Pogoda na Węgrzech
#31
jest może ktoś w mezokovesd jaka jest pogoda i nie wiecie jaka bedzie w przyszłym tygodniu bo w nd mam tam być ????
Odpowiedz
#32
(25-07-2014, 20:27)gregx123 napisał(a): jest może ktoś w mezokovesd jaka jest pogoda i nie wiecie jaka bedzie w przyszłym tygodniu bo w nd mam tam być ????

Pytanie jest tendencyjne
Odpowiedz
#33
widząc jakie jest nastawienie do podawania info na temat pogody na forum poczekam na internetowe prognozy a nie relacje , na szczęcie mam dwa miechy wakacji i mogę pojechać kiedy chce Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech

s
Odpowiedz
#34
(27-07-2014, 17:16)soma napisał(a): widząc jakie jest nastawienie do podawania info na temat pogody na forum poczekam na internetowe prognozy a nie relacje , na szczęcie mam dwa miechy wakacji i mogę pojechać kiedy chce Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech

s

Szeroki uśmiech soma, przecież powyżej są podane linki do prognozy i zamiast poszukać to luda zadają wciąż jedno i to samo pytanie i jak w filmie Barei tu jest Oczko
Odpowiedz
#35
Mogę wypowiedzieć się na temat pogody w Egerze a Wy możecie porównać z prognozami z linków. Np. dziś (w niedzielę) było ciepło, nawet duszno, rano bezchmurnie ale potem niebo się zachmurzyło a ok 15 zaczęło grzmieć i lać. Trwało to może ze 2h. Teraz nie pada, jest ciepło, na niebie chmury ale takie "bezpieczne". Wczoraj też było bardzo ciepło a ok. 17-18 porządnie lało (byliśmy akurat w Dolinie Pięknej Kobiety) i też po ok. godzinie przeszło i udało nam się wrócić "na sucho" na kwatery. Poprzednie 2 dni były upalne i bez deszczu chociaż po południu niebo się zaciągało.

Podejrzewam, że kolejne dni mogą być podobne. Jeśli ktoś chce przyjechać i korzystać z basenów to nie widzę problemów, zresztą akurat na basenie to ten deszcz najmniej przeszkadza Uśmiech.
Odpowiedz
#36
(27-07-2014, 20:05)alicja.jw napisał(a): Mogę wypowiedzieć się na temat pogody w Egerze a Wy możecie porównać z prognozami z linków. Np. dziś (w niedzielę) było ciepło, nawet duszno, rano bezchmurnie ale potem niebo się zachmurzyło a ok 15 zaczęło grzmieć i lać. Trwało to może ze 2h. Teraz nie pada, jest ciepło, na niebie chmury ale takie "bezpieczne". Wczoraj też było bardzo ciepło a ok. 17-18 porządnie lało (byliśmy akurat w Dolinie Pięknej Kobiety) i też po ok. godzinie przeszło i udało nam się wrócić "na sucho" na kwatery. Poprzednie 2 dni były upalne i bez deszczu chociaż po południu niebo się zaciągało.

Podejrzewam, że kolejne dni mogą być podobne. Jeśli ktoś chce przyjechać i korzystać z basenów to nie widzę problemów, zresztą akurat na basenie to ten deszcz najmniej przeszkadza Uśmiech.

na ten tydzień to pogoda w kratkę... kazdego dnia ma padać - no, nie wszędzie
Uśmiech
Odpowiedz
#37
Z tymi prognozami to w ogóle można zwariowaćUśmiech
W miarę pewne to są tylko takie gdzie albo przez te powiedzmy 5 dni ma być non stop bezchmurnie albo non stop lać(na szczęście to pierwsze zdarza się częściej)
Myśmy jechali w 2 połowie czerwca-pocz lipca i im bliżej wyjazdu, tym prognozy zmieniały się na niekorzyść.Ba, nawet patrząc wieczorem, okazywało się że na drugi dzień wcale tak nie jest jak miało być a jak już pojechaliśmy do Pragi to w ogóle załamka(że trzeba było się nie ruszać z B-pesztu), bo miało padać przez całe 5 dni.
Rzeczywistość i na Węgrzech i w Czechach okazała się o wiele lepsza, trochę pokropiło ale ogólnie było jak dla nas(nie lubię tropików), idealna - długie spodnie przeleżały nieruszane, ze 2 razy bluzę ubrałem na noc i ze 2 ucieczki przed ekspresową burząOczko - akurat taką by walnąć sobie ze 2 piwka w przygodnie spotkanej knajpce.
Niestety Węgry to jeszcze nie ten region gdzie można powiedzieć że tego a tego będzie słońce i tylko słońce, co nie zmienia faktu że klimat tam jest cieplejszy i łagodniejszy(szybsze lato - dłuższa jesień itp).

powodzeniaOczko
Odpowiedz
#38
Odgrzebałem temat o pogodzie
... wczoraj było +25 °C w miejscowości Szekszárd... artykuł_HU z fotką
Uśmiech
Odpowiedz
#39
(11-11-2015, 8:32)Sztasek napisał(a): Odgrzebałem temat o pogodzie
... wczoraj było +25 °C w miejscowości Szekszárd... artykuł_HU z fotką
Uśmiech

Witaj Sztasek jak dobrze znam Węgry to wiem na pewno że w Pesc i okolicach jest zawsze dużo cieplej niż na północy ,pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
#40
Anomalie pogodowe na Węgrzech wczoraj i dzisiaj ...
27. stycznia 2016. godz. 07.20 Kendig-csúcs: +14...°C

źródło: https://www.idokep.hu/webkamera/ha1kyy (patrz: lewy górny róg)
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przepisy drogowe na Węgrzech fvg 132 152,744 15-08-2023, 13:44
Ostatni post: Waldek
  Oszustwo na Węgrzech - potrzebuję porady. badboyrts 1 654 07-08-2023, 21:28
Ostatni post: Waldek
  Wysyłka na adres na Węgrzech Jawa125 17 926 11-07-2023, 15:37
Ostatni post: eplus
  Ceny energii elektrycznej na Węgrzech Slavekk 11 1,591 11-10-2022, 12:54
Ostatni post: Slavekk
  Koszt LPG na Węgrzech kurek 49 64,988 06-07-2022, 13:58
Ostatni post: blackberry



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości