Pociąg Budapeszt - Belgrad
#11
Budapest - Beograd, bilety promocyjne.
Podróż tam: 15 € ; Podróż tam-powrót: 26 €
Przejazd w pociągu kl.2, bez możliwości wysiadania, bilet uprawnia do przejazdu w konkretnym dniu i piciągu bez prawa zwrotu. Ważność biletu tam-powrót 1 miesiąc.
Można kupić dodatkowy bilet na kuszetkę lub sypialny, ceny:
kuszetka 6-miejscowa, za miejsce do leżenia: 8 €
kuszetka 4-miejscowa, za miejsce do leżenia: 10 €
Wagon sypialny, przedział 3-miejscowy, łóżko: 12 €
Wagon sypialny, przedział 2-miejscowy, łóżko: 18 €
Odpowiedz
#12
Dzięki panowie za wszystkie rady. Z miejsce do leżenia może być problem ze względu na to ze nie mogę kupić miejscówki wcześniej tylko w dniu wyjazdu. Może się okazać ze nie ma i co wtedy? Dlatego potrzebowałem info czy są miejsca siedzące.
Odpowiedz
#13
Oczywiście ze wolałbym się przespać ale koszt 18 EURO/osob. to trochę sporo. Niestety nie mogę kupić kuszetki ponieważ jedzie jeszcze z nami piesek.
Odpowiedz
#14
(01-01-2014, 15:05)Ribizli napisał(a): Możesz również napisać e-mail do MÁVu( szybko odpowiadaja) albo zatelefonować, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Na jaki adres najlepiej napisać? Napisałem 8 stycznia email na adres ertekesites@mav-start.hu po angielsku i nikt jeszcze nie odpisał.

Email takiej treści:

Hello,

I'm going on a trip from Budapest to Belgrade. I'm going to travel with my wife and dog. Dog is small - weighs about 8 kg. Both - me and my wife - have tickets FIP. I need some more information about prices for a seat places and sleeping compartments (doulbe). Can you plase advice how much would it cost for us? How much would we have to pay for our dog in both cases?

I'm interested of a train No. 341 BEOGRAD Budapest Keleti - Beograd.
Would it be possible to buy all tickets by internet?

I would be really gratefull for your kind help and advance.
Odpowiedz
#15
http://www.elvira.hu/english/customer_se...ervice.php
Odpowiedz
#16
Dzięki, napisałem.
Odpowiedz
#17
Shinzon - obecnie nie ma możliwości kupna biletu w komunikacji międzynarodowej z możliwością jego wydruku w domu. Można zakupić bilet przez internet, ale o wydruk biletu musisz poprosić na dworcu.
Odpowiedz
#18
Ten temat był już omawiany poprzednio na trasie Budapest-Bar. Pamietam, że nie można było wydrukować biletu w domu, tylko na stacji kolejowej. Trzeba też sprawdzić jak to było z płatnością.
Odpowiedz
#19
(22-01-2014, 22:03)Ribizli napisał(a): Ten temat był już omawiany poprzednio na trasie Budapest-Bar. Pamietam, że nie można było wydrukować biletu w domu, tylko na stacji kolejowej. Trzeba też sprawdzić jak to było z płatnością.
http://www.elvira.hu/onyj/index.php
Odpowiedz
#20
Powyższy link odnosi się do Węgier (belföldi utazás). Inaczej jest jak się chce kupić bilet z Polski.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Budapeszt - Szigetvar i z powrotem F1fan 1 1,560 26-06-2019, 7:23
Ostatni post: Sztasek
  Południowa wielkopolska- Budapeszt-Vonyarcvashegy matys12 0 1,349 23-02-2019, 3:06
Ostatni post: matys12
  Jaka trasa Łódź - Budapeszt. Nawigacja i Roaming perfekt 18 7,980 09-10-2018, 9:40
Ostatni post: eplus
  Do odsprzedania bilety kolejowe Budapeszt-Warszawa 23.09.2018 Promocyjna Cena!! kieloni 1 1,612 14-09-2018, 13:40
Ostatni post: kieloni
  Trasa Szczecin - Budapeszt prezes 3 3,154 29-06-2018, 10:36
Ostatni post: Slavekk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości