapeszt
#1
NIe PolskiBus jak kiedyś wspominałem ale jego estońska konkurencja czyli LuxExpress od 1 sierpnia uruchamia połączenia autokarowe pomiędzy Warszawą - Krakowem - Budapesztem .

Bilety są już w sprzedaży na stronie www.luxexpress.eu/pl (zakładka międzynarodowe)

Cieszcie się i radujcie Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#2
Zapomniałem dodać że po wpisaniu kodu "budapeszt" cena spada Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#3
(23-07-2015, 21:32)radek napisał(a): Zapomniałem dodać że po wpisaniu kodu "budapeszt" cena spada Szeroki uśmiech

z Budapesztu do Warszawy chce mnie zabrać za 218 PLN - toż to ponad 50 € ... Zdziwiony
Odpowiedz
#4
Sztasek juz sa normalnie :

Waw - Bud 74
Kra - Bud 58

Na FB pisali ze mieli male problemy z systemem sprzedazy
Odpowiedz
#5
HeykaOczko

Małe pytanko czy już ktoś korzystał z nowego połączenia czy to z Warszawy a może z Krakowa do Budapesztu?

Proszę o opinie.

Pozdrowionka
Odpowiedz
#6
Dzisiaj chciałem kupić bilet z Budapesztu do Warszawy na 1o lub 11 lub 12 lub13 września 2015.
To już moje 2-podejście: w sierpniu za przejazd chcieli 218 PLN, teraz nie znaleziono połączeń ! .
Nie chcę tego przewoźnika, pojadę pociągiem.
Odpowiedz
#7
Właśnie mam dylemat, zawsze jeżdżę Eurolines z Krakowa i zastanawiam się nad tym nowym cudemZdziwiony
Cena jest kusząca bo za 2 osoby w 2 strony w październiku wychodzi 224 pln no i godziny wyjazdu z Krakowa troszkę leprze niż eurolines. Tylko właśnie problem że brak jest opinii o tym nowym połączeniu.

Pozdrowionka
Odpowiedz
#8
Można też orangeways (200 PLN/os w obie strony) albo polskibus Krk - Wa-wa i WizzAir (Warszawa Okęcie - Budapest Ferihegy, circa 150 PLN/os w obie strony). Ewentualnie: polskibus Katowice - Bratysława, autobus Bratysława - Gyor, pociąg Gyor - Budapest. Pociągi międzynarodowe na Flaga węgierska nie kursują !

EDIT: pociągi międzynarodowe do BP od dzisiaj znowu kursują !
Odpowiedz
#9
Dzięki za przedstawienie różnych wariantów dojazdu do Budapesztu Uśmiech

Ja wraz z moją połówką jeździmy od 6 tal w październiku do bp, zawsze eurolines, ale mam wielką ochotę spróbować tą nowa linią ze względu na cenę, ale też na godziny dojazdu na miejsce (eurolines dojeżdża na Nepliget na 22:00 a luxexpress na 17:45 a także wyjazdu powrotnego do Krakowa (eurolines wyjeżdża z Nepliget o 6:00 rano a luxexpress o 11:45), dlatego też szukam opinii dotyczących nowego przewoźnika luxexpress.

Widać, że z nas tu obecnych jeszcze nikt nie próbował, więc będę pierwszy, oczywiście podzielę się opinią po powrocie, ale to dopiero po 17 października, więc może jeszcze ktoś o tym połączeniu coś napisze do czasu mojego wyjazdu 10 października.

Pozdrowionka 4all
Odpowiedz
#10
Lux Express to bardziej luksusowa wersja Simple Expres'u - obie marki to jedna i ta sama firma, zresztą dosyć popularna, szczególnie w krajach Bałtyckich (LŁE). Ale jeżdżą i do Berlina, i do Pragi. Osobiście nie jechałem, ale nie spotkałem się z też z narzekaniami na nich.

PS. Wizzairem w podręcznym się wina nie przewiezie Smutek
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 498 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Nowe ograniczenia stacjach Shella Waldek 0 837 27-11-2022, 17:47
Ostatni post: Waldek
  Kraków Barwinek stan 13 3,769 21-11-2021, 16:19
Ostatni post: Pompa@
  Budapeszt - Szigetvar i z powrotem F1fan 1 1,560 26-06-2019, 7:23
Ostatni post: Sztasek
  Południowa wielkopolska- Budapeszt-Vonyarcvashegy matys12 0 1,349 23-02-2019, 3:06
Ostatni post: matys12



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości