POLECAM / ODRADZAM - NOCLEGI
#21
Kolejna miejscówka na dziko, tym razem na południu Uśmiech
Miejsce: pole kukurydzy/słoneczników w wiosce Maroslele (to wg Google Maps gdzieś tu)
Języki, w których można się porozumieć: nie wiadomo, bo żadnej żywej duszy na tym polu nie spotkaliśmy Uśmiech
Opis miejsca: tutaj i tutaj,
Zdjęcie miejsca: tu,
Plusy: jest w miarę spokojnie, to nic nie kosztuje, można ew. skosztować kukurydzy/słoneczników (na własną odpowiedzialność), położone w seklerskiej miejscowości, do Szegedu ani do Rumunii nie jest daleko, fajny zapach Uśmiech
Minusy: blisko autostrady, nie każdemu to odpowiada, nie ma specjalnych widoków (chociaż po 3 górskich noclegach to... są Uśmiech ).
Cena: za darmo
Odpowiedz
#22
Ja polecam noclegguru.pl - korzystałem z nich już 2 razy, a w tym roku będzie trzeci raz. Jak na razie bez zarzutu.
Odpowiedz
#23
(07-04-2015, 9:12)gon178 napisał(a): Ja polecam noclegguru.pl - korzystałem z nich już 2 razy, a w tym roku będzie trzeci raz. Jak na razie bez zarzutu.

@gon178 - a coś konkretniejszego? Jakiś konkretny ho(s)tel/pensjonat/kwatera/camp? Uśmiech
Odpowiedz
#24
Trudno coś doradzić jak nie wiem czego szukasz. Korzystałem z nich w Harkanach, w Papa i w Sarvar. Chodzi mi o to, że opisy są prawdziwe. Oczywiście najlepsze oferty zarezerwowano już styczniu czy lutym. Ja rezerwowałem w połowie lutego. Zasada jest tak im bliżej basenu tym drożej i warunki mogą być gorsze. Im dalej tym taniej i często warunki lepsze niż bliżej centrum. Jak wolisz sam pitrasić to bierz apartament z aneksem kuchennym , jak nie to hotel.
My osobiście wolimy apartament. Więcej swobody niż w hotelu. Camping raczej nie, jak odpoczywać to wygodnie.
Odpowiedz
#25
(08-04-2015, 10:53)gon178 napisał(a): Trudno coś doradzić jak nie wiem czego szukasz. Korzystałem z nich w Harkanach, w Papa i w Sarvar. Chodzi mi o to, że opisy są prawdziwe. Oczywiście najlepsze oferty zarezerwowano już styczniu czy lutym. Ja rezerwowałem w połowie lutego. Zasada jest tak im bliżej basenu tym drożej i warunki mogą być gorsze. Im dalej tym taniej i często warunki lepsze niż bliżej centrum. Jak wolisz sam pitrasić to bierz apartament z aneksem kuchennym , jak nie to hotel.
My osobiście wolimy apartament. Więcej swobody niż w hotelu. Camping raczej nie, jak odpoczywać to wygodnie.

@gon178, pytałem się informacyjnie Uśmiech ja spałem na Flaga węgierska 2x w namiocie i 1x na campie (parę postów wcześniej go opisałem, nie polecam). Po prostu podróżuję raczej niskobudżetowo Uśmiech
Odpowiedz
#26
Powiem tylko tyle, że ten portal ma dobrze opisane oferty i raczej rzetelne. Ja mam dwójkę dzieci i już w namiotach spać mi się nie chce, choć w latach młodości tylko tak się tanio zwiedzało.
Odpowiedz
#27
Witajcie, szukam noclegu w Niregyhazie lub okolicy - 1 noc 16-17 lipca , 4 osoby dorosłe, 3 dzieci do 8 lat. Może coś polecicie ?
Odpowiedz
#28
Wątek temu poświęcony liczy 26 stron na forum:
Ny-haza-Sosto
Uśmiech
Odpowiedz
#29
(06-05-2015, 20:25)eplus napisał(a): Wątek temu poświęcony liczy 26 stron na forum:
Ny-haza-Sosto
Uśmiech
Odpowiedz
#30
dziękuję za podpowiedź, poprawię się na przyszłość. A po wakacjach podzielę się moimi doświadczeniami. Pozdrawiam.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  objazdówka po Węgrzech, noclegi lengyel 5 6,635 21-11-2012, 21:32
Ostatni post: Paweł



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości