Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Przepraszam za opóźnienie bo jestem już trochę na forum ale ciągle odkrywam kolejne tematy Oczko Miedzy innymi ten Uśmiech
Jestem z Lublina więc na Węgry mam bliżej niż nad nasze morze,mam na imię Czarek co łatwo się domyślić a pierwszy raz na Węgrzech byłem już w 1987 roku-na kolonii w Hajduszoboszlo Uśmiech I od tamtej pory tam nie byłem Oczko Od 2012 jeżdżę już naprawdę regularnie ,przeważnie z rodzinką. Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników Uśmiech
Odpowiedz
Cześć Cz@rek!

Życzymy owocnej dyskusji! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
(05-06-2021, 22:59)Cz@rek napisał(a): Przepraszam za opóźnienie bo jestem już trochę na forum ale ciągle odkrywam kolejne tematy Oczko Miedzy innymi ten Uśmiech
Jestem z Lublina więc na Węgry mam bliżej niż nad nasze morze,mam na imię Czarek co łatwo się domyślić a pierwszy raz na Węgrzech byłem już w 1987 roku-na kolonii w Hajduszoboszlo Uśmiech I od tamtej pory tam nie byłem Oczko Od 2012 jeżdżę już naprawdę regularnie ,przeważnie z rodzinką. Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników Uśmiech
Witaj
kolego ja jestem z Opola Lubelskiego, jak skończą nam S19 to będzie rewelacja.
Odpowiedz
(05-06-2021, 22:59)Cz@rek napisał(a): Przepraszam za opóźnienie bo jestem już trochę na forum ale ciągle odkrywam kolejne tematy Oczko Miedzy innymi ten Uśmiech
Jestem z Lublina więc na Węgry mam bliżej niż nad nasze morze,mam na imię Czarek co łatwo się domyślić a pierwszy raz na Węgrzech byłem już w 1987 roku-na kolonii w Hajduszoboszlo Uśmiech I od tamtej pory tam nie byłem Oczko Od 2012 jeżdżę już naprawdę regularnie ,przeważnie z rodzinką. Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników Uśmiech
To chyba byłeś na Langosu w weekend w LU, foodtraki były. Bardzo dobre. Przynajmniej tyle węgierszczyzny SmutekPozdrawiam z Puław
Odpowiedz
(08-06-2021, 12:31)kowcio napisał(a):
(05-06-2021, 22:59)Cz@rek napisał(a): Przepraszam za opóźnienie bo jestem już trochę na forum ale ciągle odkrywam kolejne tematy Oczko Miedzy innymi ten Uśmiech
Jestem z Lublina więc na Węgry mam bliżej niż nad nasze morze,mam na imię Czarek co łatwo się domyślić a pierwszy raz na Węgrzech byłem już w 1987 roku-na kolonii w Hajduszoboszlo Uśmiech I od tamtej pory tam nie byłem Oczko Od 2012 jeżdżę już naprawdę regularnie ,przeważnie z rodzinką. Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników Uśmiech
To chyba byłeś na Langosu w weekend w LU, foodtraki były. Bardzo dobre. Przynajmniej tyle węgierszczyzny SmutekPozdrawiam z Puław
Witaj :-) 
Akurat jestem na diecie i byłem rowerem w Kazimierzu D. :-(
Odpowiedz
^^^A ja dowiedziałem się po fakcie i też nie byłem,ale Langos jedzony na Węgrzech ma na pewno lepszy smak Oczko
Odpowiedz
(08-06-2021, 22:21)Cz@rek napisał(a): ^^^A ja dowiedziałem się po fakcie i też nie byłem,ale Langos jedzony na Węgrzech ma na pewno lepszy smak Oczko
Nie jest zły, jak był festiwal kolorów 2 lata temu na ul.Bernardyńskiej obok Perły to jadłem takiego.Tylko to już nie jest ten smak co na basenach.
Jak byłem w Sosto, jadąc po drodze z Kisvardy znalazłem budkę przy drodze Langosz smakuje tam rewelacyjnie.

Bebo Langos
Odpowiedz
(08-06-2021, 22:21)Cz@rek napisał(a): ^^^A ja dowiedziałem się po fakcie i też nie byłem,ale Langos jedzony na Węgrzech ma na pewno lepszy smak
Oczywiście klimat i miejsce robią swoje, ale był naprawdę dobry.
Odpowiedz
Witam serdecznie!
Sądzę, że to najlepsze miejsce na pierwszy post i rozpoczęcie przygody z węgierskim forum. Do założenia konta zmotywował mnie fakt bycia w związku i wspólne mieszkanie z moim najcudowniejszym na świecie Węgrem Serce Flaga węgierska  Mam nadzieję, że oboje będziemy aktywni - będzie można się więc spodziewać z konta zarówno postów polskich (jako Nyuszi) jak i węgierskich (jako Róka).
Mieszkamy nad morzem, więc do granicy mamy kawał drogi. Każdy smaczek z węgierskiego świata na pewno umili mojemu lubemu pobyt w naszym kraju i liczymy, że oboje poszerzymy nasze polsko-węgierskie horyzonty Szeroki uśmiech
Dodam, że w tym roku czeka mnie pierwsza wycieczka na Węgry, której naprawdę nie mogę się doczekać!

Nyuszi
Odpowiedz
Witaj może uda Ci się sporo wnieść do forum :-)
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,437 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 593 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 438 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 838 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 925 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości