Prośba o zakup płyty
#1
Witam, nie chcę zakładać nowego tematu a ten wydaje się najbardziej zbliżony do mojego pytania. Czy jakaś osoba która często odwiedza Węgry mogła by dla mnie zakupić album zespołu Kárpátia ? Dokładniej chodzi mi o ten album http://melodycenter.hu/spd/MCD011713/KAR...Hazaert_CD w Polsce te płyty są niestety nie dostępne ani w sklepach ani na aukcjach. Oczywiście przed zakupem wpłacił bym pieniążki na konto na pewno byśmy się jakoś dogadali co do ceny Oczko Bardzo mi zależy aby ta płyta zasiliła moją kolekcję. A może nawet mieszka ktoś tu w Węgrzech to było by jeszcze lepiej. Jeśli byłby ktoś w stanie to ogarnąć proszę o kontakt na priv lubo wysłanie numeru telefonu na priv mógłbym oddzwonić. Pozdrawiam i proszę Administratora aby nie usuwał mojego posta.
Odpowiedz
#2
Witam!

Nie ma sprawy, mogę Ci kupić tę płytę, mieszkam w Siófok. Przy okazji zajrzę do Alexandry (to taki nasz Empik) i zobaczę, czy jest. Bo zamawianie przez net, płacenie za przesyłkę i jeszcze raz za przesyłkę do Polski to trochę bez sensu.

Odezwij się do mnie, to dogadamy szczegóły: kociuba@helkatours.hu

pozdrawiam,
Kasia
Odpowiedz
#3
Nie do końca odpowiada mi pierwiastek faszyzujący w dorobku Karpatii, o którym polscy prawicowcy zapominają albo nie wiedzą... sam zespół bardzo lubię za szacunek dla folkloru i kultury narodowej oraz nieco mocniejszą nutę, którą nade wszystko preferuję.

Sądzę, że poniższej pieśni nie trzeba nikomu przedstawiać - Karpatia przygotowała tę węgierską wersję na jakiś koncert w Polsce...



Mimo, iż osobiście nie miałbym nic przeciw, by znaczną część Europy zajmowały - jak kiedyś - wielkie Królestwo Węgier i Najjaśniejsza Rzeczpospolita /co niewątpliwie wpłynęłoby na spokojny i owocny rozwój tej części kontynentu/ lecz w obecnej rzeczywistości pozostaje jedynie

Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakup Motocykal fatbatman93 1 286 07-11-2023, 2:40
Ostatni post: Waldek
  Zagubione dokumenty samochodu - prośba o pomoc Zenith 7 3,272 21-11-2018, 22:43
Ostatni post: Zenith
  Ubezpiecznie skutera - prośba o pomoc GrzegorzP 3 2,694 04-08-2016, 12:21
Ostatni post: Sztasek
  Ekstreamalnie tani wyjazd- prośba o opinię papaja 0 1,945 02-07-2016, 14:44
Ostatni post: papaja
  Wydruk biletu kolejowego - prośba o pomoc teliszon 3 3,416 29-09-2013, 8:06
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości