Pogaduchy - luźna dyskusja
Na dzis wystarczy, już po deszczu. Idę kopać robaki, potem do sklepu po kukurydzę - przynęta musi być super. Jeszcze wymieszać i zagnieść wiaderko zanęty, po pszenicę obowiązkowo pójść należy. O świcie wybieram się na ryby... jutro będzie "halászlé". Winko kupiłem dziś rano, takie z beczki... Wino
Odpowiedz
Wszystko przygotowane, jak mówi mój kolega "bevetésre kész, halak reszkessetek Oczko ".
Jutro napiszę jak było i czy połów się udał... "jó éjszakát".
Odpowiedz
Świt był przepiękny, słoneczny, brania na średnio. Zapowiadało się cacy... karpik, karaski, płoteczka. Gdzieś przed 8 rano zachmurzyło się, burza przyszła nagle i z wielką siłą. Nie mieliśmy czasu na pakowanie. Zanim dojechaliśmy do domu (rowerami), przemokliśmy do nitki Oczko . Ogólnie było fajnie choć tylko przez krótki czas,..
Odpowiedz
Jak powszechnie wiadomo Węgrzy lubują się w konkursach piękności (kiedyś już pisaliśmy o tym na forum) Uśmiech

Za kilka minut na węgierskim M1 zaczyna się Magyarország szépe, czyli wybory Miss Węgier.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
pochmurno, parno, bardzo ciepło, w nocy padało ... jadę na ryby, rowerem
Odpowiedz
A ja za chwile nad jezioro z moją Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Ktoś na piwo/wino/etc dzisiaj ?

PS

Witam wszystkich Budapesztańczyków.
Odpowiedz
"buktató-t" już kupiłem Szeroki uśmiech , czas pomyśleć i zrobić... " Zarumieniony jakieś konkretne" zakupy do domu ! .
Odpowiedz
Nie wyszedł Sylwester na Węgrzech, ale nowe "buktató" zasili zestaw do wędkowania.
Buktató, bukó... w gwarze znaczy spławik, w niektórych regionach ta nazwa do dziś jest bardzo popularną Uśmiech
[Obrazek: a4qtud.jpg]
Odpowiedz
Flaga węgierska BUÉK 2015
Flaga polska Życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości