Sárospatak
Trochę żałuje, że nie mogłem pojechać do SP jak patrzę teraz na kamerkę:

https://www.idokep.hu/webkamera/avgkmet2

i pokazuje 26,3 stopnia. Zastanawiam się co oznacza 1,1mm/24h ?
Odpowiedz
(03-05-2017, 14:31)Tomeq napisał(a): Trochę żałuje, że nie mogłem pojechać do SP jak patrzę teraz na kamerkę... i pokazuje 26,3 stopnia.
- Zastanawiam się co oznacza 1,1mm/24h ?

- opady łącznie 1,1 mm w czasie minionych 24 godzin Uśmiech
Odpowiedz
Tak myślałem Uśmiech
Odpowiedz
No to by była nieprawda, wczorajsza wieczorna ulewa to minimum 3mm. Chyba, że w centrum nie padało.
Dzisiaj o 16:30 opuściliśmy kąpielisko przy pierwszych odgłosach strojącej się w oddali burzy. O 17-tej, gdy jedliśmy obiad, spadły pierwsze krople deszczu. Przed samą 18-tą pokropiło nam flaszki i słoiki kupione w Tesco S-ujhely. Dach w tamtejszym kościele nie przecieka, więc brak obserwacji z okresu 18:00-18:30. Później w centrum S-ujhely lekko kropiło. Gdy podjechałem pod daszki graniczne lało już solidnie. Od granicy do Velaty po prostu ściana wody, fontanny z kolein, przy każdej mijance wiadra wody na szybę, że nie widziałem, gdzie jadę. Żona obok śpiewała litanię. Dalej nieco się przejaśniło i była normalna ulewa, miejscami deszcz o różnym nasileniu. W takich warunkach Słowacja zajęła 2h 16m (przez Secovce Havaj). Deszcz odprowadził nas aż do domu, choć coraz słabszy. Ale nie zakłócił nam ani minuty z pobytu na kąpieliskach.
Odpowiedz
Hej chciałbym się zapytać czy w tym roku również na wjeździe dostaje się karteczkę z informacją aby w dniu wyjazdu opuścić camping do godziny 10:00. Byłem rok temu i właśnie coś takiego dostaliśmy. Trochę kiepsko jeżeli ktoś jedzie tylko na weekend :/
Odpowiedz
Eplus ci odpowie na pewno Uśmiech
Odpowiedz
Ja takiej karteczki nigdy nie dostałem, mnie wystarczy powiedzieć. Ale zawsze oddaję klucze do d0mku w przepisanym terminie, natomiast auto zostawiam na trawie, z łazienki i kuchni oraz oczywiście z basenów korzystam aż do wyjazdu wieczorem bez przeszkód. Do końca chodzę z opaską. Być może ktoś przymyka oko.
Wprowadzić się można przed 14-tą, jeśli d0mek jest wolny - ostatnio weszliśmy do d0mku o 10-tej, a bywało i wcześniej.
Raz końcem września zdarzyło się, że szef kempingu pozwolił nam zostać w d0mku do wieczora, bo nie ma rezerwacji na kolejną dobę i skorzystaliśmy z tego.
Odpowiedz
My właśnie rok temu coś takiego dostaliśmy ale byliśmy pod namiotem nie w domku. Więc do tej godz.10 spakowaliśmy się i wyjechałem samochodem za bramę na parking a my z powrotem bez problemu weszliśmy z opaskami na camping i dalej na baseny.

Domek trzeba wcześniej rezerwować czy można pojechać w ciemno ?
Odpowiedz
Zawsze można jechać w ciemno, ale w sezonie d0mki mogą być zarezerwowane. Oczko
Odpowiedz
Jestem tu i aktualnie i przy kasie wisi kartka, że o godz. 10 w dniu wymeldowania należy oddać klucze i opuścić baseny. Kto chce korzystać z kąpieli w dniu wyjazdu, musi kupić w kasie bilet jednodniowy. ;(
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,434 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,357 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,959 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,450 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości