POLECAM / ODRADZAM - NOCLEGI
#31
W środku sezonu znaleźć nocleg na jedną noc może być trudne
Odpowiedz
#32
wczoraj udało mi się zarezerwować nocleg w Sóstói Lovaskemping.
Odpowiedz
#33
(07-05-2015, 17:39)agnieszka46 napisał(a): wczoraj udało mi się zarezerwować "nocleg w Sóstói Lovaskemping".

... to fajne, miejsce, czysta woda, czyste i świerze powietrze, "wiejska kuchnia" ...
Uśmiech dla dzieci polecam "Kalandpark ... Park przygód", Aquarius Park wodny ...
Odpowiedz
#34
Bardzo dziękuję za podpowiedzi , jedyne czego się obawiam to bariera językowa, próbujemy nauczyć się z córką podstawowych zwrotów po węgiersku , ale język nam się łamie. Liczę na pomoc rodaków, których podobno jest tam dużo.
Odpowiedz
#35
Nyiregyhaza słynie z licznej i prężnie działającej tam Polonii Uśmiech
Odpowiedz
#36
Witam. Co myślicie o Családi Élmény Apartman és Vendégház, był ktoś ? Na booking.com ma wysoką ocenę jestem ciekaw opinii kogoś z was.
Odpowiedz
#37
Cześć Uśmiech


Podpowiedzcie gdzie w Miszkolc-Tapolca można tanio przenocować i zjeść Uśmiech Wybieram się tam we wrześniu
Odpowiedz
#38
Do września pewnie PW Ci się włączy - tymczasem:
Cytat:Już podawałem na forum - Korona Panzio, Igloi utca 16, nie jest to jakiś luksus, ale spełnia wszystkie warunki ... jest i WiFi ...są tam 4 pokoje 2-3 os. z podwójnymi łóżkami, każdy z małą łazienką, parking na zamykanym podwórzu, taras i grill w ogrodzie(dostęp do kuchni też). A jeśli nie, to w promieniu 200 metrów od kąpieliska jest kilka h0teli, ... Na forum jest link do stronki i lokalizacja w wątku GPS - ulubione. Kontaktuję się przez SMSy na telefon ze stronki: http://korona-panzio.fw.hu/ Rozmowa tylko po węgiersku.
Camping na górce wychodzi drożej, przynajmniej dla mnie, bo jeżdżę do Korony często. A warunki bez porównania na korzyść Korony. Cena oficjalna to chyba 3500ft/os. Co do jedzenia to nie ma za bardzo czego polecić, może restauracja Bastya, ale tanio nie będzie.
Odpowiedz
#39
Bardzo dziękuję Oczko ,, Rozmowa tylko po węgiersku '' to mnie nieco martwi no ale damy radę ...
,, Do września pewnie PW Ci się włączy '' co oznacza skrót PW ?
Odpowiedz
#40
(15-07-2015, 23:31)Ola1987 napisał(a): Bardzo dziękuję Oczko ,, Rozmowa tylko po węgiersku '' to mnie nieco martwi no ale damy radę ...
,, Do września pewnie PW Ci się włączy '' co oznacza skrót PW ?

PW oznacza Prywatne Wiadomości.
Funkcja ta włącza się po upływie tygodnia od rejestracji.
Co do kontaktu z pensjonatem pisz śmiało zawsze jakiegoś maila po madziarsku mogę wysłać.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  objazdówka po Węgrzech, noclegi lengyel 5 6,635 21-11-2012, 21:32
Ostatni post: Paweł



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości