Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
#11
Na pewno skorzystam, w przyszłości chciałbym być tłumaczem Uśmiech
Odpowiedz
#12
Witam,

Mam na imię Marcin, lat 23. Zagorzały hungarofil, tematami madziarskimi interesuję się na poważnie od 3-4 lat. Utrzymuję kontakt z przyjaciółmi z Węgier, staram się promować, a raczej przypominać o przyjaźni polsko-węgierskiej m.in. pomagam przy tłumaczeniu piosenek, moderuję grupę na fb.

Pozdrawiam Uśmiech
Admirał Miklós Horthy de Nagybánya - prawdziwy przyjaciel Polaków.
Odpowiedz
#13
No to dobrze trafiłeś, kolego! Szeroki uśmiech

Witamy, witamy! Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#14
Ostatnio na Węgrzech 25 lat temu.Budapeszt i Siofok.W sumie było pare wyjazdów i świetne wspomnienia.
Obecnie w sierpniu wyjazd na wakacje ,Budapeszt z wycieczką do Wiednia ,potem Balaton - Balatonfüred.Razem 17 dni z żona i dwójka dzieci.
Odpowiedz
#15
Fajnie, że jedziesz do Balatonfüred. Mam tam rodzinę. Ostatni raz byłam tam w zeszłym roku. Piękne miasto. Mam też kuzyna w Budapeszcie. W Siófok też byłam, przejazdem na rowerze.
Odpowiedz
#16
Cześć jestem Mariusz" MAKS" od kilku dni na forum choć już pewnie zdążyliście przeczytać kilka moich postów.Mam 43 lata mieszkam w Edynburgu w Szkocji. Poznałem tu kilku wspaniałych Węgrów którzy zaprosili mnie dwa lata temu na cudowne dwutygodniowe wakacje nad Dunajem. Od tej pory Węgry są moja miłością... Postaram się aktywnie uczestniczyć w życiu forum i do zobaczenia nad Balatonem!!!!
Odpowiedz
#17
(24-05-2012, 17:56)Szakali napisał(a): Witam,

Mam na imię Marcin, lat 23. Zagorzały hungarofil, tematami madziarskimi interesuję się na poważnie od 3-4 lat. Utrzymuję kontakt z przyjaciółmi z Węgier, staram się promować, a raczej przypominać o przyjaźni polsko-węgierskiej m.in. pomagam przy tłumaczeniu piosenek, moderuję grupę na fb.

Pozdrawiam Uśmiech

Do Szakali jaka to grupa na fb? zapraszam do grona przyjaciół. Szukaj Maks Michalski.
Odpowiedz
#18
To ta grupa Oczko

http://www.facebook.com/groups/152292148115584/

No i oczywiście: cześć ! Miło poznać Uśmiech
Odpowiedz
#19
easymaks, cześć! Witamy na forum! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#20
Bardzo się cieszę, że trafiłem na to forum. Na Węgrzech byłem co prawda tylko raz na dłużej ale jeżdżąc na Bałkany z Małopolski nie sposób ominąć tego pięknego kraju.
W tym roku planuję ponowny kilkudniowy pobyt u bratanków, i na pewno będę miał w związku z tym pytania ale to już nie w tym wątku.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do usłyszeniaUśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,418 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 592 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 437 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 838 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 925 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości