Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Witam szanownych Forumowiczów. Jestem Stanisław, przypadkowo trafiłem do was przed kilkoma minutami... mam 61 lat Oczko jestem emerytem i dziadkiem.
Odpowiedz
Serdecznie witamy kolejnego fana Omegi na forum! Uśmiech Proponuję zajrzeć do tego tematu.

Miłego pobytu na forum!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
WitamUśmiech
Agnieszka znad BałtykuUśmiech
Odpowiedz
Witamy Agnieszka, widzę że cała Polska z nami, od Tatr do Pomorza Uśmiech
Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim! Na imię mam Ewelina, zakochałam się w tym pięknym kraju jakieś 3 lata temu, miałam okazję spędzić Sylwestra nad Balatonem, a jeden dzień spędziłam w Budapeszcie. Zawitam tam ponownie w sierpniu, tym razem na odwrót - najpierw Budapeszt, potem Balaton. Przeglądałam forum wcześniej i znalazłam parę przydatnych informacji, sama mam kilka pytań, dlatego postanowiłam się zarejestrować ;)
Odpowiedz
Witam !!!
Mam na imię Jacek , mam 40 lat.
Od 12lat jeździmy z żoną i dwoma córkami na Węgry (Hajduszoboszlo, Zalakaros, Balaton). Jesteśmy z żoną zakochani w wegierskiej kulturze, kuchni i Wino winach Uśmiech. Wegierska papryka, arbuzy i dania z kociołka to nasi faworyci, tak jak baseny termalne dla naszych dzieci.Szeroki uśmiech Jestem na forum aby podzielić się z wami swym doświadczeniem odnośnie wypoczynku na węgrzech oraz aby dowiedzieć się czegoś nowego , bo człowiek całe życie się uczy.Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Witam Wszystkich, nazywam sie Daniel, mam 37 lat. Od lipca 2012 mieszkam i pracuje w miejscowosci Miskolc. Planuje pozostac na Wegrzech do 2017. Pozdrawiam serdecznie Wszystkich!
Odpowiedz
Miskolc to moja główna baza na Węgrzech.
Życzę spełnienia planów.
Sam osobiście jednak uważam, że planowanie dalej jak na pół roku naprzód to kuszenie losu i przejaw pychy (biorę to przede wszystkim do siebie, np. gdy była mowa o ważności badań na następne 5 lat - przecież za tydzień mogę być chory albo umrzeć).
Ale 1 maja 2014 jak co roku mam nadzieję spędzić w Miskolcu Tapolcy. Oczko
Odpowiedz
Pozdrowienia dla nowych forumowiczów! Cieszę się, że do nas trafiliście. Jak widzę Węgry znacie na wskroś. Dzielcie się wiedzą i korzystajcie z tej dostępnej na łamach forum Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
(26-06-2013, 22:26)Daniel napisał(a):
(26-06-2013, 20:15)eplus napisał(a): Miskolc to moja główna baza na Węgrzech.
Życzę spełnienia planów.
Sam osobiście jednak uważam, że planowanie dalej jak na pół roku naprzód to kuszenie losu i przejaw pychy (biorę to przede wszystkim do siebie, np. gdy była mowa o ważności badań na następne 5 lat - przecież za tydzień mogę być chory albo umrzeć).
Ale 1 maja 2014 jak co roku mam nadzieję spędzić w Miskolcu Tapolcy. Oczko

Jezeli chcesz umierac, to mozesz i nawet dzisiaj, dasz napewno rade, jezeli sie postarasz :-) ja mam tylko podpisany tu kontrakt z jedna firm w tym miasteczku, na pewien okres i nie widze powodu, by go nie dotrzymac. Bardzo mnie jednak cieszy, ze tam gdzie ty spedzasz urlop, ja poprostu mieszkam :-) pogoda aktualnie kiepska, ale mimo wszystko jest ok! Pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,851 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 614 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 458 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 872 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 953 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości