Sárospatak
(16-09-2017, 9:28)eplus napisał(a): Jestem w domku mobilhazie, w pokoju 1-osobowym. Pozdr.,WinoWino

Samotny wyjazd Zdziwiony
Odpowiedz
A dlaczego nie? Ja dość często jeżdżę sam.
Odpowiedz
Nie, po prostu tylko jedynka była wolna. Drewniak za duży//za drogo wychodzi na 2 osoby.
Odpowiedz
(16-09-2017, 9:28)eplus napisał(a): Jestem w domku mobilhazie, w pokoju 1-osobowym. Pozdr.,WinoWino

eplus, chociaż osobiście się nie znamy, to chyba już Cię nie lubię. Uśmiech Uśmiech UśmiechZa to, że tak często bywasz u bratanków. My z Wrocławia mamy za daleko.
Oczywiście to taki żarcik, na poważnie baaaaardzo zazdrościmy. WinoWinoWino
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
(16-09-2017, 9:28)eplus napisał(a): Jestem w domku mobilhazie, w pokoju 1-osobowym. Pozdr.,WinoWino

Ja nie pojechałem bo prognozy kiepskie i miałbym problem z moimi małymi. Ciekawy jestem jak będzie naprawdę ale myślę, że się dowiem od ciebie.

Fajnie by było teraz wejść sobie do gorącej wodzie jak na polu pewnie ze 12 stopni
Odpowiedz
(17-09-2017, 7:34)Tomeq napisał(a):
(16-09-2017, 9:28)eplus napisał(a): Jestem w domku mobilhazie, w pokoju 1-osobowym. Pozdr.,WinoWino

Ja nie pojechałem bo prognozy kiepskie i miałbym problem z moimi małymi. Ciekawy jestem jak będzie naprawdę ale myślę, że się dowiem od ciebie.

A gdzie sprawdzasz prognozy? ja dziś dla SP widzę temp. 22-27 st., częściowe zachmurzenie, z tym, że pod wieczór ulewa. Wczoraj było nieco chłodniej. ale bez opadów. Ja sprawdzam na meteo.pl
pzdr.
Odpowiedz
Ja sprawdzam zawsze prognozy na tej stronie https://www.idokep.hu/elorejelzes/S%C3%A1rospatak
Odpowiedz
Po fakcie to każdy laik może postawić prognozę. Tak to jest, jeśli "prognoza" jest "aktualizowana" do ostatniej chwili. Koło wtorku na idokep sobota/niedziela miały być: słońce z chmurami/słońce z deszczem, przy czym opad w oba dni miał być po 1mm. Potem było 1/3mm, w końcu 1/7mm, a niedzielny deszcz przemienił się w zapowiedź burzy z piorunami.
Faktycznie sobota była bez zarzutu, większość dnia słoneczna, zero opadów. W nocy popadało, rano drobna mżawka z okresowymi przerwami, koło jedenastej nawet się rozjaśniło, a od drugiej do piątej padało, choć nie była to jakaś ulewa, naturalnie żadnych piorunów i wiele ludzi nie chciało korzystać z markizy, woleli natryski i masaże w odkrytych basenach. Ciepło i bezwietrznie. Deszcz, i to naprawdę intensywny, napotkaliśmy w drodze powrotnej mijając równoleżnik 50, czyli prawie na wysokości Rzeszowa.
Odpowiedz
Niedzielne popołudnie na kempingu w Sarospataku, tydzień temu:

[Obrazek: ef82866f007788b1.jpg]

A co słychać dzisiaj?
Odpowiedz
Będąc w "jedynce" chciałem zajrzeć pod łóżko - a tam nie ma łóżka! Legowisko skonstruowane jest z trzech kawałków blaszano-piankowej płyty elewacyjnej, zapewne z odpadu po wycięciu okien i drzwi. Nie przesuwa się, nie chwieje, nie skrzypi. Śpi się wygodnie. Super pomysł!

[Obrazek: 3dfddd6aabced6b2.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,367 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,278 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,846 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,405 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości