Pierwszy kemping na Węgrzech
#11
Bogacz raczej nie jest dla "namiotowych", znaczy zakazu nie ma je jest jakiś taki dziwny, "niezachęcający", atmosfera wielkiego przedpokoju Oczko
Jak jesteś z żoną i chcesz coś mega klimatycznego to Tulipan w Egerze. 
pzdr.
Odpowiedz
#12
Co to ma znaczyć że Bogacs nie jest namiotowych? Byłem z namiotem już kilka razy i byłem zadowolony
Odpowiedz
#13
Jakiś takiś... 
Nie ma "klimatu", rozjeżdzony, zatoczony, chaotyczny, pomiędzy domkami a basenami, wszyscy wszędzie łażą tam i z powrotem. z dużym namiotem "kempingowym" albo najlepiej kamperem to jeszcze ujdzie.  Zaleta że połaczony z basenem jest też  wadą, bo kazdy klienta basenu może wejśc na kemping i wleźć Ci do namiotu. Powinni to zrobić tak jak np. w Hajdusoboslo, takie mam zdanie Oczko 
pzdr.
Odpowiedz
#14
No padłem, mega klimatyczny kamping. Słyszałem o romantycznych hotelach, przytulnych pensjonatach ale klimatyczny kamping to po raz pierwszy Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#15
Widzisz a  dla mnie to wielka zaleta że z namiotu do basenu mam 50 metrów a nie tak jak w Hajduszoboszlo cała wyprawa aby pójść się popluskac. Brak wydzielonych parcel to minus bo czasami na środku zostaje miejsce do którego nie można dojechać autem lub odwrotnie,widziałem jak gościowi obstawiono namiotami kampera i nie mógł wyjechać. Ale i tak wolę kemping w Bogacs niż Hajduszoboszlo   Język
Odpowiedz
#16
Ja i tak zwykle wybieram klimatyczność Tulipana (praktycznie w górach, intymnie, ładnie zagospodarowany teren, sporo "plecakowych" turystów, pprzyjazny dla małych dzieci etc.). Hajdu mi tez pasuje, wg mnie to lepsze rozwiązanie że trzeba przejść przez bramke, a nie żeby przypadkowi ludzie z basenów szukali WC na campingu i po namiocie mi łazili :/ W Bogascu mnie ten chaos i ścisk odstręcza. 
Miałem w tym roku za rekomendacjami eplusa (pozdrawiam kolegę Uśmiech ) spróbować co warty Sarospatak, ale problemy komunikacyjne zawazyły że jednak Eger (częśc ekipy musi dojechać autobusem). Poza tym, co Eger to Eger, w Bogacs nie ma co robić wieczorem a Hajdu też sie po dwóch dniach nudzi. Super sprawa wieczorny spacer egerskim starym miastem, na zamek czy do piwnic.
pzdr.
Odpowiedz
#17
(05-08-2018, 12:26)blackberry napisał(a): No padłem, mega klimatyczny kamping. Słyszałem o romantycznych hotelach, przytulnych pensjonatach ale klimatyczny kamping to po raz pierwszy Szeroki uśmiech

Znaczy się kolegę coś ominęło w życiu Oczko
https://www.google.pl/search?q=%22klimat...00&bih=794 

ba! nawet schronisko górskie bywa klimatyczne: 
https://www.google.pl/search?rlz=1C1AVNE...ktQ9mQf6YM 

Co nie zmienia oczywistej oczywistości że jednemu bardziej pasuje Boże Narodzenie a innemu Wielkanoc Oczko
pzdr.
Odpowiedz
#18
(05-08-2018, 15:38)ember napisał(a): Miałem w tym roku za rekomendacjami eplusa (pozdrawiam kolegę Uśmiech ) spróbować co warty Sarospatak, ale problemy komunikacyjne zawazyły że jednak Eger (częśc ekipy musi dojechać autobusem). Poza tym, co Eger to Eger, w Bogacs nie ma co robić wieczorem a Hajdu też sie po dwóch dniach nudzi. Super sprawa wieczorny spacer egerskim starym miastem, na zamek czy do piwnic.
pzdr.

A niech cię Pan Bóg broni ! Ja Cię wysyłałem do SP Zdziwiony Chyba nie w szczycie sezonu, bo zatęskniłbyś za ściskiem Bogacsu. Szeroki uśmiech Jedź we wrześniu, to może się spotkamy. Ten piątek miałem zajęty - nie pojechałem nigdzie w sobotę - SP z ww. przyczyn, a gdzie indziej za daleko na 1 n0cleg. Szeroki uśmiech Zmieszany
Odpowiedz
#19
Byłem z namiotem i pod namiotem prawie 6 tygodni w Grecji, więc drobne  doświadczenie mam. Było to prawie 30 lat temu i od tego czasu moja noga na kempingu nie postała i nie postoi, to nie dla mnie, ale rozumiem tych co tak lubią spędzać wakacje.  Rozbawiło mnie tylko określenie, nic więcej.
Odpowiedz
#20
Na Syberii też są klimatyczne kempingi, tylko klimat tam inny. Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strandok éjszakája, czyli nocne kąpiele na Węgrzech kowcio 13 14,504 09-11-2023, 14:58
Ostatni post: au-iv-385223
  Dojazd na kąpieliska z podkarpackiego fvg 10 10,230 22-08-2023, 18:26
Ostatni post: eplus
  Pełna lista basenów termalnych na Węgrzech fvg 75 257,729 29-04-2022, 14:06
Ostatni post: kowcio
  Baseny termalne na Węgrzech Adin0 8 3,377 08-04-2021, 12:50
Ostatni post: Tomeq
  Zakaz siadania na brzegu basenu dla dzieci mikaz79 14 10,931 29-07-2019, 9:35
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości