Przez Słowację bez winietki równolegle do autostrady, przez Węgry z winietką
#31
Eplus, Wojti76, absolutnie chodziło mi o deprecjację urody Podkarpacia i jego pięknych krajobrazów i autostrad, tylko o jakość dróg wojewódzkich 800+. Po wjezdzie do lubelskiego wyremontowana gladka nawierzchnia, wysepki czytelne znaki i tego typu sprawy. W Podkarp. Ta droga akurat slaba i z ubytkami.
A autostrad i ekspresowek w Poznaniu mamy duzo : A2, S5, S11 Uśmiech w Lublinie jest S17 i chyba buduje sie S19.
Staszek, juz po powrocie, na razie nie trzeba Uśmiech a ktoredy Ty jezdzisz?
Odpowiedz
#32
Lublin -Rzeszów -Barwinek droga krajowa nr19 Svidnik- Stropkov -Vranov -Trebisov -Slovenskie Nowe Mesto -Sarospatak Miszkolc -Budapeszt Tak jeździ Sztasek Uśmiech Ja też tak jeżdżę tylko że startuje z Krosna
Odpowiedz
#33
My się nie obrażamy. Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech Ale rzeczywiście poprowadziło cię krajobrazem, Kańczuga to blisko moich stron, na piechotę raz zaszedłem, ale Brzozów to mieścina totalnie nie po drodze, choć drogowskaz "Brzozów" mijam ze dwa razy w miesiącu, to byłem tam kilkanaście lat temu na mityngu odludków, a wcześniej to trzydzieści parę, gdy żył tam jeszcze mój wujek - nadleśniczy.
S19 koło nas też budują, dla wygody przyszłych pokoleń. Szeroki uśmiech
To Kolega w końcu z Lublina czy z Poznania? Proszę uzupełnić profil. OczkoUśmiechUśmiech
A jakieś bezpłatne odcinki macie tam? Bo my na razie od granicy do Krakowa śmigamy za free. Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech A w Poznaniu z tego co wiem, za darmo nic nie dadzą, nawet dowcipy są o Poznaniakach. Oczko
Odpowiedz
#34
(31-08-2016, 10:32)eplus napisał(a): To Kolega w końcu z Lublina czy z Poznania? Proszę uzupełnić profil. OczkoUśmiechUśmiech
A jakieś bezpłatne odcinki macie tam? Bo my na razie od granicy do Krakowa śmigamy za free. Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech A w Poznaniu z tego co wiem, za darmo nic nie dadzą, nawet dowcipy są o Poznaniakach. Oczko
Jestem z Poznania, ale na Węgry jechałem z Lublina Uśmiech Krakusy to większe sknery, Poznaniacy są przedsiębiorczy :/
Autostrada A2 jako południowa obwodnica miasta jest bezpłatna, dalej w kierunku Niemiec i Warszawy niestety kosztuje. Spadkobiercy Kulczyka się na niej pasą. Całe szczęście, że od Konina do Warszawy jest państwowa i kosztuje taniej do Strykowa a dalej bezpłatna. S5 i S11 są darmowe.

Co do Brzozowa to właśnie wracając mieliśmy jechać przez Domaradz, ale pomyliliśmy się i wróciliśmy na Brzozów. Kańczuga i Rymanów i okolice jak to górki ładne, ale ciężko się jedzie.
Odpowiedz
#35
(31-08-2016, 9:45)wojti76 napisał(a): Lublin -Rzeszów -Barwinek droga krajowa nr19 Svidnik- Stropkov -Vranov -Trebisov -Slovenskie Nowe Mesto -Sarospatak Miszkolc -Budapeszt Tak jeździ Sztasek Uśmiech Ja też tak jeżdżę tylko że startuje z Krosna

Trasa Lublin-Rzeszów-Barwinek jest lepsza niż Lublin-Przeworsk-Barwinek? Bałem się, że jak to droga krajowa będzie mocno obciążona tirami w poniedziałek.
Odpowiedz
#36
Ja jeżdżę przez Łańcut-koło Dynowa-Domaradz-Barwinek-Makovec-Havaj-Kladzany-Hencovce-Sacurov i dalej tak, jak wszyscy. Ale tam to byś powiedział, że drogi na Podkarpaciu są doskonałej jakości. Oczko
Odpowiedz
#37
(30-08-2016, 22:47)Jan Orban napisał(a): ... Staszek, juz po powrocie, na razie nie trzeba Uśmiech a ktoredy Ty jezdzisz?

(31-08-2016, 9:45)wojti76 napisał(a): Lublin -Rzeszów -Barwinek droga krajowa nr19 Svidnik- Stropkov -Vranov -Trebisov -Slovenskie Nowe Mesto -Sarospatak Miszkolc -Budapeszt ...
Tak jeździ Sztasek Uśmiech Ja też tak jeżdżę tylko że startuje z Krosna

Nic ująć... Uśmiech ... dodam tylko że na Słowcji - zależnie od natężenia ruchu, pory dnia - można trasę nieco zmodyfikować jadąc "obok ogrodów".
Odnośnie trasy przez Przeworsk, nie jechałem, ale dzięki Jan`owi Orban`owi następnym razem pojadę nią.
Odpowiedz
#38
Hej, witam po roku! Uśmiech
Którędy lepiej jechać na polskim odcinku? Lublin-Rzeszów-Barwinek czy Lublin-Przeworsk-Barwinek? Uśmiech

(31-08-2016, 13:07)Sztasek napisał(a):
(30-08-2016, 22:47)Jan Orban napisał(a): ... Staszek, juz po powrocie, na razie nie trzeba Uśmiech a ktoredy Ty jezdzisz?

(31-08-2016, 9:45)wojti76 napisał(a): Lublin -Rzeszów -Barwinek droga krajowa nr19 Svidnik- Stropkov -Vranov -Trebisov -Slovenskie Nowe Mesto -Sarospatak Miszkolc -Budapeszt ...
Tak jeździ Sztasek Uśmiech Ja też tak jeżdżę tylko że startuje z Krosna

Nic ująć... Uśmiech ... dodam tylko że na Słowcji - zależnie od natężenia ruchu, pory dnia - można trasę nieco zmodyfikować jadąc "obok ogrodów".
Odnośnie trasy przez Przeworsk, nie jechałem, ale dzięki Jan`owi Orban`owi następnym razem pojadę nią.
Odpowiedz
#39
(17-08-2017, 21:09)Jan Orban napisał(a): Hej, witam po roku! Uśmiech
Którędy lepiej jechać na polskim odcinku? Lublin-Rzeszów-Barwinek czy Lublin-Przeworsk-Barwinek? Uśmiech

Przez Rzeszów jest szybciej i prościej , a przez przez Przeworsk bardziej kręci droga , słabszej nawierzchni ( Przeworsk-Kańczuga-Dynów), ale ciekawsza krajobrazowo (pagórki Dynów-Domaradz)
Odpowiedz
#40
(17-08-2017, 21:23)Mamut napisał(a): ciekawsza krajobrazowo (pagórki Dynów-Domaradz)
Mój ulubiony odcinek. SerceSerceSerce
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,321,130 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,095 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Do Mezokovesd z Katowic bez samochodu hanek 2 868 18-04-2023, 0:29
Ostatni post: Waldek
  Drożeją węgierskie autostrady i drogi szybkiego ruchu w 2022 r. Waldek 0 2,342 27-12-2021, 22:39
Ostatni post: Waldek
  Covid - wjazd na Węgry zmokla.kura 145 38,224 18-10-2021, 9:33
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości