Sárospatak
Na mapce jest ten graniczny, ten drugi pewnie w Tesco i na dole gdzieś w centrum pewnie koło kościoła.Oczko
Odpowiedz
Dziękuję wam bardzo.

Mam jeszcze 3 pytania.

1. Rynek warzywny (targ) w centrum nadal jest tylko w soboty, czy jeszcze w inne dni organizują ?

2. Ma ktoś dobry kontakt do sprzedawcy wina ? Obok basenów (BOR) nie ma dobrego wina.
W Hercegkut obok winniczek przy głównej drodze znalazłem takiego sprzedawce. Dobre wino i polecam, ale szukam jeszcze innego, aby porównaćUśmiech

3. Zna ktoś rolników okolicznych, którzy sprzedają swoje produkty ? Mają pyszne melony w lecie, pomidory, papryki. Po prostu miód malina. Uśmiech
Odpowiedz
Przy kamieniołomie Megyer-Hegyi Tengerszem jest kemping, gdzie zajrzałem parę lat temu - można było tam kupić swojskie tokaje.
Odpowiedz
(29-03-2017, 15:03)Pawlo_86 napisał(a): 1. Rynek warzywny (targ) w centrum nadal jest tylko w soboty, czy jeszcze w inne dni organizują ?

Tylko sobota a przynajmniej zawsze tak było. Byłem tam parę razy na tym ryneczku.

Wybiera się ktoś na weekend majowy do SP ? Może by jakieś wspólne piwko zorganizował ....
Odpowiedz
Ja wstępnie nastawiam się na inne miejsce, ale być może będzie to Sarospatak. Właśnie pojawił się argument za Sarospatakiem. Oczko
Pozdrawiam i być może do zobaczenia!
Odpowiedz
Wszystko zależy od pogody ale mam plany pojechać I jest problem bo dla małych dzieci basen jest jeszcze nie czynny....
Odpowiedz
Witam.
Czy camping przy basenach, albo Tengerszem Camping będzie już czynny na długi weekend i czy jeżeli chciałbym wynająć domek dla 4 osób to mogę jechać w ciemno czy raczej mam się kontaktować? Ewentualny namiot też pasuje, chociaż obawiam się temperatury w nocy
Odpowiedz
Według dawnych ulotek i cenników kemping Vegardo (przy kąpielisku) jest otwarty od maja.
Odpowiedz
(06-04-2017, 18:42)Kubson napisał(a): Witam.
Czy camping przy basenach, albo Tengerszem Camping będzie już czynny na długi weekend i czy jeżeli chciałbym wynająć domek dla 4 osób to mogę jechać w ciemno czy raczej mam się kontaktować?

Napisz do nich @.
Odpowiedz
Mam najnowsze info - kemping Vegardo będzie czynny już od 29.04.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,367 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,277 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,846 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,405 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości