Sárospatak
Dzięki za odpowiedź. Ja pisałem na wszystkie adresy e-mail jakie znalazłem i nic. Poszukam gdzieś indziej noclegu.
Odpowiedz
Ja znam tylko info@vegardo. Nawet wczoraj 4 drewniaki byly wolne.
Odpowiedz
Sobota w południe:

[Obrazek: 873d80f28f0b6d97.jpg]

[Obrazek: 9ef91dbe432b7314.jpg]

[Obrazek: bfca198812cb48bc.jpg]
Odpowiedz
O 8:02 objęliśmy dwójkę i czwórkę w mobilhazie.
Oprócz nas na terenie jest tylko jeden samochód.

[Obrazek: 6a3bae8ea38ec7c4.jpg]
Odpowiedz
(18-09-2021, 8:28)eplus napisał(a): O 8:02 objęliśmy dwójkę i czwórkę w mobilhazie.
Oprócz nas na terenie jest tylko jeden samochód.

[Obrazek: 6a3bae8ea38ec7c4.jpg]
Masz już chyba kartę stałego klienta w Sarospatak. Szeroki uśmiech Miłego wypoczynku..swoją drogą też chciałem wyskoczyć we wrześniu na Węgry, ale proza życia zweryfikowała moje plany, może w październiku na weekend w Beskid Niski.  Oczko
Odpowiedz
Czy na Węgrzech nadal wszystko funkcjonuje tak , jak od 1go lipca, czyli w zasadzie brak jest obostrzeń? Jakie nastroje panują co do października?? Pytam, bo mam kilka dni wolnego od piątego i zrobiłem rezerwację w Hajduboszormeny, no i ciekawe czy czegoś nie wymyślą do tego czasu... nasi albo Węgrzy...
Odpowiedz
(19-09-2021, 15:44)piterek napisał(a): Czy na Węgrzech nadal wszystko funkcjonuje tak , jak od 1go lipca, czyli w zasadzie brak jest obostrzeń? Jakie nastroje panują co do października?? Pytam, bo mam kilka dni wolnego od piątego i zrobiłem rezerwację w Hajduboszormeny, no i ciekawe czy czegoś nie wymyślą do tego czasu... nasi albo Węgrzy...
Myślę że na twoje pytanie nikt nie zna odpowiedzi, spokojnie czekaj do października  Oczko
Odpowiedz
Ruch turystyczny maleje, więc zagrożenie chyba też.
W ostatnią sobotę i niedzielę mieliśmy godzinę deszczu w czasie kąpieli - około sobotniego południa.
Poza tym pochmurnie, choć parę razy wyjrzało słońce.
Wieczorem i w nocy też pokropiło, mimo to grill na świeżym powietrzu nie został zakłócony.
W niedzielę było zimno.
Basen pływacki jest nieczynny w trakcie przejść sezonowych - namiot już stoi. Praktycznie działa tylko termal, do dużego na dole można wejść, ale za chłodna woda na taką pogodę.
Ludzi znacznie mniej, niż przed tygodniem.
W Polsce na powrocie wjechaliśmy w deszcz, w pobliżu tego miejsca, gdzie z niego wyjechaliśmy w sobotni poranek.
Odpowiedz
Powiedzmy że po drodze do domu na Podkarpacie 
Jeszcze Saraspatok ale tłumów nie ma  Język [img]<a href=[/img][Obrazek: cdc79da8b963327bmed.jpg]" />
Odpowiedz
Eplus pewnie na jutro już się pakuje .. Ja niestety nie dam rady.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,421 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,346 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,941 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,443 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości