Sárospatak
Prosze podac jakie były ceny na basenach i na połozonym obok kempingu
Odpowiedz
(25-08-2022, 16:08)mariozurek napisał(a): Prosze podac jakie były ceny na basenach i na połozonym obok kempingu
Nam za 3 noce za 2 dorosłe osoby i dziecko 6 lat wyszło trochę ponad 300zl basen plus kamping.  Wejście na baseny jest w cenie kampingu w ostatni dzień do godz 10 trzeba opuścić kamping. W tym roku było wyjątkowo brudno w toaletach i kuchni po prostu dramat.  Jeździmy tam co roku od kilkunastu lat i pierwszy raz jestem tak bardzo rozczarowana.  Nie mówiąc o zachowaniu polaków na campingu wieczorem...
Odpowiedz
Z kempingu nie korzystałem, to się nie wypowiem, ale widziałem dużo wolnych miejsc. Wejście na basen to 2500 HUF dla dorosłych, bilet rodzinny 2+2 7200 HUF. Reszta cen dostępna na stronie Vegardo Furdo.
Odpowiedz
(25-08-2022, 16:39)lladyheaven napisał(a): W tym roku było wyjątkowo brudno w toaletach i kuchni po prostu dramat.  Jeździmy tam co roku od kilkunastu lat i pierwszy raz jestem tak bardzo rozczarowana.  Nie mówiąc o zachowaniu polaków na campingu wieczorem...

Póki ja pilnowałem interesu, to jeszcze jakoś to wyglądało. Uśmiech Uśmiech Pozdrawiam z Vrbova, a właściwie w tym momencie - z Velkej Lomnicy. Uśmiech
Odpowiedz
(26-08-2022, 19:59)eplus napisał(a):
(25-08-2022, 16:39)lladyheaven napisał(a): W tym roku było wyjątkowo brudno w toaletach i kuchni po prostu dramat.  Jeździmy tam co roku od kilkunastu lat i pierwszy raz jestem tak bardzo rozczarowana.  Nie mówiąc o zachowaniu polaków na campingu wieczorem...

Póki ja pilnowałem interesu, to jeszcze jakoś to wyglądało. Uśmiech Uśmiech Pozdrawiam z Vrbova, a właściwie w tym momencie - z Velkej Lomnicy. Uśmiech
Fakt, szkoda bo teraz nie ma informacji na bieżąco. eplus ile czasu upłynie żeby było jak dawniej? Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Tez chcialbym wiedziec.
Odpowiedz
Witam w nowym sezonie. Wiadomo już kiedy Sarospatak ruszy i jakie w tym roku będą węgierskie ceny w tej megainflacji? Sam forint jest w podobnej cenie jak rok temu.
Odpowiedz
(20-03-2023, 13:32)adamus581 napisał(a): Witam w nowym sezonie. Wiadomo już kiedy Sarospatak ruszy (...)

Bliższe informacje możesz znaleźć na stronie: kąpieliska Sárospatak.
Odpowiedz
(20-03-2023, 23:01)Waldek napisał(a):
(20-03-2023, 13:32)adamus581 napisał(a): Witam w nowym sezonie. Wiadomo już kiedy Sarospatak ruszy (...)

Bliższe informacje możesz znaleźć na stronie: kąpieliska Sárospatak.
Dzięki o to mi chodziło, wygląda na to ze ceny nie zwariowały. Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Prosze zwrocic uwage ze ceny obowiazuja do końca kwietna a co sie bedzie działo na ten sezon od maja zobaczymy?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,417 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,339 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,931 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,440 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości